صفحه 332 از 1402 نخستنخست ... 2322823223233243253263273283293303313323333343353363373383393403413423824328321332 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,311 تا 3,320 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

دوستان میشه اسم چنتایی از این سازمان هایی که ازشون پروژه گرفتید رو بگید؟! پیدا کردن این سازمان ها واسه من معضلی شده واقعا!!! اگه هم قوانین تالار اجازه نمیده حداقل برام پیام خصوصی بزارید اسم یا راه های تماس با سازمان هارو بهم اطلاع بدید! واقعا ممنونتون میشم!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط sa_850 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من 2 تا پروژه از یک سازمان داشتم. هر دو زیر 6 ماه و تحقیقاتی بود. الان مجموعا کمتر از 11 ماه در خواست دادن. بنیاد نخبگان گفت برای فروردین نوبت میزنن که برم. ولی گفت از سازمان هم باید بیان چون هر دو کار مال یک جا بوده. حالا به نظرتون چقدرش تصویب میشه؟ میتونم روی همه ی کسری حساب کنم؟ اگه کسی راهی سراغ داره بگه لطفا.ممنون
    سلام
    کاملا بستگی به نوع پروژه و دفاع خوبی که ازتون میشه داره. حدس من اینه که اگه کارتون خوب باشه و خوب دفاه میشه تا 9 ماه تصویب کنن براتون...
    یه سری به اینجا
    بزنید دستتون میاد.
    زحمت بکشید خودتون هم بعد از دفاع میزان کسری نهایی را اطلاع بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط whghost نمایش پست ها
    دوستان میشه اسم چنتایی از این سازمان هایی که ازشون پروژه گرفتید رو بگید؟! پیدا کردن این سازمان ها واسه من معضلی شده واقعا!!! اگه هم قوانین تالار اجازه نمیده حداقل برام پیام خصوصی بزارید اسم یا راه های تماس با سازمان هارو بهم اطلاع بدید! واقعا ممنونتون میشم!!!
    لیستش توی ویکی هست ولی خوب کامل نیست ...
    فکر کنم توی پست های قبلی دوستان زحمت کشیدن و گذاشتن...
    اگه خودتون هم میتونید برید یه سر برید بنیاد اونجا توی برد لیست کاملش را زده
    موفق باشید

Junior Member

سلام
    من معدل کل پزشکیم 16.83 شده که رفتم ب م ن پرسیدم گفتن علوم پزشکی شهیدبهشتی ضریب 0.06 میخوره یعنی باید صرفا بالای 16.03 باشه معدل کلم که هست ( پزشکی معادل ارشدحساب میشه فک کنم) تو گواهی معدلم نوشته با گذراندن 184 واحد معدل 16.83 را اخذ کرده. از طرف دیگه ام مقاله ی مستخرج از پایان نامم مال EJCN که توی لیست تامسون هست. حالا سوالم اینه که با داشتن این معدل و این مقاله ISI کارم انجام میشه یا نه؟ آخه از بس اینا هر سری یه بامبولی در میارن که آدم مطمئن نیست. گرچه طبق آیین نامه خود ب م ن من تمام شرایط استفاده از تسهیلات سربازی رو دارم ( مقاله و معدل) می خواستم ببینم اگه کسی میدونه یه کمکی بهم بکنه کلا از خر توخریه اینا خیلی چشم میترسه

نقل قول نوشته اصلی توسط dramir001 نمایش پست ها
    سلام
    من معدل کل پزشکیم 16.83 شده که رفتم ب م ن پرسیدم گفتن علوم پزشکی شهیدبهشتی ضریب 0.06 میخوره یعنی باید صرفا بالای 16.03 باشه معدل کلم که هست ( پزشکی معادل ارشدحساب میشه فک کنم) تو گواهی معدلم نوشته با گذراندن 184 واحد معدل 16.83 را اخذ کرده. از طرف دیگه ام مقاله ی مستخرج از پایان نامم مال EJCN که توی لیست تامسون هست. حالا سوالم اینه که با داشتن این معدل و این مقاله ISI کارم انجام میشه یا نه؟ آخه از بس اینا هر سری یه بامبولی در میارن که آدم مطمئن نیست. گرچه طبق آیین نامه خود ب م ن من تمام شرایط استفاده از تسهیلات سربازی رو دارم ( مقاله و معدل) می خواستم ببینم اگه کسی میدونه یه کمکی بهم بکنه کلا از خر توخریه اینا خیلی چشم میترسه
    سلام

از نظر معدل مشکلی ندارید ولی مقالتون باید تو لیست ژورنالهای مورد تایید بنیاد باشه که چون توی تامسون ایندکس شده احتمالا مورد تایید اونها هم هست

دوستان سلام
    یک سوال دارم ازتون، من پروژه جایگزین خدمت سربازیم (نخبگان) تموم شده، هفته آینده قرار نامه اتمام کار برای نخبگان نیروهای مسلح صادر بشه، دروه اموزشی 45 روزه رو هم رفتم، یعنی دیگه میره برای صدور کارت، از دوستانی که تجربه دارن می خوام بپرسم که من می تونم قبل از صدور کارت تقاضای پارسپورت بدم؟ یعنی وقتی نامه اتمام کار رو بدم به نخبگان نیروهای مسلح نامه ای چیزی می دن که من با اون بتونم برم پلیس +10 برای صدور پاسپورت؟ ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.

