صفحه 1322 از 1402 نخستنخست ... 322822122212721312131313141315131613171318131913201321132213231324132513261327132813291330133113321372 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,211 تا 13,220 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام
    دو تا سوال در مورد محاسبۀ امتیاز داشتم، ممنون میشم اگر کسی از دوستان اطلاع داره راهنمایی کنه.
    1- من دو تا مقاله دارم و توی هر دو تا اسم اول هستم. یکی Q1 هست و یکی Q2، آیا برای Q1 کل 50 امتیاز رو می گیرم؟ امتیاز Q2 چقدر هست؟
    2- بعد از ارسال درخواست در سینا، حدوداً چقدر زمان می برد تا نتیجه اعلام شود؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_ali نمایش پست ها
    سلام
    دو تا سوال در مورد محاسبۀ امتیاز داشتم، ممنون میشم اگر کسی از دوستان اطلاع داره راهنمایی کنه.
    1- من دو تا مقاله دارم و توی هر دو تا اسم اول هستم. یکی Q1 هست و یکی Q2، آیا برای Q1 کل 50 امتیاز رو می گیرم؟ امتیاز Q2 چقدر هست؟
    2- بعد از ارسال درخواست در سینا، حدوداً چقدر زمان می برد تا نتیجه اعلام شود؟
    تا به حال، جزییات محاسبه امتیاز جایی اعلام نشده. ولی، سال چاپ مقاله، نویسنده مسئول بودن، IF ژورنال و تعداد نویسندگان بر امتیاز نهایی تاثیر داره. اگر ژورنال Q1 و با IF بالای 2 باشه، مقاله تازه چاپ شده باشه و تعداد نویسندگان هم بعد از حذف اسم اساتید راهنما و مشاور، "1" باشه و نویسنده مسئول و نویسنده اول هم خود شما باشید! (یعنی همه کاره مقاله خوتودتون باشید!) نباید چیزی کسر بشه.

بین 1 تا 2 ماه

Junior Member

سلام دوستان
    میخواستم بپرسم آیا کسی مدارکش رو در سامانه سینا این اواخر ثبت کرده و پیشرفتی داشته است؟ چون من وقتی پروندم رسید به بنیاد نخبگان یکی دو روزه بررسی کردن و نقص زدند. بعد یک روزه نقص رو بر طرف کردم و مجدد به وضعیت "بررسی اطلاعات متقاضی" تغییر کرد ولی متاسفانه دو هفته هست که تو این حالت مونده و دو، سه تا مقاله هنوز تحت بررسیه در حالیکه برای بار اول که وضعیت "بررسی اطلاعات متقاضی" شد، یکی دو روزه بررسی کردم.
    از دوستان اگر کسی در این اواخر مدارکش بررسی شده و بازخورد دیدن لطفا اطلاع بدن که متوجه بشم کارشناسان در حال بررسی هستن.
    با تشکر

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز
    همونطور که اطلاع دارید جهت مراجعه حضوری به داعا یک سری مدارک مورد نیاز است از جمله برگ سبز. اما وقتی که بنده به پلیس +۱۰ مراجعه کردم گفتند که چیزی جلوی اسمت نبوده که مشخص کنه مربوط به نخبگان هست و از انجام این روند اظهار بی اطلاعی کردن. ممنون میشم کسی تجربه خودشو در خصوص این موضوع در اختیارم قرار بده .با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali993 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    همونطور که اطلاع دارید جهت مراجعه حضوری به داعا یک سری مدارک مورد نیاز است از جمله برگ سبز. اما وقتی که بنده به پلیس +۱۰ مراجعه کردم گفتند که چیزی جلوی اسمت نبوده که مشخص کنه مربوط به نخبگان هست و از انجام این روند اظهار بی اطلاعی کردن. ممنون میشم کسی تجربه خودشو در خصوص این موضوع در اختیارم قرار بده .با تشکر
    بعد از تکمیل درخواست اعزام به خدمت از طریق پلیس+10، برگ سبز توسط پلیس+10 صادر و به شما تحویل می شود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط newElite نمایش پست ها
    اگر همین الان درخواست رو نهایی و ارسال کنید تا اوایل شهریور نتیجه معلوم می شود. ولی یه مدت هم طول می کشد تا نامه صادر شود و بعدش یک ماه هم باید صبر کنید تا بروید دانشگاه دفاع ملی که به نظر میاد از مهر ماه زمان عبور کند ولی نمی دونم که آیا باید قبل از مشمول شدن به داعا بروید و برگ سبز را تحویل دهید یا نه.

ممنونم دوست عزیز
    من درخواست رو فرستادم
    چند روز پیش یه پیامک اومد که شهر مورد نظرتون برای چک کردن اصل مدارک رو انتخاب کنید، که من تو سامانه شهرمون رو انتخاب کردم
    الان باید خودم برم بنیادملی نخبگان شهرمون یا صبر کنم که دوباره از طرف سامانه بهم خبر بدن که برم؟

وضعیتم تو سامانه: تاييد برابر اصل شدن

ممنون میشم اگه اطلاع دارید، بفرمایید
    Junior Member

بله درسته. اما سوال من اینه که اگر الان به پلیس +10 مراجعه کنم احتمالا اعزامم رو برج ۸ میزنن. در صورتی که طبق صحبت های دوستان اعزام نخبگان برج 10 و پادگان 01 ارتش هست. حالا باید چکار کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری منظر دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)

نقل قول نوشته اصلی توسط meisam3000 نمایش پست ها
    ممنونم دوست عزیز
    من درخواست رو فرستادم
    چند روز پیش یه پیامک اومد که شهر مورد نظرتون برای چک کردن اصل مدارک رو انتخاب کنید، که من تو سامانه شهرمون رو انتخاب کردم
    الان باید خودم برم بنیادملی نخبگان شهرمون یا صبر کنم که دوباره از طرف سامانه بهم خبر بدن که برم؟

وضعیتم تو سامانه: تاييد برابر اصل شدن

ممنون میشم اگه اطلاع دارید، بفرمایید
    تو این مرحله شما باید حضوری با اصل تمام مدارکی که قبلا تو سایت آپلود کردید برید بنیاد ملی نخبگان شهرتون تا برابر اصل کرذن رو انجام بدن. الان دیگه نباید منتظر خبر سامانه سینا باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری منظر دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)

بله درسته. اما سوال من اینه که اگر الان به پلیس +10 مراجعه کنم احتمالا اعزامم رو برج ۸ میزنن. در صورتی که طبق صحبت های دوستان اعزام نخبگان برج 10 و پادگان 01 ارتش هست. حالا باید چکار کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.
    این تاریخ اعزامی که پلیس +10 بهتون میده فرمالیته هستش. فقط باید برگه سبز رو بگیرید ببرید بدید به داعا. اونا خودشون با نظام وظیفه در ارتباطن و نیازی نیست که 1 آبان اعزام بشید.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز
    سلام دوست عزیز

اصلا مهم نیست. شما مثل همه ی مشمولین دیگه باید برگ سبز بگیرید. یعنی به صورت عادی! بعد اون رو می برید داعا. همن!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)