صفحه 1099 از 1402 نخستنخست ... 99599999104910891090109110921093109410951096109710981099110011011102110311041105110611071108110911491199 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,981 تا 10,990 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام عزیزان
    یه سوال ضروری*
    1- مدت زمان آموزشی نظام وظیفه تخصصی 45 روز هست یا 2 ماه؟
    2- مدت پروژه 10، 12 یا 14 ماه هست؟
    اینا رو پرسیدم چون اعداد ارقام متفاوت رو در صفحات قبلی دیدم. ممنون می شم یک نفر واضح اینارو بگه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bigcrunch نمایش پست ها
    سلام عزیزان
    یه سوال ضروری*
    1- مدت زمان آموزشی نظام وظیفه تخصصی 45 روز هست یا 2 ماه؟
    2- مدت پروژه 10، 12 یا 14 ماه هست؟
    اینا رو پرسیدم چون اعداد ارقام متفاوت رو در صفحات قبلی دیدم. ممنون می شم یک نفر واضح اینارو بگه
    شش هفته
    ۱۴ ماه بدون آموزشی. البته در کل میگن پروژه + آموزشی باید ۱۶ ماه بشه

Junior Member

دوستان سلام
    من یه طرح کسری خدمت واسه ارتش کار کردم. اما هنوز دفاع نکردم،
    از طرفی هم واسه نظام وظیفه تخصصی (بنیاد) پذیرفته شدم. می خواستم بدونم آیا ب م ن م قبول خواهد کرد این طرح قبلیم رو که تبدیل بشه به طرح جایگزین؟
    البته اینم بگم که من هنوز دفاع نکردم از این طرح. و آیا پروسه ای داره این تبدیل؟

دوستان سلام
    من یه طرح کسری خدمت واسه ارتش کار کردم. اما هنوز دفاع نکردم،
    از طرفی هم واسه نظام وظیفه تخصصی (بنیاد) پذیرفته شدم. می خواستم بدونم آیا ب م ن م قبول خواهد کرد این طرح قبلیم رو که تبدیل بشه به طرح جایگزین؟
    البته اینم بگم که من هنوز دفاع نکردم از این طرح. و آیا پروسه ای داره این تبدیل؟
    تبدیل رو که تا جایی که میدونم قبول نمیکنن. اگر تازه شروعش کردین میتونین انصراف بدین و همون رو به عنوان طرح نخبگی انجام بدین. اگر هم آخراشین اونو کسریش رو بگیرید که از 14 ماه کم میشه و هر چقدر بمونه رو باید پروژه جایگزین خدمت انجام بدید.

سلام به همه دوستان
    من برای نظام وظیفه پذیرفته شدم و در مرحله چاپ نامه به ستاد کل نیروهای مسلح هستم. چندتا سوال داشتم:
    چطور پروژه برامون تعریف میشه؟ نحوه انجامش چطوره؟ مثلا توی خونه انجام باید بدیم یا باید هر روز بریم ساعت بزنیم؟ آیا سخت میگیرن راحت میگیرن؟ آیا حقوق میدن یا نه؟ اگه میدن چقدره؟ آیا بیمه میکنن یا نه؟ اگه میکنن چه بیمه ای هست؟ سابقه کار محسوب میشه یا نه؟ برای متاهل ها شرایط اشون فرق نمیکنه که تو شهر خودشون باشن؟ خودمون میتونیم موضوع پروژه رو تعیین کنیم؟ من رشته ام عمران آب و آب و فاضلاب هست کسی جایی رو میشناسه که تو این زمینه کار کنن؟
    ممنون
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aazp نمایش پست ها
    تبدیل رو که تا جایی که میدونم قبول نمیکنن. اگر تازه شروعش کردین میتونین انصراف بدین و همون رو به عنوان طرح نخبگی انجام بدین. اگر هم آخراشین اونو کسریش رو بگیرید که از 14 ماه کم میشه و هر چقدر بمونه رو باید پروژه جایگزین خدمت انجام بدید.
    من از یکی از بچه های دکتری پرسیدم. ایشون می گن 18 ماه طرح باید کار کرد!!!!!!! این درسته؟؟؟؟

من از یکی از بچه های دکتری پرسیدم. ایشون می گن 18 ماه طرح باید کار کرد!!!!!!! این درسته؟؟؟؟
    چنین چیزی رو نشنیدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kazemie نمایش پست ها
    دوستان سلام

این سامانه ثریا مشکلی داره؟
    من بعد بارگذاری فرم موافقت استاد راهنما و تعیین تاریخ دفاع پرپوزال وقتی ادامه فرایند رو میزنم خطایی به شکل زیر میده .

مشکل چیه؟
    دوست عزیر منم به این مشکل برخوردم
    هرچی زنگ زدم گفتن در حال پیگیری هستیم و آخرشم درست نشد
    ایمیل هم زدم و جواب ندادن
    شما تونستی جوابی بگیری؟

سلام. دوستان آیا میشه که در حین تحصیل در ارشد، من از طریق "ب ن ن م" کسری بگیرم و در ادامه پس از اتمام ارشد "ب ن م" رو هم حل کنم تا دیگه پادگان نرم؟ جفتش با هم میشه؟ اگر من از طریق "ب ن ن م" تونستم کسری بگیرم و بعد "ب ن م" هم حل شد تنها مزیتش اینه که من پادگان نمیرم دیگه درسته؟ مزیت دیگری نداره که، چون من به اندازه کافی (حدود 1 سال) میتونم قطعی از "ب ن ن م" کسری بگیرم...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bobat نمایش پست ها
    سلام. دوستان آیا میشه که در حین تحصیل در ارشد، من از طریق "ب ن ن م" کسری بگیرم و در ادامه پس از اتمام ارشد "ب ن م" رو هم حل کنم تا دیگه پادگان نرم؟ جفتش با هم میشه؟ اگر من از طریق "ب ن ن م" تونستم کسری بگیرم و بعد "ب ن م" هم حل شد تنها مزیتش اینه که من پادگان نمیرم دیگه درسته؟ مزیت دیگری نداره که، چون من به اندازه کافی (حدود 1 سال) میتونم قطعی از "ب ن ن م" کسری بگیرم...
    سلام
    1.پروژه کسری رو حین تحصیل برخی از سازمان ها قبول می کنند و برخی انجام اون رو بعد از فارغ تحصیلی یا دفاع از پایان نامه می پذیرند.
    2. اگه ارزش پروژه شما 12 ماه باشه اون موقع می تونید معادل سازی کنید با طرح جایگزین خدمت و اگه کمتر از 12 ماه باشه باید برای مابتفاتش دوباره پروژه به عنوان جایگزین خدمت بگیرید.
    3. در هر حالت باید واسه دو ماه آموزشی پادگان برید، با این تفاوت که اگه جایگزین خدمت بردارید از طریق بنیاد، مدت آموزشی میشه 6 هفته و با شرایط آسون تر
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)