پيشنهاد جديد بنياد ملي نخبگان؛
    حذف فارغ التحصيلان نخبه دوره کارشناسي از تسهيلات نظام وظيفه/ اعطاي تسهيلات به سه گروه

معاون فرهنگي و امور فرهنگي از پيشنهاداتي براي مشمولان تسهيلات نظام وظيفه خبر داد و گفت: با توجه به آسيب‌هايي که در اعطاي تسهيلات نظام وظيفه به نخبگان ايجاد شده بود پيشنهاد شد که علاوه بر دانشجويان دوره کارشناسي، فارغ التحصيلان اين دوره نيز از مشمولان اين تسهيلات حذف شوند.

دکتر سيد حسن حسيني در گفتگو با خبرنگار مهر، تسهيلات نظام وظيفه را يکي از تسهيلات جذاب براي نخبگان توصيف کرد و افزود: اين تسهيلات علاوه بر آنکه براي استعدادهاي برتر و نخبگان جذاب است، در عين حال براي کشور نيز مفيد خواهد بود؛ چراکه در اين تسهيلات اينکه به جاي اينکه اين افراد به خدمت نظام مقدس وظيفه بروند، پروژه تحقيقاتي را در راستاي نيازهاي کشور اجرايي خواهند کرد.

معاون فرهنگي و برنامه ريزي بنياد ملي نخبگان با تاکيد بر اينکه در سال‌هاي اخير چند هزار پروژه تحقيقاتي در قالب اين تسهيلات اجرايي شده است، اظهار داشت: در عين حال اعطاي اين تسهيلات با آسيب‌هايي همراه بود که در اين راستا بنياد ملي نخبگان به دنبال رفع اين آسيب‌ها بوده است.

وي با اشاره به برخي از اين آسيب‌ها خاطر نشان کرد: يکي از اين آسيب‌ها آن بود که برخي از افرادي که پروژه نظام وظيفه را مي گذراندند همزمان دانشجو نيز بودند. وظيفه اصلي دانشجو خوب درس خواندن و خوب پژوهش کردن است که اين امور با اجراي پروژه تحقيقاتي با هم تلاقي پيدا مي‌کرد به اين معنا که دانشجويان مشمول اين تسهيلات هم بايد پروژه نظام وظيفه را مي گذراندند و هم به کار اصلي خود رسيدگي مي‌کردند.

حسيني ادامه داد: اين امر موجب اعتراض استادان دانشگاه شد و اين همزماني را موجب مختل شدن ادامه تحصيلات اين دانشجويان دانستند.

وي از ارائه پيشنهادي براي رفع اين مشکل خبر داد و يادآور شد: پيشنهادي در اين زمينه به کميسيون دائمي هيأت امناي بنياد ملي نخبگان ارائه شد.

حسيني به جزئيات اين پيشنهاد اشاره کرد و ادامه داد: دانشجويان دوره کارشناسي قبلا از مجموعه مشمولان تسهيلات نظام وظيفه حذف شده بودند و پيشنهاد شده است که "فارغ التحصيلان" دوره کارشناسي نيز از دايره مشمولان تسهيلات نظام وظيفه حذف شوند.

معاون فرهنگي و امور فرهنگي اين پيشنهاد را در راستاي ارتقاي سطح اعطاي اين تسهيلات ذکر کرد و اظهار داشت: با اين ارتقا اين تسهيلات مشمول دانشجويان دوره‌هاي کارشناسي ارشد و دکتري مي‌شود که با مجوز و تاييديه اساتيد راهنما اعطا خواهد شد و به اين ترتيب تلاقي تحصيلات و پروژه‌هاي تحقيقاتي دانشجويان اتفاق نخواهد افتاد.

وي با تاکيد بر اينکه اين تسهيلات مشمول نخبگان حوزوي نيز خواهد شد، ادامه داد: تاکنون آيين نامه نخبگان حوزوي نهايي نشده است ولي در صورتي که آيين نامه نخبگان حوزوي تصويب شود آنها نيز مي‌توانند از اين تسهيلات بهره مند شوند.

سلام

دوستان از زماني كه پروژه تموم ميشع و مدارك رو مي فرستي واسه بنياد تا زماني كه مي گن بيا دفاع كن حدودا چقد زمان مي بره ؟ و اينكه بعد از دفاع مشخص مي شه كه چقدر از كسيري رو مي پذيرند ؟ يا بازم زمان مي بره؟ چقدر بعدش مشخص مي شه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nano chemistry/tabriz azad university

سلام.بچه ها من دیروز بنیاد نیرو های مسلح بودم..اونجا بعد از تشکیل پرونده بهم گفتن هفته بعد بیا دعوت نامه رو از رو میز منشی ور دار..بعدش چی کار باید انجام بدم خاهش میکنم راهنمایی کنین.ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siaamak نمایش پست ها
    سلام.بچه ها من دیروز بنیاد نیرو های مسلح بودم..اونجا بعد از تشکیل پرونده بهم گفتن هفته بعد بیا دعوت نامه رو از رو میز منشی ور دار..بعدش چی کار باید انجام بدم خاهش میکنم راهنمایی کنین.ممنون.
    منظورتون جواب اعلام نیازه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)