صفحه 188 از 1402 نخستنخست ... 881381781791801811821831841851861871881891901911921931941951961971982382886881188 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,871 تا 1,880 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شما شرایط تان همین الان هم خوبه. به نظر من بدون فوت وقت سریعا اقدام بکنید و پیگیر کارهایتان باشید.
    اینطوری نیست که تعداد محدودی را برای سربازی نخبگان بردارن. هر کس شرایط را داشته باشه میتونه از این تسهیلات استفاده بکنه.
    شما هر چه سریع تر برید اقدام بکنید.
    موفق باشید
    ممنونم دوست گرامی
    ولی آیا برای اقدام امثال ما که با شرط معدل و مقاله میخوان اقدام کنن، ثبت نام فقط از طریق سامانه ثریا باید باشه و اونم در بازه های دوگانه ی اسفند-فروردین و شهریور-مهر هر سال؟؟ یا برای استفاده ی صرفا از شرایط پروژه سربازی نخبگان هر زمانی میشه اقدام کرد؟؟؟
    دیگه اینکه پس اون بحث بیست امتیاز برای فارغ التحصیلای ارشد که بنیاد گفته برای بررسی پرونده باید داشت چیه که ذهن منو درگیر کرده بود؟ بعبارت دیگه پس آیا فقط با داشتن یک مقاله آی اس آی و شرط معدل های مذکور میشه اقدام کرد و در صورت اقدام و بدون نقص در پرونده حتما مشمول پروژه سربازی میشیم یا این که باز هم احتمال داره رد کنند؟ و اگه رد کنند درسته که تا یک سال نمیشه اقدام کرد؟؟
    خواهشا یکی روشن کنه مارو!!!! گیج شدیم بس که چیزای مختلف خوندیم و شنیدیم....... ممنوم میشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farzin23 نمایش پست ها
    درود
    دوست عزیز حتما باید برگ سبز رو برد ب.ن.ن.م؟ اگه تا قبل از دی توسط بنیاد تایید بشم، میشه اول آموزشی (دی ماه) رو رفت بعدا مراحل بعدی رو طی کرد؟
    ببین اصلن نیاز نیست که برگه سبز بگیری و ...
    اگر از بنیاد نخبگان تایید بشی و به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح معرفی بشی، از اونجا آموزشی ها بنیاد نخبگان نیروهای مسلح رو میری...
    البته غیبت نداشته باش.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farzin23 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سه هفته ای هست که تشکیل پرونده دادم و اسفند امسال مهلت یک سال بعد فارغ شدنم تمام میشه، امروز از یکی از ارگانهای دولتی برای امریه(قبلا تقاضا داده بودم-دوسال خدمت هست) بام تماس گرفتن که نقص پرونده دارم و اگه میخوام برم امریه اونجا باید برگ سبز بگیرم تحویلشون بدم که اعزامم 8/1 باشه، الان موندم چکار کنم ، نظرتون چیه؟ تا 8/1 نتیجه نخبگان کامل میشه؟ برگ سبز گرفتم بعدن برای نخبگان مشکلی پیش نمیاد؟(در ضمن من قبلا 10 روزی خدمت کردم ناجا)

سلام دوست عزیز
    شما که برای امریه اقدام کردین و سابقه خدمتی دارین اون سازمان بهتون گیر نداده؟
    منم 48 روز سابقه خدمتی دارم می خوام برای امریه اقدام کنم.

Junior Member

با سلام
    این که میگید سربازی کسری میخوره واسه کسایی که برای بنیاد نخبگان اقدام میکنن هم کسری داریم یا کلا بعد تموم شدن پروژه کارت پایان خدمت میدن؟

Junior Member

سلام
    یک سری ژورنال هستند که اسمشون توی تامسون هست ولی پولی هست و اکثرا از ایران برای اون ژورنال مقاله می فرستن چون خیلی راحت چاپ میکنند، به نظرتون این جور ژورنال ها از دید بنیاد معتبرن؟
    یا بعضی ژورنال هم هستند که در پایگاه ISC درج شدند اما پولی هستند وضعیت اونها از دید بنیاد به چه شکل هست؟

Junior Member

راستی اگه دو تا مقاله پژوهشی غیر مرتبط با پایان نامه داشته باشی و از نظر معدل شرایط رو داشته باشی بنیاد قبول می کنه؟

