صفحه 918 از 1402 نخستنخست ... 4188188689089099109119129139149159169179189199209219229239249259269279289681018 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,171 تا 9,180 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط miladg نمایش پست ها
    سپاس از پاسخ شما...متاسفانه برای مجموعه بیوتکنولوژی و داروسازی که البته کد رشته مجزا داره رتبه کلی رو اونموقع اعلام نکردن و فقط رتبه گرایش ها رو گفتن بخاطر همین نمیدونم این رتبه 25 بیو به درد میخوره یا نه.
    یه سوال دیگه هم داشتم ممنون میشم جواب بدید: من دوره لیسانسم یه دوره عضو هیئت مدیره انجمن علمی مهندسی شیمی دانشگاهمون بودم و البته نماینده دانشگاه در ستاد فناوری نانو، آیا میتونم از امتیاز فعالیتهای علمی و اجتماعی که تو جدول ذکر شده استفاده کنم؟
    خواهش می کنم! میتونید از طریق سازمان سنجش گواهی رتبه بگیرید. اونجا رتبه کلتون رو می نویسه! برای رشته من هم همینطور بود! رتبه گریش هام یکیش 9 بود و دیگری 15، اما رتبه کلم 16 شد.
    دقیقا اطلاع ندارم که میشه برای دوه کارشناسی هم این گواهی رو ارائه داد یا نه. نمیدونم اون محدودیت 3 ساله اینجا هم هست یا نه! اما برای امتحان گواهی رو بگیرید، شاید حساب شد امتیازش. دو رو بر 30 امتیاز باید داشته باشه به ازای هر سال عضویت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Microoooo نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام
    برای استفاده از طرح جایگزین باید فارغ التحصیل ارشد یا دانشجوی دکتری باشید
    ممنون بابت پاسخ گوییتون
    یه سوال دیگه
    دوستی دارم حافظ کل قرآنه میزان کسری سربازی برای این فرد چقدره؟

با سلام و خسته نباشید.

دوستان وقتی مقالات مستخرج از پایان نامه رو وارد سایت میکنیم باید اسم استاد راهنما رو کلا حذف کنیم؟ یا اسمش رو بنویسیم خودشون حذف میکنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Permixforall نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید.

دوستان وقتی مقالات مستخرج از پایان نامه رو وارد سایت میکنیم باید اسم استاد راهنما رو کلا حذف کنیم؟ یا اسمش رو بنویسیم خودشون حذف میکنن؟
    توی تعداد ننویسید، اما توی اسامی‌بنویسید. اون پایین هم تو بخش توضیحات حتما اشاره کنید که ایشون استاد راهنما هستن

من میدونم کسایی که در حال انجام پروژه کسر خدمت هستن اجازه خروج از کشور دارند (چون یا برگه اعزام به خدمت دارند یا هنوز معافیت تحصیلی اینه که میتونن درخواست مجوز خروج بدن)
    سوال من اینه که آیا وقتی میری زیر مجموعه ب ن ن م شراط به چه صورت هست؟ آیا میشه برای کار علمی در خواست خروج از کشور داد؟

یک سوال دیگه هم دارم: وقتی کسی برگه اعزام به خدمت داره، به محض اینکه شرایط بنیاد نخبگان رو بدست بیاره، وضعیت اعزامش چجوری میشه؟ (با فرض اینکه آموزشی رو قبلا رفته آیا بازم براش برگه سبز صادر میکنند؟ فکنم بچه هایی که آموزشی دارند در این شرایط براشون یک برگه سبز دیگه صادر میکنند که تاریخ آموزشیشون میشه)
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miladg نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم بدونم برای استفاده از امتیاز مقاله، اولا حتما باید اسم اول باشیم؟ و دوما آیا حتما باید مقاله مرتبط با پایان نامه باشه؟
    و اینکه رتبه من در کنکور ارشد مجموعه بیوتکنولوژی و داروسازی با کد 1285، 25 گرایش بیوتکنولوژی و 44 گرایش داروسازی شد. آیا میتونم از امتیاز رتبه زیر 30 ارشد استفاده کنم؟
    ممنون میشم اگر جواب بدید.
    نه نیازی نیست نفر اول باشی یا حتما مقالهذاز تز باشه

توی تعداد ننویسید، اما توی اسامی‌بنویسید. اون پایین هم تو بخش توضیحات حتما اشاره کنید که ایشون استاد راهنما هستن

مطمئنید که نباید در تعداد نوشته بشه؟! آخه اینجوری که با تعداد اسامی مغایرت داره!

دوست عزیز کافیه پی دی اف مقاله و گواهی ارائه رو آپلود کنید، دیگه چیزی نمیخواد

پس اینکه نوشته شده به همراه فهرست مقالات چی‌ ؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar123 نمایش پست ها
    مطمئنید که نباید در تعداد نوشته بشه؟! آخه اینجوری که با تعداد اسامی مغایرت داره!
    من که اینطور نوشته بودم! توی اسامی حتی داخل پرانتز نوشته بودم استاد راهنما و...

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar123 نمایش پست ها
    پس اینکه نوشته شده به همراه فهرست مقالات چی‌ ؟!
    خب از شما یه لینک مقاله هم میخواد، گه لینک مقاه رو بارید د عمل لیست مقالات هم اونجا هستش!
    من این رو یه بار پرسیدم از سامانه پرسش و پاسخ، اینم جواب کارشناس:
    q: با توجه به اینکه همایش ------ مجله ای ندارد و تمام مجلات در قالب مجلات برخط به صورت اینترنتی در دسترس هستند ، فایل مقاله ارائه شده به همراه لینک دسترسی به آن بعلاوه گواهی ارائه شفاهی کافی است یا خیر؟
    a: فایل ارائه مقاله و لینک در صورت دارا بودن اطلاعات کفایت میکند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)