صفحه 1392 از 1402 نخستنخست ... 3928921292134213821383138413851386138713881389139013911392139313941395139613971398139914001401 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,911 تا 13,920 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

بچه ها من برای دیماه ثبت نام کردم و پیامکم نیومده.
    چیکار کنم؟

Junior Member

دوستان سلام

امروز با تماس با بنیاد نخبگان متوجه شدم که نحوه امتیازدهی توسط شیوه نامه زیر است.
    https://www.bmn.ir/Asset/shive_nezamvazifeh.pdf

برای مثال طبق این شیوه نامه ذکر شده که حداقل امتیاز برای دانشجوی دکتری 130 و نمره از بخش آموزشی باید بزرگتر از صفر باشد. فکر کنم با این سختگیری اغلب افراد از بخش آموزشی امتیاز منفی کسب کنند.
    و نکته مثبت اینکه امتیاز مقالات قبل از 3 سال هم پذیرفته میشود.
    متاسفانه در سامانه سینا امتیاز آموزشی بنده منفی شده و خوشبختانه امتیاز بخش پژوهشی با احتساب مقالات قبل از 3 سال هم 178 در نظر گرفته شده است.
    دوستان کسی هست که به تازگی در سامانه سینا رزومه خود را بارگذاری کرده باشد و امتیازاتش تغییر کرده باشد؟

Junior Member

سلام دوستان

من لیسانس و فوق لیسانس را از علوم پزشکی ایران گرفتم و الان دانشجوی دکترای همون دانشگاهم
    نمره معدلم را که حساب می کنم میشه 109 ولی سیستم بهم 32 داده
    می خواستم ببینم دلیلش چیه؟ ممکنه سیستم اشتباه حساب کرده باشه؟
    ویرایش توسط ali2018 : November 26th, 2020 در ساعت 12:12 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hadimim نمایش پست ها
    بچه ها من برای دیماه ثبت نام کردم و پیامکم نیومده.
    چیکار کنم؟
    برای منم نیومده.

سلام
    برای کسی پیامک تایید دوره تکمیلی نیومده؟ اعزام دی ماه

Junior Member

سلام.بچه ها من مهرماه دفاع کردم...یکبار پارسال مدارکمو فرستادم به من نمره 76 داده بودن...فک کنم یکبار دیگه فرصت دارم...یکی میگفت تا 6 ماه بعد از فارغ التحصیلی فرصت داری تا دوباره مدارکو ارسال کنی...میخواستم بدونم فقط 6 ماه وقت دارم...از طرفی من یه کتاب با یکی از اساتیدم نوشتم که استاد راهنمام نیست..به خاطر اینکه گفتن اگر با کسه دیگه بنویسی امتیاز نمیدن من جلو چاپشو گرفتم تا بعد از دفاع بره چاپ..به نظرتون امتیاز میدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟رزومه معدل لیسانس 16/38 از دانشگاه آزادمعدل ارشد 17/92 از دانشگاه گیلانمعدل دکترا 17/38 از دانشگاه گیلاناز طریق سهمیه استعداد درخشان بدون کنکور وارد دکترا شدم...بعد از مرحله اول که منو رد کردن 2 تا مقاله ISI که یکیش Q2 و با ایمپکت 3/2 هست اضافه شده و یک مقاله علمی پژوهشی که تو همش اسم اول من هستم...یه کتابم نوشتم به نظرتون اینبار بهم پروژه میدن؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Esteglal نمایش پست ها
    سلام.بچه ها من مهرماه دفاع کردم...یکبار پارسال مدارکمو فرستادم به من نمره 76 داده بودن...فک کنم یکبار دیگه فرصت دارم...یکی میگفت تا 6 ماه بعد از فارغ التحصیلی فرصت داری تا دوباره مدارکو ارسال کنی...میخواستم بدونم فقط 6 ماه وقت دارم...از طرفی من یه کتاب با یکی از اساتیدم نوشتم که استاد راهنمام نیست..به خاطر اینکه گفتن اگر با کسه دیگه بنویسی امتیاز نمیدن من جلو چاپشو گرفتم تا بعد از دفاع بره چاپ..به نظرتون امتیاز میدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟رزومه معدل لیسانس 16/38 از دانشگاه آزادمعدل ارشد 17/92 از دانشگاه گیلانمعدل دکترا 17/38 از دانشگاه گیلاناز طریق سهمیه استعداد درخشان بدون کنکور وارد دکترا شدم...بعد از مرحله اول که منو رد کردن 2 تا مقاله ISI که یکیش Q2 و با ایمپکت 3/2 هست اضافه شده و یک مقاله علمی پژوهشی که تو همش اسم اول من هستم...یه کتابم نوشتم به نظرتون اینبار بهم پروژه میدن؟؟؟؟؟؟؟؟
    به نظر من تا 70 درصد احتمالش هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kianoosh13704 نمایش پست ها
    به نظر من تا 70 درصد احتمالش هست
    بیشتر به خاطر امتیاز آموزشی میگین؟؟الان امتیاز آموزشی من فقط در مقطع ارشد مثبت هست؟؟در بقیه منفی میشه؟؟والا کسب معدل16 در لیسانس کم نیست..منتها سلیقه ای عمل میکنن...

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    برای بنده پیام اومده که برای تکمیل و تایید اطلاعات به سامانه سینا مراجعه کنید و در آن سامانه یک فرم برای پر کردن قرار داده شده و اطلاعاتی از قبیل وزن و قد و گروه خون ... خواسته شده است. امتیاز بنده 178 بوده است. فکر کنم شرایط کسب پروژه جایگزین خدمت را داشته باشم.
    دوستان با توجه به تجربه ای که دارید، امکان دارد سازمانی به بنده معرفی کنید که بتوانم از آن اعلام نیاز بگیرم و هرچه سریعتر مراحل آن طی شود و پروژه شروع شود.
    قابل ذکر است رشته بنده مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی است.

نقل قول نوشته اصلی توسط mdreza نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    برای بنده پیام اومده که برای تکمیل و تایید اطلاعات به سامانه سینا مراجعه کنید و در آن سامانه یک فرم برای پر کردن قرار داده شده و اطلاعاتی از قبیل وزن و قد و گروه خون ... خواسته شده است. امتیاز بنده 178 بوده است. فکر کنم شرایط کسب پروژه جایگزین خدمت را داشته باشم.
    دوستان با توجه به تجربه ای که دارید، امکان دارد سازمانی به بنده معرفی کنید که بتوانم از آن اعلام نیاز بگیرم و هرچه سریعتر مراحل آن طی شود و پروژه شروع شود.
    قابل ذکر است رشته بنده مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی است.
    سلام، نمیدونم شما کدوم دانشگاه بودید، اما معمولا خیلی از دانشگاه های خوب دولتی با مرکز نخبگان تفاهم نامه دارند و میتونید از ارتباط با صنعت دانشگاهی که بودید بپرسید که تفاهم نامه دارند یا نه، اگر داشته باشند فقط کافیه یکی از استادای دانشگاه به عنوان راهنما مسئولیت شما رو قبول کنند!
    البته من دقیقا همین کار رو کردم ولی مرکز نخبگان متاسفانه به اعلام نیازم توجه نکرد و من رو فرستاد جای دیگه ، و جدیدا چون همه ی کارها با نامه شده این اتفاق مکررا میفته که به نامه ی اعلام نیاز توجهی نمیکنند، انشالله که برای شما این مشکل پیش نیاد!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)