صفحه 1375 از 1402 نخستنخست ... 37587512751325136513661367136813691370137113721373137413751376137713781379138013811382138313841385 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,741 تا 13,750 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

با سلام.
    من در مقطع لیسانس و ارشد از معدل مجموعا منفی 25 امتیاز میگیرم و در مقطع لیسانس با سهمیه شاگرد اولی اومدم برای ارشد و حدودا 30 الی 35 امتیاز برای اون میدهند.
    3 مقاله کنفرانسی دارم که حدودا 24 25 امتیاز میگیرم و 30 امتیاز هم از طریق انجمن میگیرم. و یک کتاب در انتشارات جهاد دانشگاهی ترجمه کرده ام که نمیدونم چقدر امتیاز داره.
    حالا میخواستم بدونم که محاسبه امتیاز معدل به چه صورت هست؟ مثلا آیا این منفی 25 میتونه امتیاز شاگرد اولی رو تحت تاثیر قرار بده یا نه؟ ممنون میشم که اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمای کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kianoosh13704 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سازمان پروپوزال تصویب شده برای داعا فرستاده، چند روزه تاییدش میاد برای سازمان؟
    اگر کسی از این موضوع اطلاع داره، خواهشا پاسخ بده، این سوال منم هست
    آیا تا حالا برای کسی اتفاق افتاده که پروپوزال توسط داعا تایید نشه؟!؟

Junior Member

آیا کسی در مورد تاریخ شروع به کار اطلاع داره؟
    تاریخ شروع به کار قبل از تایید توسط داعا مشخص میشه، یا بعد از این که داعا پروپوزال رو تایید کنه، باید سازمان تاریخ رو مشخص کند؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sam210 نمایش پست ها
    سلام دوستان. امیدوارم حالتون خوب باشه
    من تازه میخوام برای پروژه جایگزین خدمت اقدام کنم.
    معدل سه مقطع تحصیلی کارشناسی ازشد و دکتری بالای 17 است. البته در حال حاضر دانشجوی دکتری هستم.

پنج مقاله علمی پژوهشی هم دارم که توی 4تاشون اسمم اوله و تو یکی شون هم اسمم اوله و هم نویسنده مسولم.

میخواستم بدونم بنظرتون امتیاز بنیاد را میارم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
    با تشکر
    با این رزومه ای که گفتید احتمال خیلی زیاد می توانید قبول بشید، من خودم 143 امتیاز آوردم و قبول شدم.

سلام.
    در سامانه سینا آیا مقالات علمی-ترویجی هم می توان ثبت کرد یا اینکه فقط مقالات علمی-پژوهشی، بین‌المللی، کنفرانسی قابل ثبت هستند؟
    با توجه به اینکه طبق آیین نامه سال 98 وزارت علوم دیگه مجلات به علمی-پژوهشی و علمی-ترویجی تقسیم نمی شوند و فقط علمی شناخته می شوند، تکلیف ثبت مقالات در سامانه چیه؟
    امتیازات مقالات و کتاب به چه ترتیبه؟
    ممنون میشم کسی راهنمایی کنه.

Junior Member

اگه معدلتون طوری باشه که امتیاز معدلتون منفی میشه ، بنیاد امتیاز معدل را صفر در نظر میگیره و نه منفی . این حرفم را مطمئن باشید چون خودم همین چند روز پیش قبول شدم نخبگان و امتیاز منفی معدلم که حدود منفی 100 بود را حساب نکردن و صفر لحاظ کرده بودن.

سلام ببخشید یسوال:شما این قضیه منفی بودن معدل رو مطمین هستید؟ برای من این خیلی مهمه چون امتیاز حدود ۲۳۰-۲۴۰ دارم اما معدل دکترام کمه نزدیک ۱۰۰-ض۵۰ نمره منفی میشه معدلم.مطمین هستید اونو تاثیر نمیدن و از ۲۳۰ من کم نمیشه؟ واقعا ممنون میشم اگر جواب بدید
    شما چه مقطعی هستید؟ دانشجو یا فارغ التحصیل؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedghafoori نمایش پست ها
    سلام ببخشید یسوال:شما این قضیه منفی بودن معدل رو مطمین هستید؟ برای من این خیلی مهمه چون امتیاز حدود ۲۳۰-۲۴۰ دارم اما معدل دکترام کمه نزدیک ۱۰۰-ض۵۰ نمره منفی میشه معدلم.مطمین هستید اونو تاثیر نمیدن و از ۲۳۰ من کم نمیشه؟ واقعا ممنون میشم اگر جواب بدید
    شما چه مقطعی هستید؟ دانشجو یا فارغ التحصیل؟
    سلام، برای من نمره منفی معدل را حساب نکردند، حالا باز هم اگر استرس دارید با شماره تلفن 09601 تماس بگیرید

Junior Member

سلام دوستان.
    یکی از مقالاتم به جای سه نویسنده، دو نویسنده خورده و الان تو مرحله طرح کارگروه درخواست ها هست. البته روی ایکون مقاله بزنی اسامی نویسندگان و خود مقاله هست.
    میخاستم بدونم ممکنه مشکل ساز بشه این مساله؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering, Communication, Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط sam210 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    یکی از مقالاتم به جای سه نویسنده، دو نویسنده خورده و الان تو مرحله طرح کارگروه درخواست ها هست. البته روی ایکون مقاله بزنی اسامی نویسندگان و خود مقاله هست.
    میخاستم بدونم ممکنه مشکل ساز بشه این مساله؟

اسم استاد راهنما یا مشاور اون مقطع تحصیلتان بوده که از تعداد نویسنده ها کم می شوند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)