صفحه 1117 از 1402 نخستنخست ... 1176171017106711071108110911101111111211131114111511161117111811191120112111221123112411251126112711671217 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,161 تا 11,170 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط primrose89 نمایش پست ها
    ممنون از شما.
    مواردی مثل اینکه میگن سرهنگ ه دیگه قبول نمیکنه هرکی هر وقت خودش میخواد بره یا هرجا خودش میخواد پروژه برداره
    آهان. بله احتمال داره اگر ظرفیت خالی زیاد باشه به اجبار اعزام کنن ولی متقاضی قاعدتا نباید کم باشه

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط aazp نمایش پست ها
    برای ادامه تحصیل که فکر کنم باید انصراف بدین، اما برای خروج از کشور کوتاه مدت فکر کنم بعد از آموزشی امکانش باشه
    اهان. پس اینطور که متوجه شدم خروج از کشور برای ادامه تحصیل شدنی هست.. درسته؟
    من گفتم نکنه ممنوع خروج بشیم تا پایان پروژه!

Junior Member

با سلام

ببخشید کسی اطلاع دارد که پس از گذراندن پروژه جایگزین خدمت از طریق بنیاد ملی نخبگان، در کارت پایان خدمت هم نخبگی رو درج می کنند؟ اگر در کارت پایان خدمت نخبگی رو درج می کنند، چه فایده هایی و چه عیب هایی دارد؟ (مثلا برای خروج از کشور مشکلی ایجاد نمی شود؟)

با تشکر از لطف شما

نقل قول نوشته اصلی توسط pouriatiz نمایش پست ها
    اهان. پس اینطور که متوجه شدم خروج از کشور برای ادامه تحصیل شدنی هست.. درسته؟
    من گفتم نکنه ممنوع خروج بشیم تا پایان پروژه!
    فکر نمیکنم مشکلی باشه چون عقلانی نیست پروژه های حساس رو بسپرن به افرادی خارج از مجموعه تاییدشده و بنابراین مشکلی نباید باشه.

Junior Member

سلام به همگی. از دوستانی که در دوره دانشجویی آموزشی رفتن یه سوال دارم. ممنون میشم پاسخ دهید. برای آموزشی تیر ثبت نام کردم. دانشجو هستم. رفتم پلیس +10 فرم واکسن و پزشک رو بهم داد. واکسن رو زدم، معاینه پزشک هم رفتم (البته برگه رو ازم گرفت). حالا باید چیکار کنم؟ یکی از دوستان میگفت لازم نیست دوباره برم پلیس +10 چون برگه سبز به دانشجوها نمیدن. ممنون میشم راهنمایی کنید از این به بعد چیکار کنم؟

Junior Member

دوستان در مورد حقوقی که از طرف سازمانها برای انجام پروژشون میدن خبری داره ؟؟؟ تو صفحات قبل خوندم که سازمانهای وابسته به وزارت نیرو زیاد حقوق نمیدن. درسته ؟؟؟ من با شکرت آب و فاضلاب برای انجام پروژه تقریبا به توافق رسیدم. ولی در مورد مسائل حرفی نزدم. میخواستم ببینم دوستان اطلاعی دارن. ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba_89 نمایش پست ها
    سلام به همگی. از دوستانی که در دوره دانشجویی آموزشی رفتن یه سوال دارم. ممنون میشم پاسخ دهید. برای آموزشی تیر ثبت نام کردم. دانشجو هستم. رفتم پلیس +10 فرم واکسن و پزشک رو بهم داد. واکسن رو زدم، معاینه پزشک هم رفتم (البته برگه رو ازم گرفت). حالا باید چیکار کنم؟ یکی از دوستان میگفت لازم نیست دوباره برم پلیس +10 چون برگه سبز به دانشجوها نمیدن. ممنون میشم راهنمایی کنید از این به بعد چیکار کنم؟
    شما همون دو تا برگه رو لازم دارین برای آموزشی.

Junior Member

سلام به همه

دوستان کسی در شرکتی دانش بنیان شاغل هست؟

میخواستم بدونم خوبه این شرکت‌های دانش بنیان یا خیر

Junior Member

سلام دوستان یه مشکلی دارم اگر میشه راهنمایی کنید
    من تاریخ 94/10/14 فارغ التحصیل شدم. طبق یکسال فرجه سربازی من تاریخ 95/10/14 نامه معرفی به ناجا رو که دانشگاه به من داده بود بردم نظام وظیفه و واس معافیت پزشکی اقدام کردم. وقتی که دنبال کارای معافیت پزشکی بودم پذیرش بنیاد نخبگان واسم اومد و از معافیت پزشکی انصراف دادم. ینی در واقع بعد از سه ماه از تاریخ دی ماه 95 معافیت پزشکی کنسل شد. الان که تاریخ اعزام رو گرفتم میبینم 180 روز غیبت رد کردن. نظام وظیفه هم میرم میگن که تو باید خیلی زودتر واس سربازی اقدام میکردی. حالا باید چکار کنم؟ احتمالا تا چند روز دیگه باید برم واس تحویل پروژه بنیاد نخبگان و باید برگ سبز رو هم داشته باشم. اما غیبت دارم مشکلی بوجود میاره واس بنیتد نخبگان؟ لطفا راهنمایی کنید خیلی نگرانم
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan8690 نمایش پست ها
    سلام به همه

دوستان کسی در شرکتی دانش بنیان شاغل هست؟

میخواستم بدونم خوبه این شرکت‌های دانش بنیان یا خیر
    سلام؛
    بله، من تو یکی از شرکت های دانش بنیان عضو بودم و از این طریق برای بنیاد نخبگان اقدام کردم و نیمه دوم بهمن ماه پذیرش بنده از نخبگان اومد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)