صفحه 1150 از 1402 نخستنخست ... 1506501050110011401141114211431144114511461147114811491150115111521153115411551156115711581159116012001250 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,491 تا 11,500 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط angoor90 نمایش پست ها
    ممنونم از راهنماییتون
    مطمئن هستین که تاریخ شروع به کار تاریخی است که ب.ن.ن.م من رو برای انجام پروژه فرستاده بیمارستان؟ آخه من شنیدم تا طرح تصویب نشه تو کمیته پژوهشی شروع به کار نمیخوره!!!
    خوشبختانه طرح من متاانالیز هست که خیلی زود میتونم جمعش کنم و اصلا به یکسال هم نمیکشه. ولی به فرض اگر همین امروز هم تاریخ شروع به کار بخوره باز هم 20 روز کم دارم. برای این بیست روز راهی هست؟
    سلام دوست عزیز. شما خیلی راحت می تونید صحبت کنید با کارگزینی دانشگاه بقیه الله و استاد سرپرستتون تا نامه شروع به کار شما رو یه ماه زودتر بزنن، دست خودشون اسن تاریخ. شما اصرار کنید که 31/4 بزنن شروع به کارتون رو تا تا 31 شهریور 97 تموم بشه کاراتون! در مورد اینکه 14 ماه از کی هم شروع میشه دقیقا از تاریخی که تو نامه شروع به کار شما نوشتن! برای مثال من نامه شروع به کارمو 15 بهمن 95 گرفتم، اما شروع به کارم 15 آذر خورده!

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedabiri1373 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان ، ایا کسی می دونه (همکاری در اجرای طرح های پژوهشی مصوب موسسه ) یعنی چی؟
    آیا کسی تا حالا امتیاز گرفته ازین قسمت؟
    من همکار پروژه هستم در یکی از شرکت های تابع وزارت نفت (شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی) میخاستم بدون این امتیاز محسوب میشه آیا؟
    ممنون
    همون طور که دوستمون گفت حتما باید پروژه دانشگاه باشه. و معاونت پژوهشی تاریخ آغاز پایان تعداد همکاران/ مجری و جایگاه شما مشخص کنه

کسی از دوستان تو قسمت عضویت در انجمن های فرهنگی علمی. کانون هلال احمر یا کمیته تحقیقات دانشجویی ثبت کرده که تایید کرده باشند؟
    من نامه برای این دو مورد گرفتم اما تایید نشده. چه فرمتی میخواد

نقل قول نوشته اصلی توسط angoor90 نمایش پست ها
    سلام
    پزشک عمومی هستم و از بیمارستان بقیه الله پروزه جایگزین خدمت از نخبگان گرفتم پروپوزال رو نوشتم و تقریبا تایید شده ست ولی هنوز تاریخ شروع سربازیم نخورده. از اونجایی که پروژه 14 ماهه هست و من حتما حتما میخوام تا 31 شهریور سال آینده سربازیم تموم شده باشه راهی وجود داره که تقریبا این یکماهی که کم دارم جبران بشه؟ یعنی اگر تاریخ شروع 31 خرداد خورده بود تا 31 شهریور سال بعد 14 ماه تموم بود ولی الان حدودا یک ماه دیرتر شده.به نظرتون چکار کنم؟( آموزشی هم رفتم)
    دکتر صندوق پیغام خصوصی ت خالی می کنی. نمیشه بهت پیغام فرستاد

Junior Member

سلام دوستان

ظاهرا موضوع انتقال امور مربوط به پروژه های جایگزین و کسری خدمت نخبگان به دانشگاه دفاع ملی اجرایی شده. کسانی که پروژهاشون رو در مراکز مربوطه تمام و ازش دفاع کردند اما پرونده هاشون به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح ارسال نشده بود حالا در وضعیت بلاکلیفی هستند.

