صفحه 827 از 1402 نخستنخست ... 3277277778178188198208218228238248258268278288298308318328338348358368378779271327 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,261 تا 8,270 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط pderakhshanfar نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از پاسختون... با توجه به اینکه من برای رتبه برتر تو کنکور ارشد می خوام اقدام بکنم و همچنین ترم آخر هستم و فقط دفاع از تز ارشدم مونده و معدلم هم از چیزی که در داخل این لینک ها بالاتر هستش. بازم نمیشه کار خاصی انجام داد ؟
    دوست عزیز حتما باید فارغ التحصیل شده باشید و مدرک دال بر این موضوع هم وجود داشته باشه اگر نه پرونده شما بررسی نخواهد شد. مورد بعدی اینکه صرفا با رتبه ارشد و معدل احتمال پذیرفته شدن شما قطعی نیست! پیشنهاد بنده اینه که ضمن داشتم رتبه ارشد و معدل خوب حداقل یکی، دو تا مقاله داشته باشید. هرچند جزئیات رزومه خودتونو میتونید اینجا بگید تا برخی دوستان که تجربه خوبی در محاسبه امتیاز دارند امیتاز شما رو حدودی بگن.
    از طریق لینک زیر هم میتونید کمک بگیرید.
    http://bmn.ir/uploads/Uni_40453.pdf

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

سلام اینجا کسی هست که نخبگی سربازیش احراز شده باشه و از امتیازش هم با خبر باشه .
    ممنون میشم اعلام کنید.
    NO PAIN NO GAIN

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaser_Akbari نمایش پست ها
    سلام اینجا کسی هست که نخبگی سربازیش احراز شده باشه و از امتیازش هم با خبر باشه .
    ممنون میشم اعلام کنید.
    سلام من یک 14 روزی هست که در مرحله مقایسه امتیاز پس از برابر اصل کردن هستم و هنوز تغییری نکرده است. شما در چه مرحله ای هستید؟ آیا نخبگیتان احراز شد؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moezi2000 نمایش پست ها
    سلام من یک 14 روزی هست که در مرحله مقایسه امتیاز پس از برابر اصل کردن هستم و هنوز تغییری نکرده است. شما در چه مرحله ای هستید؟ آیا نخبگیتان احراز شد؟
    با تشکر
    سلام

دوست عزیز این مرحله مقایسه امتیاز آخرین مرحله بررسیه؟ بعد این یعنی جواب نهایی رو میدن؟ چون منم یه 8 روزی هست که تو این مرحله هستم

رشته و دانشگاه

با تشکر
    سلام
    نه
    فعلا من نقص پرونده خوردم تکمیل کردم ولی بازم یک سری مقالتمو تایید نکردن منتظرم ببینم تو نقص پرونده مجدد دلیل عدم تایید رو چی مینویسه
    امتیازم رو فقط از مدارک تایید شده با احتساب نفرات مقالات و .... حجساب می کنم میشه 175 میخوام بدونم آیا 175 رد میشه یا میره کمیسیون یا ....
    میشه رزومه مختصرتون رو بگید؟ اگه امکانش هست
    NO PAIN NO GAIN

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط feri1991 نمایش پست ها
    سلام

دوست عزیز این مرحله مقایسه امتیاز آخرین مرحله بررسیه؟ بعد این یعنی جواب نهایی رو میدن؟ چون منم یه 8 روزی هست که تو این مرحله هستم
    با سلام. این جور که به نظر می رسد بعد از این مرحله (با توجه به روند درخواست یکی از دوستان که در همین چند صفحه قبل انجمن است) در صورت تایید در کمیسیون فرم احراز نخبگی را ارسال می کنند و بعد از جند هفته بعد فرم نهایی به نخبگان نیروهای مسلح ارسال می گردد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaser_Akbari نمایش پست ها
    سلام
    نه
    فعلا من نقص پرونده خوردم تکمیل کردم ولی بازم یک سری مقالتمو تایید نکردن منتظرم ببینم تو نقص پرونده مجدد دلیل عدم تایید رو چی مینویسه
    امتیازم رو فقط از مدارک تایید شده با احتساب نفرات مقالات و .... حجساب می کنم میشه 175 میخوام بدونم آیا 175 رد میشه یا میره کمیسیون یا ....
    میشه رزومه مختصرتون رو بگید؟ اگه امکانش هست
    با سلام. ممنون از پاسخ شما

