صفحه 1151 از 1402 نخستنخست ... 1516511051110111411142114311441145114611471148114911501151115211531154115511561157115811591160116112011251 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,501 تا 11,510 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

با سلام
    دوستان من قبلا 7 ماه در ارتش خدمت کردم و اول برج 6 اعزام به خدمت هستم. مدارکمو برای پروژه جایگزین خدمت بارگذاری کردم و الان مرحله مقایسه امتیازه و به احتمال زیاد قبول شم. میخاستم ببینم تا کی طول میکشه که نامه بنیاد زده شده و من بتونم پروژه بردارم تا از خدمت ترخیص شم و آیا امیدی هست با توجه به سوابق خدمتی قبلی تا شهریور سال آینده بتونم تموم کنم طرح رو. چون میخام برا دکتری سال آینده ثبتنام کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط JAVAD9443 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من قبلا 7 ماه در ارتش خدمت کردم و اول برج 6 اعزام به خدمت هستم. مدارکمو برای پروژه جایگزین خدمت بارگذاری کردم و الان مرحله مقایسه امتیازه و به احتمال زیاد قبول شم. میخاستم ببینم تا کی طول میکشه که نامه بنیاد زده شده و من بتونم پروژه بردارم تا از خدمت ترخیص شم و آیا امیدی هست با توجه به سوابق خدمتی قبلی تا شهریور سال آینده بتونم تموم کنم طرح رو. چون میخام برا دکتری سال آینده ثبتنام کنم.
    سلام دوست عزیز.
    در مورد جایگزین خدمت اصلا و اصلا به هیچ هنوان به سابقه خدمت قبلیه شما نگاه نمیکنن مگر اینکه شما پروزه کسری خدمت انجام داده باشید. شما در حال حاضر اگر پذیرفته شید باید 14ماه روی پروزه کار کنید. اگر همین فردا هم خدمت تخصصی از طریق بنیاد پذیرفته شید تا کارهای ب ن ن م و تایید پروزه و ... رو انجام بدید در بهترین حالت بین 2 تا 6 ماه الاف خاهید بود.یعنی همون 21 ماه رو حساب کنید اگر پروزتون اکی بشه از طریق بنیاد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hame1370 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    در مورد جایگزین خدمت اصلا و اصلا به هیچ هنوان به سابقه خدمت قبلیه شما نگاه نمیکنن مگر اینکه شما پروزه کسری خدمت انجام داده باشید. شما در حال حاضر اگر پذیرفته شید باید 14ماه روی پروزه کار کنید. اگر همین فردا هم خدمت تخصصی از طریق بنیاد پذیرفته شید تا کارهای ب ن ن م و تایید پروزه و ... رو انجام بدید در بهترین حالت بین 2 تا 6 ماه الاف خاهید بود.یعنی همون 21 ماه رو حساب کنید اگر پروزتون اکی بشه از طریق بنیاد.
    سلام مجدد. شما مطمئنین؟ اگه اینطور باشه که سابقه خدمت قبلی رو محاسبه نکنن که فکر نکنم ارزش الافیشو داشته باشه.

Junior Member

سلام دوستان. من واسه تعیین پروژه معرفی شدم به دانشگاه عالی دفاع ملی (مرکز جدید بنیاد نخبگان نیروهای مسلح). میخواستم بپرسم واسه اینکه پروژه ای توی شهر خودم مشهد انتخاب کنم چکار باید بکنم؟ اونجا بگم پروژه من رو مشهد بندازین؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنین. مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asgharax نمایش پست ها
    سلام دوستان. من واسه تعیین پروژه معرفی شدم به دانشگاه عالی دفاع ملی (مرکز جدید بنیاد نخبگان نیروهای مسلح). میخواستم بپرسم واسه اینکه پروژه ای توی شهر خودم مشهد انتخاب کنم چکار باید بکنم؟ اونجا بگم پروژه من رو مشهد بندازین؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنین. مرسی
    سلام دوست عزیز

شما به دانشگاه عالی دفاع ملی مراجعه هم داشتی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط JAVAD9443 نمایش پست ها
    سلام مجدد. شما مطمئنین؟ اگه اینطور باشه که سابقه خدمت قبلی رو محاسبه نکنن که فکر نکنم ارزش الافیشو داشته باشه.
    سلام.بله دوست عزیز.خودم به شخصه 6 ماه کسری خدمت از طریق جبهه پدرم داشتم که به هیچ عنوان قبول نکردند.باز هم بپرسید ولی مطمین هستم که قبول نمیکنه بنیاد.
    موفق باشید

با سلام صحت داره از شهریور کسری های زیر 9 ماه دفاع نداره تو بنیاد ؟ منظور دو پروژه زیر 9 ماه یا یک پروژه زیر 9 ماه دفاع نداره ؟

سلام دوستان عزیز عذر میخوام آیا میتوانید آخرین جدول امتیازات را در اینجا به اشتراک بگذارید ؟

چون حقیقتا من با سرچ در اینترنت هربار به یک جدول متفاوت برخوردم . الان دقیقا نمیدونم چقدر امتیاز لازمه رو دارم ...

یا میتونید جدول رو در پست اول بگذارید که همگان راحت ببینند

سلام
    سوالی داشتم می خواستم ببینم اگه کسی دانشجوی دکتری باشه و هم چنین سرباز نخبه اگر تحصیلش تمام بشه و بخواد خارج از کشور دکتری مجدد بخونه در حالی که پروژه سربازی نخبگانش تمام نشده . اجازه خروج از کشور داره ؟ بلفرض اگر داشته باشه موقع خروج علاوه بر مدارک لیسانس و ارشد باید دکتری رو هم بخره ؟
    خیلی ممنون میشم کمک کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط erfanvali2 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز عذر میخوام آیا میتوانید آخرین جدول امتیازات را در اینجا به اشتراک بگذارید ؟

چون حقیقتا من با سرچ در اینترنت هربار به یک جدول متفاوت برخوردم . الان دقیقا نمیدونم چقدر امتیاز لازمه رو دارم ...

یا میتونید جدول رو در پست اول بگذارید که همگان راحت ببینند
    اینو دانلود کنید
    تمام اطلاعات داره + صفحه آخر هم جدول امتیازات داره

https://www.bmn.ir/asset/Written/Doc...m%20vazife.pdf

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)