من از مسوول مربوطه در دانشگاه محل انجام پروژه خودم پرسیدم که الان چطور میشه، گفت بدلیل جابجایی انجام شده هنوز سازکارهای مورد نیاز در دانشگاه دفاع ملی بصورت کامل ایجاد نشده و فعلا هیچ پرونده ای رو نمیفرستیم و باید تا مهرماه صبر کنی تا سازوکارهای لازم ایجاد بشه! حدود دو ماهه که دفاع کردم الانم میگن تا مهر صبر کن تا وضعیت بخش نخبگان دانشگاه دفاع ملی معلوم بشه و پرونده هاتون رو بفرستیم دانشگاه دفاع ملی بعد برید اونجا پیگیری کنید.

دوستانی که وضعیتشون مشابه هست آیا اطلاعات کامل تری دارید؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mova نمایش پست ها
    سلام دوستان

ظاهرا موضوع انتقال امور مربوط به پروژه های جایگزین و کسری خدمت نخبگان به دانشگاه دفاع ملی اجرایی شده. کسانی که پروژهاشون رو در مراکز مربوطه تمام و ازش دفاع کردند اما پرونده هاشون به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح ارسال نشده بود حالا در وضعیت بلاکلیفی هستند.

من از مسوول مربوطه در دانشگاه محل انجام پروژه خودم پرسیدم که الان چطور میشه، گفت بدلیل جابجایی انجام شده هنوز سازکارهای مورد نیاز در دانشگاه دفاع ملی بصورت کامل ایجاد نشده و فعلا هیچ پرونده ای رو نمیفرستیم و باید تا مهرماه صبر کنی تا سازوکارهای لازم ایجاد بشه! حدود دو ماهه که دفاع کردم الانم میگن تا مهر صبر کن تا وضعیت بخش نخبگان دانشگاه دفاع ملی معلوم بشه و پرونده هاتون رو بفرستیم دانشگاه دفاع ملی بعد برید اونجا پیگیری کنید.

دوستانی که وضعیتشون مشابه هست آیا اطلاعات کامل تری دارید؟

ممنون
    کسی از دوستان هست که تازه سامانه ثریا تایید شده باشه و نامه اش فرستاده باشند این مکان جدید؟

با سلام به همگی

کسی هست بتونه لطف کنه کل پروسه طرح جایگزین خدمت رو واسم توضیح بده. درخواست نخبگیم توسط بنیاد در حال بررسیه.

متشکرم

Junior Member

سلام دوستان

ماکزیمم میزانی که میشه تاریخ شروع به کار رو تو نامه عقب برد به چقدره؟ به فرض آیا میشه تاریخ شروع به کار رو حتی قبل از تاریخ تایید نخبگانی گرفت؟؟ میخوام بدونم معمولا تا چه تاریخی جا داره برم صحبت کنم که نیروهای مسلح حساس نشه و گیر نده

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya1991 نمایش پست ها
    سلام خیر محسوب نمیشه، فقط پروژهای پژوهشی مصوب دانشگاه با تایید معاونت پژوهشی دانشگاه رو قبول می کنند. توی گواهی هم حتما تاریخ تصویب، تاریخ شروع، تاریخ اتمام و درصد مشارکت باید ذکر بشه.
    ممنون،
    بعد شما می دونید نحوه ی امتیاز دهی آن به چه صورت هست؟ مـثلا به ازای هر درصد مشارکتی در هر طرح 50 امتیاز را کامل می دهند؟ یا به ازای تعداد افراد و درصد مشارکت تغییر میکنه؟ حداقل امتیازش که تعلق میگیره چقدر هست؟
    گفتم اگه ارزش داره برم دنبالش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط mondialogo12 نمایش پست ها
    همون طور که دوستمون گفت حتما باید پروژه دانشگاه باشه. و معاونت پژوهشی تاریخ آغاز پایان تعداد همکاران/ مجری و جایگاه شما مشخص کنه
    ممنون،
    بعد شما می دونید نحوه ی امتیاز دهی آن به چه صورت هست؟ مـثلا به ازای هر درصد مشارکتی در هر طرح 50 امتیاز را کامل می دهند؟ یا به ازای تعداد افراد و درصد مشارکت تغییر میکنه؟ حداقل امتیازش که تعلق میگیره چقدر هست؟
    گفتم اگه ارزش داره برم دنبالش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)