صفحه 1343 از 1402 نخستنخست ... 343843124312931333133413351336133713381339134013411342134313441345134613471348134913501351135213531393 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,421 تا 13,430 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط ai67223 نمایش پست ها
    امروز ساعت 2 با داعا تماس گرفتم. عجیب بود که گوشی رو برداشتن. پرسیدم برای آموزشی دی 98 برام ایمیل اومده ولی پیامک تایید نه. کد ملیم رو گرفت تو سیستم نگاه کرد و گفت اسمت تو لیست آموزشی دی ماه هست. ثبت شده. بعد گفت حتما دریافت پیامک تبلیغاتی رو مسدود کردی که پیامک تایید نیومده. ظاهرا مشکل فقط همین بوده.
    کسانی که شرایطشون مثل منه، تماس بگیرید و از داعا بپرسید.
    خوش بحالت، کار ما که فعلاً گره خورده...

Junior Member

تونستین تماس بگیرین باهاشون؟ ساعت 2 زنگ بزنین 27353380.

نقل قول نوشته اصلی توسط userjadid نمایش پست ها

Junior Member

یه سر هم به سامانه پلیس+10 بزنین. اگر تاریخ اعزام 10/01 خورده باشه احتمال زیاد اسمتون تو لیست هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط userjadid نمایش پست ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhooman نمایش پست ها
    سلام. من از شما ی سوال داشتم. اگر من در حال انجام پروژه جایگزین خدمت باشم و دکتری قبول بشم امکان همزمانی این 2 فراهم هست؟ یعنی میشه بدون انصراف از پروژه جایگزین به تحصیل در دکتری مشغول شد؟ قبلا که نمیشد ظاهرا!
    سلام
    دو سال هست که نامه همزمانی تحصیل و خدمت رو برای کسانی که پروپوزال طرح جایگزین خدمتشون تایید شده صادر می کنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط HNM72 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    لطف میکنید در مورد این نامه خدمت همزمان با تحصیل یه توضیح بدید؟
    یعنی امکانش هست همزمان با قبولی در مقطع دکترا و شروع دوره، پروژه جایگزین رو هم ادامه داد؟
    سلام
    دو سال هست که نامه همزمانی تحصیل و خدمت رو برای کسانی که پروپوزال طرح جایگزین خدمتشون تایید شده صادر می کنند.

Junior Member

سلام
    کسی نیست به این سوالای ما جواب بده.
    من امسال دکتری قبول شدم ولی چون پروپوزالم تایید نشده بود به من نامه همزمانی خدمت و تحصیل ندادن پروپوزال من در سازمان مربوطه تایید شده ولی تایید داعا هنوز نیامده. من هم تا آخر آذر فرصت دارم تا نامه رو به دانشگاه تحویل بدم. آیا راه حلی وجود داره که داعا پروپوزال من رو زود تر بررسی بکنه ؟
    در صورت عدم تایید پروپوزال توسط داعا من برای رهاسازی باید به سازمانی که بهش معرفی شدم مراجعه کنم یا همون داعا برم کافیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Samiha نمایش پست ها
    دوستان عزیز یک سوال هم داشتم که ممنون میشم جواب بدید.

من الان نامه بنیادم به دانشگاه داعا 09/05 ارسال شده.
    کارشناس بنیاد به من گفتن دو سه روزه میرسه ولی من بعد از یک هفته که تلفنی بزور وقت گرفتم رفتم گفتن نرسیده و حتما باید یک ماه بعد ایمیل بزنم وقت بگیرم!!

من هم متاهل هستم و هم سرکار میرم متاسفانه هر تاریخی بشه نمیتونم مرخصی بگیرم.

سوالم اینه:
    1- آیا واقعا یک ماه باید بگذره؟
    2- اگر زودتر میشه چطور بفهمم که کی باید ایمیل بزنم جواب بگیرم؟
    3- چند روز حدودا بعد از ایمیل وقت میدن؟

ممنون میشم که بهم توضیح بدید. چون واقعا درگیر و مشکلات کاری و زندگی دستم رو بسته.

ممنون میشم راهنمایی کنید که باقی فرآیند چطور هست. البته باید بگم که من نامه اعلام نیاز از موسسه هم دارم که الان دستمه.
    به نظر میرسه صرف نظر ازینکه نامه تون برسه یا نرسه، اون یک ماه باید بگذره. چون رسیدن یه نامه اینقدر زمان نمیبره اصلا. بنظر من شما اگه خیلی عجله دارید چند روز مونده به تموم شدنش ایمیل بزنید و با ذکر شماره نامه و تاریخ نامه وقت درخواست وقت بدید. ایمیل درخواست وقت رو ممکنه فرداش جواب بدن، ممکنه یه هفته بعد جواب بدن یا اصلا جواب ندن (مثلا در مورد خود من!). دیگه پاپیچ بشید تا جواب بگیرید.

سلام بچه‌ها
    من یه شرایطی دارم:
    دانشجوی دکترا هستم و درخواست شیوه نامه دانشگاهی بنیاد نخبگان دادم و تایید شد و نامه هم ارسال شد. یک ماه تقریبا گذشته و هفته دیگه باید برم دانشگاه دفاع ملی.
    میخواستم بدونم آیا فرقی بین شرکت‌هایی که میتونم برم برای دانشگاهی هست با موارد فناور؟
    چون من الان شرکت دانش بنیان میشناسم که میتونه دو سرباز پروژه یا امریه بگیره اما وابسته به وزارت دفاع نیست. میخواستم بدونم که اگر بخوام در این شرکت کار کنم چی کار باید بکنم؟ ایا هفته دیگه اول در معرفی و تشکیل پرونده این رو بگم یا قبلش باید از سمت شرکت دانش بنیان نامه ببرم و پروپوزال مشخص کنم؟
    هر توضیحی برای روشن شدن موضوع دارید ...

Junior Member

دوستان اطلاع دادن این پیامک امروز اومده (البته مثل دفعه قبل برای من پیامک نیومد):

باسلام. به اطلاع كلیه استعدادهای برتر وظیفه ای كه پیامك تائیدیه حضور در دوره آموزشی 1398/10/01 را دریافت نموده اند میرساند با توجه به تغییر تاریخ آغاز دوره آموزشی، لطفا در ساعت 7 صبح روز دوشنبه مورخ 1398/10/02 به مركز آموزشی شهدای 01 نزاجا مراجعه نمایند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hadifeizi نمایش پست ها
    سلام
    سلام دوست عزیز
    ممکنه راهنمایی کنید که این خبر رو از کجا به دست آوردین؟ بنیاد یا داعا
    چون من با شماره ۰۹۶۰۱ بنیاد تماس گرفتم و کارشناسش از این مورد بی اطلاع بود.
    ممنون میشم شماره تماس جایی که این خبر رو ازش دریافت کردین به اشتراک بگذارین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)