با توجه به آیین نامه گفته شده در صورت کسب امتیاز 200 به بالا به مرحله مقایسه امتیاز وارذ می شوید (بعد از برابر اصل کردن) که تقریبا مرحله نهایی قبل از کمیسیون است.

رزومه من هم به شرح زیر است:

معدل بالای 17 کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک
    6 مقاله isi دارای ایمپکت که دو تای آن ها ایمپکت نزدیک به 3 دارند
    یک مقاله علمی - پژوهشی
    4 مقاله کنفرانس بین المللی
    عضویت در 2 انجمن مختلف و ...
    که تمامی موارد بالا تایید و برابر اصل شد.
    ولی همان طور که گفتم هنوز جواب نهایی به اینجانب داده نشده است.
    با تشکر

رشته و دانشگاه

با سلام. ممنون از پاسخ شما

با توجه به آیین نامه گفته شده در صورت کسب امتیاز 200 به بالا به مرحله مقایسه امتیاز وارذ می شوید (بعد از برابر اصل کردن) که تقریبا مرحله نهایی قبل از کمیسیون است.

رزومه من هم به شرح زیر است:

معدل بالای 17 کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک
    6 مقاله isi دارای ایمپکت که دو تای آن ها ایمپکت نزدیک به 3 دارند
    یک مقاله علمی - پژوهشی
    4 مقاله کنفرانس بین المللی
    عضویت در 2 انجمن مختلف و ...
    که تمامی موارد بالا تایید و برابر اصل شد.
    ولی همان طور که گفتم هنوز جواب نهایی به اینجانب داده نشده است.
    با تشکر

خیلی ممنونم
    به نظرم شما رو روشون نمیشه رد کنند!! قطعا پذیرش میشید... پیشاپیش تبریک میگم
    NO PAIN NO GAIN

با عرض سلام و خسته نباشید. بنده پزشک هستم متخصص داخلی که امسال فارغ التحصیل شدم و کارت سبز گرفتم برای تیرماه اعزامم هست. رزومه خوبی دارم و گمان میکنم و البته امیدوارم بتونم شرایط بنیاد رو کسب کنم. حال سوال من از شما عزیزان این است:

آیا بنظر شما دوره آموزشی نخبگان و معمولی(غیر نخبگی) خیلی فرق دارن بلحاظ کیفیت؟ یعنی خیلی آموزشی نخبگان راحتتره یا تفاوت محسوسی ندارند؟ چون درسته که از نظر زمانی که 21 ماه در برابر 18 ماه است و اینکه با پروژه نخبگی مجبور نیستی هرصبح بیمارستان باشی. ولی میخواستم نظر شما رو در مورد آموزشی هم بدونم.

و اینکه بنظر شما ارزش داره من سربازیم رو به تعویق بندازم تا مدارکم رو برای نخبگان جمع و جور کنم؟ امتیاز خوبی دارم اگه چند ماه فرصت داشته باشم احتمالا حائز شرایط میشم.

از راهنمایی ارزشمند شما پیشاپیش سپاسگزارم

Junior Member

با سلام،

نامه ی معرفی از استاد مربوط باید چه فرمتی داشته باشه؟ من توی سایت چیزی راجع به اون ندیدم.
    آیا اونها خودشون در جریان این جور مسایل هستن؟ ممنون می شم من رو راهنمایی کنید.

سوال دیگم اینکه میشه هر دو بنیاد (نخبگان و مسلح) رو باهم (همزمان) ثبت نام کرد؟

بسیار ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)