صفحه 434 از 1402 نخستنخست ... 334384424425426427428429430431432433434435436437438439440441442443444484534934 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,331 تا 4,340 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

سلام دوستان
    من برای بنیاد ملی نخبگان اقدام کردم (همون پروژه 10ماه + 2ماه آموزشی) و پروندم الان یک ماهی هست که داره بررسی میشه
    منتها من عجله دارم که کارم رو زودتر شروع کنم. نمیشه قبل از اینکه پروندم تایید بشه پروژم رو شروع کنم و بعد از تایید شدن پرونده کارای اداریش رو انجام بدم؟ منظورم اینه که 10 ماه از الان برام حساب بشه!

یا اینکه نمیتونم الن ی پروژه کسری مثلا 3ماهه بگیرم بعدا که پروندم تایید شد بجای 10 ماه ی پروژه 7ماهه بهم بدن؟
    میشه دوستانی که اطلاع دارن بگن کدوم یک از این راهها عملی هست؟
    پیشاپیش ممنون

با سلام
    بنده باید تا اخر شهریور دفترچمو پست کنم. ضمتا تمام شرایط نخبه سربازو دارم جز مقاله که اونم تازه امده. به نظر شما صبر کنم و از طریق بنیاد اقدام کنم که اینجور غیبت میخورم؟
    یا بعد اعزام به سربازیم میشه از تسهیلات استفاده کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahim.gh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای بنیاد ملی نخبگان اقدام کردم (همون پروژه 10ماه + 2ماه آموزشی) و پروندم الان یک ماهی هست که داره بررسی میشه
    منتها من عجله دارم که کارم رو زودتر شروع کنم. نمیشه قبل از اینکه پروندم تایید بشه پروژم رو شروع کنم و بعد از تایید شدن پرونده کارای اداریش رو انجام بدم؟ منظورم اینه که 10 ماه از الان برام حساب بشه!

یا اینکه نمیتونم الن ی پروژه کسری مثلا 3ماهه بگیرم بعدا که پروندم تایید شد بجای 10 ماه ی پروژه 7ماهه بهم بدن؟
    پیشاپیش ممنون
    سلام

در صورت داشتن کسری خدمت از طریق انجام پروژه، مدت زمان 10 ماه پروژه نخبگی کاهش پیدا می کنه. مثلا اگه 6 ماه کسری خدمت از طریق انجام پروژه داشته باشید، اون وقت بهتون یک پروژه 4 ماهه می دن. این حرف رو سرهنگ حاتمی داشت برای یکی از بچه ها که همین سوال رو داشت توضیح می داد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadali67 نمایش پست ها
    با سلام
    بنده باید تا اخر شهریور دفترچمو پست کنم. ضمتا تمام شرایط نخبه سربازو دارم جز مقاله که اونم تازه امده. به نظر شما صبر کنم و از طریق بنیاد اقدام کنم که اینجور غیبت میخورم؟
    یا بعد اعزام به سربازیم میشه از تسهیلات استفاده کرد؟
    سلام
    مدت زمان بررسی پرونده ها توی کمیته بنیاد بین 1 تا 3 ماه طول می کشه. من به جای تو بودم می رفتم سربازی. این طوری دوره آموزشی رو می گذرونی بعدشم انشالله جواب کمیته می یاد و ترخیص می شی میایی پروژت رو انجام می دی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

سلام

من الان دارم سربازیم رو با استفاده از طرح نخبگی می گذرونم. می خواستم برای دانش آموخته برتر هم اقدام کنم. آیا کسی از امتیازی که به هر مقاله می دن اطلاع داره. حداکثر امتیاز 7 هستش. اما من شنیدم روی بیشتر از 2 حساب نکنید. کسی تجربه ای یا اطلاعی در این زمینه داره؟

Junior Member

کسی میتونه کمک کنه؟؟

سلام دوستان
    بعد از فعال شدن گزینه درخواست انجام پروژه تحقیقاتی به جای خدمت سربازی در سامانه ثریا از من این مدارک خواسته شده است:
    1- تصویر موافقت نامه استاد راهنما
    2- تصویر گواهی معدل و تعداد واحد گذرانده(کارنامه کلی از پورتال دانشجویی)
    برای تصویر گواهی معدل و تعداد واحد گذرانده(کارنامه کلی از پورتال دانشجویی) نیاز به مهر آموزش دانشکده هم هست و یا تصویر خالی از پورتال آموزشی کافی است؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masiha_abtin نمایش پست ها
    سلام

