صفحه 1385 از 1402 نخستنخست ... 38588512851335137513761377137813791380138113821383138413851386138713881389139013911392139313941395 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,841 تا 13,850 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط kianoosh13704 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ، از من خواستن که بپرسم همه موارد، از نظر حقوقی چقدره، مثلا اگه من کل روزای هفته باشم چقدر باید حقوق بدن؟

مقداری که دارم عرض میکنم چیزی هست که در دوره آموزشی به ما مسئول مستقیم بنیاد در داعا اعلام کرد

ارشد مجرد جدود 900
    ارشد متاهل 1.200
    دکتری مجرد 1.200 و متاهل 1.500

Junior Member

دوستان عزیز مطلع
    ممنون میشم اگر اطلاعی دارید بفرمایید که در حین خدمت شرایط خروج از کشور به مدت محدود حدود 1 هفته به چه صورتی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Samiha نمایش پست ها
    سلام.
    اگر اطلاعیه های داعا رو رو سایتش بخونین کاملا به سوالاتتون جواب داده شده.
    1- حین تحصیل نیاز به برگ سبز نیست ولی برای آموزشی اعلام کردن یک هفته مونده برید و برگ سفید بگیرید از پلیس+10
    2- بله برای آموزشی میشه اگر دانشجو دکتری باشید و از پروپوزال دفاع کرده باشید البته با موافقت استاد راهنما
    3- اگر دوره تکمیلی دارید از سایت آپلود کنید براتون به عنوان جایگرین آموزشی درنطر بگیرن.
    موفق باشید
    واقعا خیلی ممنون از پاسختون، کاش میشد جبران کرد
    می دونید داخل سایت دیدم اتفاقا این نوشته بود. به این دلیل بود که صحبتم برگه سبز بود.
    چگونه باید برای دوره آموزش نظامی نخبگان ثبت نام کرد؟ اعزام آن در چه تاریخی صورت می‌گیرد؟ یگان آموزش‌دهنده کجاست؟

نخبگان وظیفه (دانشجو یا فارغ‌التحصیل) بایستی بلافاصله پس از احراز نخبگی و دریافت پیامک مرکز نخبگان، به مراکز پلیس +۱۰ مراجعه و برگ سبز اعزام به خدمت را دریافت و در سایت مرکز نخبگان (نوارابزار قرمزرنگ بالای سایت تسهیلات ثبت برگ سبز اعزام) بارگذاری نمایند تا نخبگی‌شان در سامانه سازمان وظیفه عمومی ناجا ثبت شود.

Junior Member

سلام دوستان
    یه شایعه شنیدم که پس از اتمام وظیفه سردار جبرآملی باید پروژه یکبارهم در داعا دفاع بشه. درسته این خبر؟ اخیرا کسی اینطوری شده براش؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kianoosh13704 نمایش پست ها
    واقعا خیلی ممنون از پاسختون، کاش میشد جبران کرد
    می دونید داخل سایت دیدم اتفاقا این نوشته بود. به این دلیل بود که صحبتم برگه سبز بود.
    چگونه باید برای دوره آموزش نظامی نخبگان ثبت نام کرد؟ اعزام آن در چه تاریخی صورت می‌گیرد؟ یگان آموزش‌دهنده کجاست؟

نخبگان وظیفه (دانشجو یا فارغ‌التحصیل) بایستی بلافاصله پس از احراز نخبگی و دریافت پیامک مرکز نخبگان، به مراکز پلیس +۱۰ مراجعه و برگ سبز اعزام به خدمت را دریافت و در سایت مرکز نخبگان (نوارابزار قرمزرنگ بالای سایت تسهیلات ثبت برگ سبز اعزام) بارگذاری نمایند تا نخبگی‌شان در سامانه سازمان وظیفه عمومی ناجا ثبت شود.

خواهش میکنم.
    بله حتی دریکی از اطلاعیه ها برای دانشجوها هم این مورد اعلام شده بوده. این درصورتی میتونه اتفاق بیوفته که نظام وظیفه عمومی همچین اجازه ای رو داده باشه. قبلا به این صورت نبوده. به همین خاطر شما به پلیس +10 مراجعه کنید اگر دادند بگیرید. اگر ندادند با داعا تماس بگیرید و مطلع بشید از شرایط.

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط borna1370 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه شایعه شنیدم که پس از اتمام وظیفه سردار جبرآملی باید پروژه یکبارهم در داعا دفاع بشه. درسته این خبر؟ اخیرا کسی اینطوری شده براش؟

من اواخر سال دفاع میکنم ولی همچین موردی فعلا به من گفته نشده. حتی من اطلاع دارم که دفاع از کار هم در بعضی موسسات نیاز نیست و گزارش کار با تایید مسئول مربوطه کافی هست.

