صفحه 522 از 1402 نخستنخست ... 224224725125135145155165175185195205215225235245255265275285295305315325726221022 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,211 تا 5,220 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

دوستان مطلع لطفا پاسخ بدید. بنده بورسیه یه دانشگاه سراسری بودم که به دلیل عدم بودجه مجبور کردن سربازی رو از طریق بنیاد شروع کنم(چون اگر بخوان برای طرح استاد سربازی حکم بزنن، دانشگاه باید چهار سال خودش هزینه بده و وزارت خونه ردیف استخدامی نمیزنه). ظاهرا بنیاد نخبگان نیروهای مسلح یک نامه میده به وزارت علوم که استخدام ایشان بلامانع است و انجام پروژه خدمت با استخدام در ادارات دولتی مغایرتی ندارد. آیا وزارت علوم با این نامه برای افراد ردیف استخدامی صادر میکند و با فرد مانند کسی که پایان خدمت دارد برخورد میکند؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezamfd نمایش پست ها
    دوستان مطلع لطفا پاسخ بدید. بنده بورسیه یه دانشگاه سراسری بودم که به دلیل عدم بودجه مجبور کردن سربازی رو از طریق بنیاد شروع کنم(چون اگر بخوان برای طرح استاد سربازی حکم بزنن، دانشگاه باید چهار سال خودش هزینه بده و وزارت خونه ردیف استخدامی نمیزنه). ظاهرا بنیاد نخبگان نیروهای مسلح یک نامه میده به وزارت علوم که استخدام ایشان بلامانع است و انجام پروژه خدمت با استخدام در ادارات دولتی مغایرتی ندارد. آیا وزارت علوم با این نامه برای افراد ردیف استخدامی صادر میکند و با فرد مانند کسی که پایان خدمت دارد برخورد میکند؟
    با تشکر
    سلام
    من هم همین سوال رو پرسیدم ولی ظاهراً کسی نمیدونه. اگر نامه صادر بشه دانشگاه براتون حکم پیمانی صادر خواهد کرد. من همین امروز پرسیدم. ولی مسئله اینجاست که ظاهراً ب ن ن م دو-سه ماهی میشه که این نامه رو به بهونه های مختلف صادر نکرده. شما کسیو میشناسید که اخیراً این نامه رو گرفته باشه؟ و اگر بله روندش چطوری بوده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arkanet نمایش پست ها
    سلام
    من هم همین سوال رو پرسیدم ولی ظاهراً کسی نمیدونه. اگر نامه صادر بشه دانشگاه براتون حکم پیمانی صادر خواهد کرد. من همین امروز پرسیدم. ولی مسئله اینجاست که ظاهراً ب ن ن م دو-سه ماهی میشه که این نامه رو به بهونه های مختلف صادر نکرده. شما کسیو میشناسید که اخیراً این نامه رو گرفته باشه؟ و اگر بله روندش چطوری بوده؟
    نه راستش. کسی رو نمیشناسم اخیر گرفته باشه. امروز که اموزشی یک دی ماه بودیم، همه میگفتن که اینو بگیرو ببر دانشگاه.

Junior Member

نه راستش. کسی رو نمیشناسم اخیر گرفته باشه. امروز که اموزشی یک دی ماه بودیم، همه میگفتن که اینو بگیرو ببر دانشگاه.
    حالا شما برو ب ن ن م ببین نامه رو میدن و اگه میدن خدا خیرت بده اطلاع رسانی کن :-)

حالا شما برو ب ن ن م ببین نامه رو میدن و اگه میدن خدا خیرت بده اطلاع رسانی کن :-)
    من متاسفانه تازه پروژهم تصویب شده توی یکی از سازمانهای وابسته به وزارت دفاع. هنوز به بنیاد اطلاع ندادن که برم بگم نامه بدین. چهارشنبه زنگ میزنم ببینم کی هست اونجا جواب درست حسابی میدن یا نه.
    اگر هم جواب ندادن یکی دو هفته صب میکنم تا نامه تصویب برسه به اونجا و برم درخواست نامه رو بدم. اطلاع رسانی میکنم حتما. اگر هم چهارشنبه برداشتن و جواب درست حسابی دادن اطلاع میدم. معمولا تلفناشون اشغاله و لی تجربه نشون داده یه ریز زنگ بزنی حتما موفق میشی بعد بیست دقیقه تماس بگیری. شما هم اگه تهرانید و دسترسی دارید و پروژتون تصویب شده میتونید زودتر قدم خیر بردارید و بپرسید و اطلاع رسانی کنید. من الان شهرستانم ولی اگه پروپزالم به بنیاد رسیده بود میرفتم چهارشنبه تهران تا نامه رو بگیرم.

سلام
    سلام
    منبع شما چه قدر موثقه برای ندادن نامه؟ از چند نفر شنیدید یا از یک نفر؟
    چون اگر اینطور باشه من ترم بعد در دانشگاهی که بورسیه هستم درس نگیرم. در حال حاضر گفته ام برایم درس بگذارند تا اگر نامه در اینده نزدیک به دستم رسید از ترم بعدا دانشگاه بتواند برایم حکم بزند.
    خواستم این پیغامو توی خصوصیتون بفرستم که ظرفبت صندقتون پر بود.
    ممنون

Junior Member

سلام
    منبع شما چه قدر موثقه برای ندادن نامه؟ از چند نفر شنیدید یا از یک نفر؟
    چون اگر اینطور باشه من ترم بعد در دانشگاهی که بورسیه هستم درس نگیرم. در حال حاضر گفته ام برایم درس بگذارند تا اگر نامه در اینده نزدیک به دستم رسید از ترم بعدا دانشگاه بتواند برایم حکم بزند.
    خواستم این پیغامو توی خصوصیتون بفرستم که ظرفبت صندقتون پر بود.
    ممنون
    من تازه به ب ن ن م معرفی شدم و کارم از شما خیلی عقب تره. امروز از یکی از دوستانم شنیدم. شاید و انشالله که موثق نباشه چون منم عین مشکل شمارو دارم.

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

سلام
    من نفر اول ازمون کارشناسی ارشدم. رشته ام را تغییر داده م. معدلم کارشناسیم خیلی خراب است اما معدل کارشناسی ارشدم نفر اول است. دو مقاله علمی پژوهشی هم دارم.
    آیا امکان عضویت در بنیادبا توجه به معدل پایین کارشناسیم وجود دارد ?
    ممنون راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط edmundhusserl نمایش پست ها
    سلام
    من نفر اول ازمون کارشناسی ارشدم. رشته ام را تغییر داده م. معدلم کارشناسیم خیلی خراب است اما معدل کارشناسی ارشدم نفر اول است. دو مقاله علمی پژوهشی هم دارم.
    آیا امکان عضویت در بنیادبا توجه به معدل پایین کارشناسیم وجود دارد ?
    ممنون راهنماییم کنید.
    طبق قانون اگر بخواید با مدرک ارشد اقدام کنید باید معدل لیسانس بالای 16 باشه و یک مقاله isi هم داشته باشید

سلام دوستان. یک سوالی داشتم که با توجه به این که تو فروم نبود میپرسم. این که عضویت در بنیاد ملی نخبگان به این طریق (یعنی جایگزینی خدمت با پروژه) آیا مزیت دیگه ای هم داره. چون من شرایطش رو دارم ولی نمیخوام برای سربازی استفاده کنم. به نظرتون مزیت دیگه ای داره این نوع عضویت؟ مثلا تو رزومه میشه آورد؟ تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)