صفحه 1 از 1141 1234567891011511015011001 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام. من یه سوال داشتم. اگه من سربازی رو بصورت امریه بگیرم و توی یه سازمانی در حال گذروندن اون باشم بعد اگه از خارج پذیرش بگیرم ترخیص میشم؟ یعنی نظام وظیفه و اون سازمانی که توش امریه می گذرونم منو ول می کنن؟
    خود نظام وظیفه که میگه ترخیصم میکنه. ولی تو شرایطی که امریهباشه نمیدونم ترخیص میشم یه نه؟
    خواهشا اگه کسی می دونه یا تجربه ای در این مورد داره بگه. نیاز فوری دارم.

پیش فرض پاسخ : فوری لطفا: اگه امریه داشته باشیم و پذیرش بگیریم ترخیص میشم؟ یا نه؟

سلام. دوستی دارم که بعد از 1 سال سربازی و امریه وزارت مسکن بودن، مرخص شد و الان داره فوق میخونه. جاشم محفوظه. اینو گفتم که بدونی شدنیه ولی خودت باید حتما از جایی که امریشی بپرسی و شرایط رو ببینی. برای خروج هم اگر حتی 1 روز غیبت داشته باشی کارت سخت میشه و گرنه من از نظام وظیفه پرسیدم که مشکلی نداره و اجازه خروج میدن.(در صورت نداشتن غیبت)
    ایشالا که حل بشه مشکلت. اونم فوری مثل سوالت
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

پیش فرض پاسخ : فوری لطفا: اگه امریه داشته باشیم و پذیرش بگیریم ترخیص میشم؟ یا نه؟

ممنون. آره امروز ازشون پرسیدم و گفتن که می تونی ترخیص بشی ولی بعد که برگردی بقیه رو نمیتونی اینجا ادامه بدی.به هر حال ممنون

Junior Member

پیش فرض مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

امریه شدن واسه سربازی (مخصوصا سپاه) واسه گرفتن ویزای امریکا ایجاد مشکل میکنه یا نه؟..لطفا اگه کسی چیزی میدونه بگه. ممنون.
    کوچک باش و عاشق..، که عشق خود آیین بزرگ کردنت را می داند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امریه در سربازی و ویزای امریکا

اگر منظورت ايينه كه مي خاهي صادقانه بهشون بگي كه حتما مشكل ايجاد مي كنه. اگه بهشون نگي تنها در صورتي مشكل دار مي شي كه آدم كلفتي تو اون ارگان بشي كه بعيده. پس امريه را بگير و به سفارت نگو.

Junior Member

بچه ها خواهش میکنم اگه اطلاعی دارین جواب بدین..من موندم چیکا کنم واسه امریه!!!

Junior Member

مي شه بيشتر موضوع را توضيح بدي؟

Junior Member

همیشه سوال این بوده که : نکنه خدمت کردن در سپاه (به خاطر مسائل سیاسی اخیر که امریکا گفته بود سپاه جزو گروههای تروریستیه) واسه گرفتن ویزای دانشجویی مشکل ساز بشه......که خوب خیلیا معتقدن که در کشور ما خدمت سربازی اجباریه، پس دلیلی واسه ایجاد مشکل نیست.
    حالا سوال من اینه که: من اگه واسه امریه اقدام کنم و امریه سپاه بشم و بعد در حین خدمت پذیرش بگیرم و بخوام برم، چقدر ممکنه که این امریه بودن واسه گرفتن ویزای امریکام پوئن منفی محسوب بشه؟!!
    ممنون

Junior Member

همه می دانند که سربازی در ایران اجباریه بنا بر این فرقی نمی کنه که شما در چه نیرویی خدمت کردید ..من خودم همون وقتی که سباه رو مثلان تروریست اعلام کردند از زبان یکی از معاونان وزارت خارجه امریکا شنیدم که می گفت منظور ما سران سباه است نه افراد عادی که در اون خدمت می کنن اگه ایتطوری باشه که که اونا کل ایران را تروریست می دانند.. اینها همش اخبار تبلیغاتی .. وگرنه همه مردم دنیا می دونن ایرانیها افراد صلح طلبی هستن..بنا بر این ذهن خودتون را درگیر مسائل حاشیه ای نکنید .. که خیلی انرژی از شما خواهد گرفت.. موفق باشید

Junior Member

من هم مطمئنم كه مشكلي پيش نمايد، چند تا از دوستام از انرژي اتمي رفتن كانادا.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)