صفحه 1349 از 1402 نخستنخست ... 349849124912991339134013411342134313441345134613471348134913501351135213531354135513561357135813591399 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,481 تا 13,490 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام و عرض ادب خدمت بزرگواران
    لطفا من را راهنمائی بفرمایید که اگر بخواهم از نهاد خاصی طرح جایگزین به خدمت بگیرم لازم است قبل از مراجعه اولیه به داعا کار خاصی بکنم (در حال حاضر پرونده بنده در مرحله درج شماره و تاريخ نامه و پيوست معرفي نامه نيروهاي مسلح میباشد) یا اول مراجعه کنم به داعا و بعد اقدام خاصی انجم دهم؟اصلا چنین کاری شدنی هست؟
    رشته بنده مهدسی عمران-سازه هست، چه نهادی را پیشنهاد میفرمائد ک بیشتر مساعدت کنند؟
    پیشاپیش از همکاری و کمک شما کمال سپاس را دارم

Junior Member

سلام منم دقیقا تو این مرحله ام. میتونم بپرسم زمان ثحبت اولیه شما چه تاریخی بوده و چن روزه رفتین تو این مرحله؟
    و میدونین داعا چند روز بعد نوبت میده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hmmajd نمایش پست ها
    سلام منم دقیقا تو این مرحله ام. میتونم بپرسم زمان ثحبت اولیه شما چه تاریخی بوده و چن روزه رفتین تو این مرحله؟
    و میدونین داعا چند روز بعد نوبت میده؟
    سلام ثبت اولیه من در ابان ماه بود و از روز 21 به این مرحله رسیدم
    در مورد نوبت دهی داعا اطلاعی ندارم

Junior Member

دوستان من تا حالا پیگیر پرداخت حقوق ماهیانه نشدم.
    حقوق ماهیانه چقدره؟
    من الان در سازمان بکار گیرنده مشغول هستم ولی آموزشی نرفتم می تونم حقوق رو بگیرم؟

Junior Member

منظورتون این هست که تا 3 سال نمی شود از کشور خارج شد و یا در داخل کشور شاعل شد؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a_ghayekhloo نمایش پست ها
    کسری اولیه اتون اگه برای قبل از سال 97 باشه بهتر است.
    اگه امکانش برایتان هست همین الآن کسری دوم و جدید رو شروع کنید و مدتش رو برای 10 ماه به بیشتر مشخص کنید.
    روال جایگزین خدمت نخبگان بسیار طولانی تر از سربازی عادی است و تنها مزیت های آن دوره آموزشی راحت تر و گذراندن بقیه مدت دوره در منزل و کار پژوهشی است. اما تا وقتیکه بخاد کارت پایان خدمت دست آدم برسه ممکنه تا سه سال هم طول بکشه! البته اگه کسری 9 ماهه تان برای سال های قبل از 97 باشه خوب برای شما میشه کمتر از دو سال بعد دریافت کارت پایان خدمت.
    1. شما پروژه کسری 10 ماهه شروع کنید بعد به وقتش هم برای نخبگان اقدام کنید. مدت دوره پژوهشی نخبگانتان در زمان تشکیل پرونده داعا مشخص می شود.
    2. اگه 9 ماهه تان قبل از سال 97 باشه که صد درصد از مدت پژوهش جایگزین خدمت تان کم میشود. اگه برای دو سال اخیر باشد بایست بررسی بشه!
    3. امکانش هست که از همین سازمانی که کسری دوم رو میگیرید معرفی نامه به داعا بدید بعد از تعیین نخبگی و در نهایت با نظر داعا فقط دو ماه آموزشی داشته باشید.
    منظورتون این هست که تا 3 سال نمی شود از کشور خارج شد و یا در داخل کشور شاعل شد؟؟

سلام دوستان. کسانی که سابقه خدمت دارند و وسط خدمت دانشگاه قبول شده اند و معافیت تحصیلی گرفته اند، در صورت کسب امتیاز برای پروژه جایگزین، باید نامه رهاسازی خدمت را از یگان قبلی بگیرند یا این نامه مخصوص کسانی هست که در حال حاضر در حال خدمت هستند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    بنده در حال خدمت در ارتش (نیرو زمینی) بودم که از طرف بنیاد قبول شدم. مراجعه کردم داعا و نامه رهایی دریافت کردم که به آجا توی چهارراه قصر تحویل دادم. الان تقریبا 10 روز میگذره ولی هنوز نامه تسویه حساب به پادگانم زده نشده، کسی میدونه چجوری باید پیگیری کنم؟
    ممنون میشم کمک بفرمایید.

Junior Member

سلام دوستان
    اعزام نخبگان اول تیر هست یا 15 مرداد؟ و اینکه من پروژه من احتمالا تا خرداد سال 99 تموم میشه، من می تونم قبل از اتمام پروژه، برای اعزام تیر در خواست بدم؟

Junior Member

سلام. درباره‌ی خروج از کشور سوال داشتم:

۱. من به سازمانم درخواست خروج از کشور زیارتی (عتبات عالیات) دادم و موافقت شد. آیا موقع خروج از کشور مقصد شما رو چک می‌کنن که حتماً به مقصد عراق بری؟
    ۲. در صورت بدون مشکل بودن خروچ، آیا موقع برگشت به کشور و آزاد کردن وثیقه، آیا مهرهای ورود و خروج پاسپورت با مقصدی که در نامه نوشته شده چک می‌شه؟
    ۳. در صورتی که به هر طریقی شما این کار رو بکنی (یعنی به مقصدی غیر از مقصد نوشته‌شده در نامه سفر کنی) چه جریمه‌ای شامل حالت می‌شه؟

در کل اگر کسی تجربه‌ی مشابهی داره ممنون می‌شم به اشتراک بذاره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)