صفحه 328 از 1402 نخستنخست ... 2282783183193203213223233243253263273283293303313323333343353363373383784288281328 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,271 تا 3,280 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع علوم و فنون مازندران

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

دوستان من 2/1 اعزام میشم پدافند هوایی، 4 ماه هم قبلا خدمت کردم شرایط بنیاد نخبگان رو هم ندارم امروز زنگ زدم دانشگاه امام حسین یه لیست واسم فرستاد گفت یکیشو انتخاب کن پروپوزالشو بیار تصویب کن.
    حالا یه سوال دارم اصولا من میتونم از دانشگاه امام حسین طرح بردارم و بعد هم زمان با انجام طرحم برم خدمت ارتش؟ خود ارتش هم مثل سپاه طرحهای مهندسی داره؟؟؟ یعنی همین الان طرح سپاه رو بردارم یا نه باید وایستم برم خدمت پدافند بعد از اونجا طرح بردارم؟
    اگه میشه باید چیکار کنم؟ چون از شهرستان هستم میخوام توی کمترین زمان کارام رو تو تهران انجام بدم. یعنی میخوام بدونم از دانشگاه امام حسین به من واسه ب ن ن م نامه میدن یا نه اول باید برم ب ن ن م؟
    یه سوال دیگه هم دارم اینه که چطوری میرم تو صف ب ن ن م؟ میتونم واسشون ایمیل بزنم یا نه حتما باید برم اونجا؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

مشکل من اینه که اینترنتی چه جوری میشه بگیرمش؟ از چه سایتی؟از کجا؟؟؟؟
    کسر خدمت من همون 4ماه بود و همون 4ماه تصویب شد.
    سردار از کلیات طرحم و یافته های تحقیق و مدت زمان انجام و چندتا سوال دیگه که اصلا گیر نداد و 3دقیقه طول کشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Morfmi نمایش پست ها
    سردار از کلیات طرحم و یافته های تحقیق و مدت زمان انجام و چندتا سوال دیگه که اصلا گیر نداد و 3دقیقه طول کشید.
    بنظرم تماس بگیر بپرس..... شما چقدر از خدمتت مونده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Morfmi نمایش پست ها
    من جوابتون را دادم ، خود برگه کسری که بنیاد میده به شما نه مهر داره و نه چیز خاصی که بهش اعتبار بده و منظورشون از اینترنتی احتمال زیاد همون سامانه پلیس +10 بوده اگر نه بنده چیزی راجع به موضوع که خودتون بگیرید نشنیدم.
    اگه درست بود و اینرنتی میشه گرفت لطفا اینجا اطلاع بدید به دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fxthfxghxndfg نمایش پست ها
    برای اطلاع دوستانی که از آموزشی سوال داشتن توضیحاتی رو ارایه می کنم امیدوارم همه ابهامات در مورد آموزشی برطرف بشه(پادگان مدرس)
    1. بردن لوازم الکترونیکی غیر مجاز است
    2. لباس ها رو بر اساس سایز بندی و نو تحویل می دن پس برنامه ای واسه اینکه 2 روز اول رو مثلا آزاد کنن برین لباس سایز کنین نداشته باشید
    3. صبح بیدار باش در ایام ما ساعت 5.45 بود و نماز هم اجباری نبود
    4.بچه های نخبه همه در یک گردان هستند و با بچه های عادی یکی نیستند
    5.احتیاج به تراشیدن موی سر به هیچ وجه نیست و در حد متعارف قبول است
    6.ازتون یک تست روانشناسی و یک تست بیمار یابی گرفته می شه. به طور کل در هر کدام از این تست ها موفق !!! بشید که بگید مریض هستید معاف می شید و هیچ جا هم ثبت نمی شه. این معافیت شامل همه حرکان از میدان تیر تا ایستادن در سر صف است
    7.اوایل می گن فقط متاهل ها یک شب در میون، اواسط می شه همه یک شب در میون و اواخر هر شب مرخصی دارین از ساعت 5 تا 6.45 فردا صبح
    8.برای ما عقیدتی یک هفته به قم رفتیم که واقعا یک هتل تمام عیار بود. لوازم الکترونیکی هم بچه ها تقریبا می اوردن ، البته رسمی نبود ولی کاری هم نداشتن
    9.غذا در سطح عادی بود و به مرور بدتر هم شد اا قابل تحمل بود
    10.اردوی پایان دوره در هر صورت برگزار می شود حتی شده 1 روز( ما در برف و سرمای شدید 1 روز رفتیم)
    11. بساط بازی مافیا بسیار براه بوده و دایما به صورت متناوب انجام می شود
    12.لوازم تفریجی شامل پینگ پنگ و فوتبال دستی ، سالن ورزشی( همیشه بسته) و کتابخانه (حدودا بسته)
    13. از دادن هر گونه به اصطلاح رشوه بپرهیزید.چند تا از دوستان شهرستانی زحمتش رو کشیده بودن واسه مرخصی و بعد از گرفتن کادو دیگه اصلا جواب سلامشون رو هم نداده بودن
    14. هیچ امتحانی به هیچ وجه گرفته نمی شود و نمرات میدان تیر هم الکی است
    15. دو سه تا استاد واقعا محشر دارد که واقعا برای من الگویی رای تدریس بودند اما درس ها بسیار سطحی ، ضعیف و فاقد هرگونه مطلب آموزشی
    مورد های بسیار دیگه ای هم هست که انشالا در آینده خواهم گفت