Junior Member

سلام دوستان
    ببخشید یه سوالی داشتم در مورد احراز نخبگی من مدارکم رو تو سامانه سینا آپلود کردم و برای راستی ازمایی بصورت حضوری بردم تحویل دادم الان برام در سامانه سینا پیام اومده که باید فرم
    کاربرگ اطلاعات فردی دانش آموختگان برتر را پر کنم الان در این مرحله وضعیت نخبگی ایا مشخص شده یا خیر؟ سوال بعدی که دارم این هست که بعد از این مرحله باید چکاری انجام داده بشه چون من تاریخ فراغت از تحصیلم بهمن ماه هست و مهلتم برای ارسال دفترچه تا بهمن هستش می خواستم ببینم اگر نخبگی احراز بشه در مرحله بعدی باید چیکار کرد و چقدر زمان میبره که من وارد غیبت نشم. آیا باید برگه اعزام به خدمت رو بعد از احراز نخبگی دریافت کنیم؟
    دوستان خیلی ممنونم که از سردرگمی بنده را خارج میکنید.

Junior Member

سلام دوستان
    من دوره اموزشی رفتم تموم کردم الان باید برای تشکیل پرونده اقدام کنم تو سایت mneb.ir/fa فقط هر چی گزینه تشکیل پرونده رو میزنم هیچی نمیاد زنگ هم میزنم میگن فقط از طریق سایت میشه میخواستم ببینم کسی از دوستان اگه اینکارو کرده بی زحمت بگه چکار باید کرد ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mrjamal نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید یه سوالی داشتم در مورد احراز نخبگی من مدارکم رو تو سامانه سینا آپلود کردم و برای راستی ازمایی بصورت حضوری بردم تحویل دادم الان برام در سامانه سینا پیام اومده که باید فرم
    کاربرگ اطلاعات فردی دانش آموختگان برتر را پر کنم الان در این مرحله وضعیت نخبگی ایا مشخص شده یا خیر؟ سوال بعدی که دارم این هست که بعد از این مرحله باید چکاری انجام داده بشه چون من تاریخ فراغت از تحصیلم بهمن ماه هست و مهلتم برای ارسال دفترچه تا بهمن هستش می خواستم ببینم اگر نخبگی احراز بشه در مرحله بعدی باید چیکار کرد و چقدر زمان میبره که من وارد غیبت نشم. آیا باید برگه اعزام به خدمت رو بعد از احراز نخبگی دریافت کنیم؟
    دوستان خیلی ممنونم که از سردرگمی بنده را خارج میکنید.
    سلام دوست عزیز
    شما نخبگیتون احراز شده. الان بعد از پر کردن فرم اطلاعات دانش آموخته برتر نامه به نخبگان نیروهای مسلح زده میشه و با شماره نامه و تاریخ نامه که احتمالا تا یک هفته بعد از ارسال فرم صادر میشه مراجعه میکنید به داعا. البته نحوه مراجعه یک ماه بعد از تاریخ نامه هست و احتمالا غیر حضوری که اون رو باید سوال کنید. به محض معرفی دیگه غیبت نمیخورید. فقط موقع مراجعه به داعا برگ سبز رو باید از پلیس+10 بگیرید که تاریخ اعزامی براتون روش زده میشه. برگ سبز رو هم یک هفته قبل از مراجعه ای ارسال مدارک به داعا بگیرید. تاریخ اعزامی روش زده میشه که برای شما اصلا مهم نیست ولی تاریخ رو بگید بزنن مثلا اسفند اگر ممکن بود اگر نبود بگید بزنن دی ماه. باقی مراحل با داعا هست.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Samiha نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شما نخبگیتون احراز شده. الان بعد از پر کردن فرم اطلاعات دانش آموخته برتر نامه به نخبگان نیروهای مسلح زده میشه و با شماره نامه و تاریخ نامه که احتمالا تا یک هفته بعد از ارسال فرم صادر میشه مراجعه میکنید به داعا. البته نحوه مراجعه یک ماه بعد از تاریخ نامه هست و احتمالا غیر حضوری که اون رو باید سوال کنید. به محض معرفی دیگه غیبت نمیخورید. فقط موقع مراجعه به داعا برگ سبز رو باید از پلیس+10 بگیرید که تاریخ اعزامی براتون روش زده میشه. برگ سبز رو هم یک هفته قبل از مراجعه ای ارسال مدارک به داعا بگیرید. تاریخ اعزامی روش زده میشه که برای شما اصلا مهم نیست ولی تاریخ رو بگید بزنن مثلا اسفند اگر ممکن بود اگر نبود بگید بزنن دی ماه. باقی مراحل با داعا هست.
    موفق باشید.
    کسایی که شهریور 98 احراز نخبگی شدن از این خبرا نبود...الان من وسط پروژه ام بازم باید برگ سبز بگیرم، آموزشی هم برگه 45 روزه دوره تکمیلی دارم...
    البته این بگم توی سایت نگاه کردم اونایی که جدیدا میرن باید حتما بعد از احراز نخبگی برگ سبز بگیرن و بفرستن داعا از طریق سایت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)