من الان دارم سربازیم رو با استفاده از طرح نخبگی می گذرونم. می خواستم برای دانش آموخته برتر هم اقدام کنم. آیا کسی از امتیازی که به هر مقاله می دن اطلاع داره. حداکثر امتیاز 7 هستش. اما من شنیدم روی بیشتر از 2 حساب نکنید. کسی تجربه ای یا اطلاعی در این زمینه داره؟
    منم چند ماه پیش در دفتر نخبگان شهر خودم در مورد امتیازات مقاله برای دانش آموخته برتر سوال کردم. ایشون یک لیست از ژورنال ها و امتیازاتی که بهش تعلق میگیره رو تو سیستمش داشت. مثلا من یک ژورنال ISI با ایمپکت 1.6 داشتم که توی لیست ایشون از 7 امتیاز بهش 5.5 امتیاز تعلق گرفته بود. یک ژورنال دیگه هم که میخواستم مقاله دومم رو براش بفرستم و ایمپکت 2.5 داشت امتیاز 6.5 از 7 بهش تعلق گرفته بود(هر دوی این ژورنال ها مربوط به الزویر بودش). تعداد خیلی کمی از ژورنال ها امتیاز بالای 6 بهش داده شده بود. البته نمیدونم چه پارامترهایی در این امتیاز بندی ها تاثیر گذاره(که مطمئنن ایمپکت یکی از پارامترهای مهم هستش).
    به نظرم شما هم به دفتر بنیاد نخبگان در شهر خودتون مراجعه کنید و اسم ژورنال هاتون رو بهشون بگید و اونها طبق لیستی که دارن اعلام میکنن چه امتیازاتی بهتون تعلق میگیره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahim.gh نمایش پست ها
    سلام دوستان

پیشاپیش ممنون
    سلام دوست عزیز
    واقعیت اینکه هیچ کس از انتظار 3 ماهه برای بررسی پرورنده رضایت نداره و همه دوست دارن زودتر کارشون شروع بشه. پس تنها شما نیستید که عجله دارید. من یکبار به بنیاد ملی نخبگان مراجعه کردم و گفتم از مهر دانشجوی دکترا میشم و میخوام تابستون رو به طور کامل روی پروژه وقت بزارم و اگه میشه پرونده رو زودتر بررسی کنید. اونا هم گفتم در شرایط خاص میشه یک نامه نوشت و بررسی پرونده رو زودتر انجام داد که شرایط شما اصلا خاص نیست.
    تا زمانیکه پرونده شما تایید نشه و شما به سازمانی معرفی نشید و کارتون رو شروع نکنید 10 ماه پروژه براتون شروع نمیشه. از طرفی بعضی دانشگاهها و سازمانها وجود داره که تا زمانیکه پروپزال شما تایید نشه نامه شروع به کار شما رو نمیزنن!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidM نمایش پست ها
    سلام احسان جان،
    طبق قانون، دانشجوهای خارج از کشور تا زمانی که فارغ التحصیل نشده باشن نمی تونن پروژه کسری بگیرن و همکار تحقیقاتی نیروهای مسلح باشن. مواردی داشتیم که براشون پروژه تعریف شد و نامه هم زدیم اما بنیاد نخبگان نیروهای مسلح تأیید نکرد. همین الان هم موردی هست که نامه اش فرستاده شده و هنوز جوابش نیومده. تأکید می کنم که این راه قانونیش هست.
    البته اگر شما با کارشناسی ارشدتون شرایط نخبگی در بنیاد ملی نخبگان رو دارید که می تونید برای نخبگی اقدام کنید و اون بحثش فرق می کنه.
    ممنون از راهنمایی خوب شما. من مدرک ارشد رو هم از خارج گرفتم . آیا نیاز به تاییده و معرفی استاد یا دانشکده هست؟ چون من دیگه به اونا دسترسی ندارم. و آیا روی معدل حساس هستن؟ چون معدل لیسانس من کمتر از 16 هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrz12345 نمایش پست ها
    اگه پروژه کسری بر داشتید که نه تعهد حساب نمیشه
    ممنون از جوابتون فقط شما مطمئن هستید؟من میتونم اصلا دیگه پروژه کسر خدمت رو انجام ندم و فقط منتظر تسهیلات نخبگی بمونم؟ یه سوال دیگه با توجه به اینکه من تازه قسمت ارسال درخواست تسهیلات برام باز شده چقدر زمان میبره تا جواب نهایی رو به من بدن مثلا دو ماه یا بیشتر؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)