صفحه 1355 از 1402 نخستنخست ... 35585512551305134513461347134813491350135113521353135413551356135713581359136013611362136313641365 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,541 تا 13,550 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام و عرض ادب
    برای من الان بیش از یک ماه شده که از زمان صدور نامه از بنیاد نخبگان به مرکز نخبگان نیروهای مسلح دانشگاه عالی دفاع ملی میگذره. بخش تشکیل پرونده سایت مرکز نخبگان نیرو های مسلح هم غیر فعال هستش و روی سایت هم به جز یک شماره تلفن که اصلا جواب نمی دهند هیچ اطلاعات دیگری نیست.
    کسی از دوستان ایمیل مرکز نخبگان نیروهای مسلح دانشگاه عالی دفاع ملی رو داره؟ جواب میدن؟ من خودم حضوری پاشم برم؟
    خواهشمندم کسی از دوستان اگر اطلاعی داره من رو راهنمایی کنه
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaebi نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    برای من الان بیش از یک ماه شده که از زمان صدور نامه از بنیاد نخبگان به مرکز نخبگان نیروهای مسلح دانشگاه عالی دفاع ملی میگذره. بخش تشکیل پرونده سایت مرکز نخبگان نیرو های مسلح هم غیر فعال هستش و روی سایت هم به جز یک شماره تلفن که اصلا جواب نمی دهند هیچ اطلاعات دیگری نیست.
    کسی از دوستان ایمیل مرکز نخبگان نیروهای مسلح دانشگاه عالی دفاع ملی رو داره؟ جواب میدن؟ من خودم حضوری پاشم برم؟
    خواهشمندم کسی از دوستان اگر اطلاعی داره من رو راهنمایی کنه
    ممنون
    سلام. من هم همین مشکل شما را دارم. سایت داعا نوشته است که فعلا خدماتی را ارائه نمی دهند و بعدا نحوه ارائه درخواست ها را اطلاع رسانی می کنند. لطفا دوستان اگر کسی ایمیل داعا و نحوه درخواست برای گرفتن وقت از آنها را می داند راهنمایی کند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط json نمایش پست ها
    سلام. من هم همین مشکل شما را دارم. سایت داعا نوشته است که فعلا خدماتی را ارائه نمی دهند و بعدا نحوه ارائه درخواست ها را اطلاع رسانی می کنند. لطفا دوستان اگر کسی ایمیل داعا و نحوه درخواست برای گرفتن وقت از آنها را می داند راهنمایی کند.
    سلام. بنده اطلاع دارم که به دلیل شیوع ویروس کرونا این مرکز تا اطلاع ثانوی از ارائه هر گونه خدمات معذور است! خیلی از دوستانی که میشناسم دنبال کارهای پایان کارشون هستن و متاسفانه به دلیل این موردی که عرض کردم فعلا نمیتونن پیگیری کنن. در متن اطلاعیه ای که مرکز نخبگان منتشر و به ایمیل عده ای از نخبگان وظیفه ارسال کرده گفته شده که تا تاریخ 30 فروردین هیچگونه خدماتی ارائه نمیشه. بنابراین نگران عدم پاسخگوییشون نباشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط json نمایش پست ها
    در ضمن آدرس جدید سایت مرکز نخبگان نیروهای مسلح اینه: www.mneb.ir
    میتونید اطلاعیه های مذکور رو اینجا ببینید

سلام من فارغ التحصیل پزشکی آذر ۹۸ هستم. امتیازات کافی رو برای طرح نظام وظیفه دانشگاهی نخبگان دارم. با توجه به معافیت یک ساله، یه مقدار دیر اقدام کردم و تازه امروز (۲۰ فروردین) اصل مدارک رو تحویل بنیاد تهران دادم (یعنی هنوز کارگروه هم تشکیل نشده). یهو خبر اومد امروز که فارغ التحصیلان رشته های پزشکی تا پایان فروردین ۹۹ باید بیان برن خدمت، وگرنه غیبت میخورن.
    الان چیکار بکنم؟ اگه نرم و غایب حساب بشم، باز هم میزارن طرح نظام وظیفه دانشگاهی بردارم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Thisisamirv نمایش پست ها
    سلام من فارغ التحصیل پزشکی آذر ۹۸ هستم. امتیازات کافی رو برای طرح نظام وظیفه دانشگاهی نخبگان دارم. با توجه به معافیت یک ساله، یه مقدار دیر اقدام کردم و تازه امروز (۲۰ فروردین) اصل مدارک رو تحویل بنیاد تهران دادم (یعنی هنوز کارگروه هم تشکیل نشده). یهو خبر اومد امروز که فارغ التحصیلان رشته های پزشکی تا پایان فروردین ۹۹ باید بیان برن خدمت، وگرنه غیبت میخورن.
    الان چیکار بکنم؟ اگه نرم و غایب حساب بشم، باز هم میزارن طرح نظام وظیفه دانشگاهی بردارم؟

من هم شرایط مشابه شما رو دارم، لطفا اگر خبری به دستتون رسید به من هم بگین

Junior Member

سلام دوستان
    در قسمت تشکیل پرونده سایت داعا فقط نوشته شده این مرحله به صورت غیر حضوری انجام میشود کسی از دوستان هست که تونسته باشه ثبت نام کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin009 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در قسمت تشکیل پرونده سایت داعا فقط نوشته شده این مرحله به صورت غیر حضوری انجام میشود کسی از دوستان هست که تونسته باشه ثبت نام کنه؟

لطف میکنین لینگ اطلاعیه رو بفرستین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Thisisamirv نمایش پست ها
    دوستان لطفا اگه کسی اطلاع موثق داره به اشتراک بزاره خیلی ها موقعیت مشابه دارن و فرصت زیادی ندارن

Junior Member

سلام عرض شد خدمت همۀ دوستان
    برای اعزام در دورۀ تیر ماه و دی ماه حداکثر تا چه زمانی باید در سایت بنیاد درخواست داد؟
    اگر الآن در خواست بدم برای اعزام تیر ماه بررسی میشه یا دی ماه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)