دوست عزیز ممنون از اطلاعات مفید شما

اگر کسی معافیت از رزم رو قبلا گرفته باشه آیا اونجا تأثیری میزاره که سبکتر برخورد کنن یا خودشون معاینه انجام میدن و بر اساس اون اقدام میکنن؟پزشکی که اونجا معاینه میکنه متخصصه یا عمومیه؟

Junior Member

سلام دوستان
    وقتی که پروژه برای کسری خدمت برداریم، تو کارت پایان خدمت راجب کسری چی می نویسن؟
    من شرایط سرباز نخبگی (10+2) رو هم دارم ولی می ترسم که برای ویزا به مشکل بخورم.
    وقتی به سرباز سپاه بودن گیر میدن دیگه برای پروژه که واویلا باید باشه.
    پیشنهادتون چی هست؟ کسری جمع کنم یا برم برا سرباز نخبگی

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1001gh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقتی که پروژه برای کسری خدمت برداریم، تو کارت پایان خدمت راجب کسری چی می نویسن؟
    من شرایط سرباز نخبگی (10+2) رو هم دارم ولی می ترسم که برای ویزا به مشکل بخورم.
    وقتی به سرباز سپاه بودن گیر میدن دیگه برای پروژه که واویلا باید باشه.
    پیشنهادتون چی هست؟ کسری جمع کنم یا برم برا سرباز نخبگی
    باید عرض کنم توی پایان خدمت چیزی از نوع کسری و این چیزا نمینویسن و فقط تاریخ شروع و اتمام خدمت را مینویسن که اگه کمتر از 21 ماه باشه ( که هست) شاید بپرسن چی کار کردید. که این هم شاید بتونید توی تاپیک مرتبط به دوستانی که رفتن مصاحبه بپرسید. در مورد سرباز نخبگی هم باید بگم که خیلی ها ازش استفاده کردن و رفتن و مشکلی هم نبوده. فکر کنم جای نگرانی نیست.
    موفق باشید

Junior Member

سلام بر دوستان
    چند تا سوال داشتم.
    1) شایعه شده که کسری خدمت و طرح نخبگی در سال 93 جمع میشه. آیا درسته؟
    2) من از طرف بنیاد ملی نخبگان به ب ن ن م معرفی شدم. اونا هم منو به معومت مهندسی و پدافند غیرعامل سپاه معرفی کردن. چه طور جاییه؟
    3) پس از تصوصیب پروپوزال تو سپاه، روند کار چطوریه؟

پیشاپیش ممنونم.

Junior Member

کسری خدمت و طرح نخبگی شامل حذف نمیشه، اگرم بشه برای کسانی هست که جدیدا میخوان استفاده کنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط spageti66 نمایش پست ها
    سلام بر دوستان
    چند تا سوال داشتم.
    1) شایعه شده که کسری خدمت و طرح نخبگی در سال 93 جمع میشه. آیا درسته؟
    2) من از طرف بنیاد ملی نخبگان به ب ن ن م معرفی شدم. اونا هم منو به معومت مهندسی و پدافند غیرعامل سپاه معرفی کردن. چه طور جاییه؟
    3) پس از تصوصیب پروپوزال تو سپاه، روند کار چطوریه؟

پیشاپیش ممنونم.
    سلام
    1) معلوم نیست من هم تو ستاد مشترک ارتش شنیدم که قراره سقف پروژه کسری بشه 1 پروژه ولی اصلا مشخص نیست.
    2)معاونت مهندسی توی اتوبان بسیج خیابان شهید فهمیده؟ اگه اون باشه مسئولش مهندس شهریاره مرد خوبیه ولی چون متقاضی ها بشدت زیاد شدن 2 و 3 ماهی شایدم بیشتر طول بکشه تا موضوعت مشخص شه! منو 2 سال پیش ب ن ن م به اینجا معرفی کرد. ولی تنبلی کردم ولش کردم. 3و4 ماه پیش به هه نهادها سر زدم ولی موفق نشدم. آخر دوباره دست به دامن همینا شدم. ولی هنوزم موضوع مشخص نشده!
    3) اول پروپزال توی نهاد تصویب میشه بعد میره ب ن ن م اونجا هم باید تصویب بشه و بعد پروژه رو شروع میکنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)