Junior Member

سلام دوستان
    کسی خبر موثقی داره که آیا تعداد پروژه هایی که میشه برای کسری برداشت 2 تا شده یا همون 3 تای قبل است؟خواهشا اگر کسی اطلاع دقیق داره جواب بده چون خیلی برام مهمه
    اگه کسی از دوستان به این زودیا میره ب ن ن م لطف کنه این سوال رو ازشون بپرسه ممنون میشم
    پیشاپیش ممنون

Junior Member

سلام
    من فارغ التحصیل ارشد تربیت مدرسم.فعلا سه تا خلاصه مقاله کنگره های داخلی دارم و یک آی اس آی اکسپت شده از پایان نامه. معدل کارشناسی و کارشناسی ارشدم هم به - آیین نامه انتخاب دانش آموختگان برتر آموزشی پژوهشی و نو آوری-میخوره. میخواستم چندتا سوال بپرسم خیلی ممنون میشم کسی که اطلاع کافی داره جوابمو بده........ تا اینجا که گفتم آیا با شرایط من کسی بوده که پروژه سربازی از بنیاد نخبگان گرفته باشه یا اینکه یک مقاله isi و شرط معدل های ارشد و کارشناسی حداقل شرایط محسوب میشه و باید رزومه قوی داشته باشی تا 20 امتیازی که بنیاد برای فارغ التحصیلای ارشد گفته رو جمع کنی؟؟ و اگه 20 امتیاز داشته باشی حتما مشمول پروژه سربازی بنیاد میشی یا این که باز اینجا هم از بین ارشدهای هم رشته ای که 20 امتیاز گرفتن فقط تعدادی رو انتخاب میکنن؟؟
    ضمنا این که الان در مرخصی یک ساله تحصیلی بعد از دفاع بسر میبرم و دو تا isi و یک علمی پژوهشی دیگه هم دارم مینویسم،سوال دیگم اینه که: آیا مجموعا با 3 تا isi و 3تا خلاصه مقاله و یک علمی پژوهشی میشه 20 امتیاز لازم و نهایتا تسهیلات سربازی رو گرفت؟؟ هر سه ژورنال هم معتبرن و ایمپکت فکتورهاش از متوسط ایمپکت گرایشم بالاتره. فقط میخوام بدونم با تکیه به مقالاتی که گفتم و باتوجه به زمان بر بودن بررسی پرونده در بنیاد ارزش صبر کردن برای اکسپت و ریسک پذیرش احتمالی در بنیاد رو داره یا نه؟؟

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط loqmani نمایش پست ها
    ممنونم دوست گرامی
    ولی آیا برای اقدام امثال ما که با شرط معدل و مقاله میخوان اقدام کنن، ثبت نام فقط از طریق سامانه ثریا باید باشه و اونم در بازه های دوگانه ی اسفند-فروردین و شهریور-مهر هر سال؟؟ یا برای استفاده ی صرفا از شرایط پروژه سربازی نخبگان هر زمانی میشه اقدام کرد؟؟؟
    دیگه اینکه پس اون بحث بیست امتیاز برای فارغ التحصیلای ارشد که بنیاد گفته برای بررسی پرونده باید داشت چیه که ذهن منو درگیر کرده بود؟ بعبارت دیگه پس آیا فقط با داشتن یک مقاله آی اس آی و شرط معدل های مذکور میشه اقدام کرد و در صورت اقدام و بدون نقص در پرونده حتما مشمول پروژه سربازی میشیم یا این که باز هم احتمال داره رد کنند؟ و اگه رد کنند درسته که تا یک سال نمیشه اقدام کرد؟؟
    خواهشا یکی روشن کنه مارو!!!! گیج شدیم بس که چیزای مختلف خوندیم و شنیدیم....... ممنوم میشم
    سلام دوست عزیز
    شما برای اینکه کلا همه ابهاماتی که در ذهنتان هست رفع بشه ، یک سر حضوری تشریف ببرید به بنیاد ملی نخبگان در شهر خودتان. (آدرس هر مرکز در سایت بنیاد هست.) و از اونها سوالهاتون را بپرسید. آنها اطلاعاتشان از همه کاملتر است.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member kamygt آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of power engineering

سلام خدمت دوستان عزیز انجمن

عزیزان یه سوالی‌ دارم

اینکه آیا من با داشتن یک مقاله یا یک اختراع که عضو بنیاد نخبگان بشم می‌تونم پروژه جایگزین خدمت بگیرم؟!(با توجه به اینکه شرط معدل رو ندارم)
    Life is short...my opinion is,I do whatever i like

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)