صفحه 1085 از 1402 نخستنخست ... 85585985103510751076107710781079108010811082108310841085108610871088108910901091109210931094109511351185 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,841 تا 10,850 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط iman9999 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من الان هم ناراحتم هم عصبی... ممنون میشم اگر دوستان کسی بتونه منو راهنمایی کنه تو این وضعیت.
    سلام.
    من هم با همچین قضیه ای روبرو بودم. اواسط آذر اقدام کردم و دقیقا دو ماه و یک روز طول کشید تا تو سامانه به برابر اصل و بعد مقایسه امتیاز رسیدم. در یک سیکل باطل آمد و شد داشتم انگار. این بین نقص مدرک خوردم و بعد از برطرف کردنش تو سامانه بارها جمع بندی پرونده- بازگشت از جمع بندی درج میشد و تغییر می کرد. یک سیر طبیعی بود انگار. برای همین با توجه به تجربه خودم فکر میکنم جای نگرانی نداره. میتونید از تجربه بقیه دوستان هم استفاده کنید
    مرسی

Junior Member

ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز
    یعنی توی اون رفت و برگشت های چند باره هیچ چیز عوض نشد؟ مثلا اینکه نقصی بخوره یا موردی از حالت تایید شده خارج بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sedaesokut نمایش پست ها
    سلام.
    من هم با همچین قضیه ای روبرو بودم. اواسط آذر اقدام کردم و دقیقا دو ماه و یک روز طول کشید تا تو سامانه به برابر اصل و بعد مقایسه امتیاز رسیدم. در یک سیکل باطل آمد و شد داشتم انگار. این بین نقص مدرک خوردم و بعد از برطرف کردنش تو سامانه بارها جمع بندی پرونده- بازگشت از جمع بندی درج میشد و تغییر می کرد. یک سیر طبیعی بود انگار. برای همین با توجه به تجربه خودم فکر میکنم جای نگرانی نداره. میتونید از تجربه بقیه دوستان هم استفاده کنید
    مرسی

Junior Member

دوستان نقص پرونده به چه عللی ممکنه ایجاد بشه؟ و آیا خود ما باید برای رفع اونها اقدام کنیم یا خود بنیاد برای رفعش اقدام میکنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iman9999 نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز
    یعنی توی اون رفت و برگشت های چند باره هیچ چیز عوض نشد؟ مثلا اینکه نقصی بخوره یا موردی از حالت تایید شده خارج بشه؟
    من برای دوره لیسانسم دانشنامه و ریزنمراتم رو آپلود کرده بودم که نپذیرفتن . برا همین نقص خورد گفتن که نامه بنویس خطاب به دانشگاه محل تحصیل برای استعلام که نوشتم و این بین فکر میکنم دو بار حالت جمع بندی پرونده/بازگشت از جمع بندی تغییر کرد تا اینکه خودشان تماس گرفتند و گفتند که انگار جدا از مکاتبه با تلفن هم با دانشگاه لیسانسم صحبت کردند و اونا گفتن که بیاد در خواست گواهی فارغ التحصیلی کنه!!!! ازم پرسیدن که آیا گواهی موقت پایات تحصیل دارم یا نه . ولی چون دانشنامه گرفته بودم پس داده بودمش. تا اینکه اونم برطرف کردم. باز بعد از اون تا به برابر اصل رسید چند بار این تغییرات تو سامانه روی داد. تمام تغییراتی که نیاز به من بود پیامک اومد و اون یک بار تماس هم که از بنیاد گرفتند. ولی خب پروسه من تا رسیدن به برابر اصل 61 روز شد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sedaesokut نمایش پست ها
    من برای دوره لیسانسم دانشنامه و ریزنمراتم رو آپلود کرده بودم که نپذیرفتن . برا همین نقص خورد گفتن که نامه بنویس خطاب به دانشگاه محل تحصیل برای استعلام که نوشتم و این بین فکر میکنم دو بار حالت جمع بندی پرونده/بازگشت از جمع بندی تغییر کرد تا اینکه خودشان تماس گرفتند و گفتند که انگار جدا از مکاتبه با تلفن هم با دانشگاه لیسانسم صحبت کردند و اونا گفتن که بیاد در خواست گواهی فارغ التحصیلی کنه!!!! ازم پرسیدن که آیا گواهی موقت پایات تحصیل دارم یا نه . ولی چون دانشنامه گرفته بودم پس داده بودمش. تا اینکه اونم برطرف کردم. باز بعد از اون تا به برابر اصل رسید چند بار این تغییرات تو سامانه روی داد. تمام تغییراتی که نیاز به من بود پیامک اومد و اون یک بار تماس هم که از بنیاد گرفتند. ولی خب پروسه من تا رسیدن به برابر اصل 61 روز شد.
    اون نامه متنش چی بود؟ و چرا شما نوشتین؟ مگه خودشون نباید استعلام بگیرند؟

Junior Member

نامه خطاب به دانشگاه محل تحصیلم بود که درخواست استعلام معدل، سال ورودی و فارغ التحصیلی رو داشتم و به جای مدرک مرتبط با لیسانسم تو سامانه آپلود کردم. بعد از نقص مدرک زنگ زدم و کارشناس به من گفت چه چیزهای در نامه بنویسم و آپلود کنم.

سلام دوستان. ممنون بابت راهنمایی هاتون.

یه سوال!! من معدل کارشناسیم با اعمال ضریب تاثیر دانشگاهم حدوداً می شه 16.5 !! حالا می خواستم بدونم بر اساس فرمول ارائه شده در سایت ب م ن، من از معدل کارشناسی امتیاز منفی می گیرم یا معدل کارشناسیم اصلا در نظر گرفته نمی شه!

ممنون می شم راهنماییم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ortafux نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممنون بابت راهنمایی هاتون.

یه سوال!! من معدل کارشناسیم با اعمال ضریب تاثیر دانشگاهم حدوداً می شه 16.5 !! حالا می خواستم بدونم بر اساس فرمول ارائه شده در سایت ب م ن، من از معدل کارشناسی امتیاز منفی می گیرم یا معدل کارشناسیم اصلا در نظر گرفته نمی شه!

ممنون می شم راهنماییم کنید.
    طبق تجربیات و پیگیری های دوستان نمره منفی وجود نداره، نگران نباشین

دوستان یه سوال کلی:
    اگر دیدیم که معدل کارشناسی حتی با اعمال ضریب هم به حد مطلوب نمیرسه تا امتیازی بگیره، آیا اساساً میشه واردش نکرد؟
    Sure, things will go well, I believe

Junior Member

با سلام

کسی از دوستان با شرایط دانشجوی دکتری در خواست داده است؟
    طبق آیین نامه دکتری این مقطع شامل دو نوع دوره آموزشی- پژوهشی و دوره پژوهشی است.
    اما در سامانه ثریا در محل تعریف نوع دوره در مقطع دکتری، دوره آموزشی و دوره پژوهشی وجود دارد.
    این مشکل به چه صورت قابل حل است؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)