صفحه 1391 از 1402 نخستنخست ... 39189112911341138113821383138413851386138713881389139013911392139313941395139613971398139914001401 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,901 تا 13,910 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط mdreza نمایش پست ها
    دوستان سلام. بنده امروز مدارکم را برابر اصل کردم و امتیاز اولیه آموزشی بنده 33 بود که الان صفر شد و امتیاز پژوهشی بنده 148 شد. آیا با این امتیاز احتمال دادن پروژه جایگزین خدمت هست؟
    میخواستم ببینم چرا امتیاز آموزشی را صفر در نظر گرفتند؟ بنده دانشجوی دکتری هستم و اینکه حذف امتیاز آموزشی میتواند به دلیل تمام شدن سنوات مجاز باشد؟

دلیلش رو دقیقا نمیدونم ولی اگر نمرتون بالای 150 نباشه میره کارگروه و بررسی میشه امابا توجه به اینکه نمرتون خیلی نزدیک به حدنصاب حداقل هست به احتمال زیاد مشکلی نخواهید داشت و پروژه بهتون تعلق میگیره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Samiha نمایش پست ها
    دلیلش رو دقیقا نمیدونم ولی اگر نمرتون بالای 150 نباشه میره کارگروه و بررسی میشه امابا توجه به اینکه نمرتون خیلی نزدیک به حدنصاب حداقل هست به احتمال زیاد مشکلی نخواهید داشت و پروژه بهتون تعلق میگیره
    تشکر از پاسختون. بنده دانشجوی دکتری هستم و طبق شیوه نامه حداقل امتیاز رو زده 130 اما شما ذکر کردید 150؟ کدام عدد درست است؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mdreza نمایش پست ها
    تشکر از پاسختون. بنده دانشجوی دکتری هستم و طبق شیوه نامه حداقل امتیاز رو زده 130 اما شما ذکر کردید 150؟ کدام عدد درست است؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    من الان دقیقا خاطرم نیست. و البته احتمال داره آیین نامه تغییر کرده باشه. قبلا فکرکنم به دانشجو دکتری برای تعلق امتیاز 150، فارغ التحصیل 180 بود.
    البته با این امتیاز دیگه شما به کارگروه نیاز نداشتید و امتیاز بهتون تعلق میگرفت و اگر زیر این امتیاز تا 110 امتیاز رو داشتید به کارگروه میرفتید و شاید پذیرفته میشدید.

به هرحال هرچیزی آیین نامه میگه دقیقا انجام میشه.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان، آیا برای زدن واکسن های مرتبط به سربازی، باید فرمهای خاصی از پلیس +10 بگیریم؟

Junior Member

سلام دوستان. من تازه نامم به داعا زده شده. واسه پروژه جایگزین سازمان بکار گیرنده میتونم یک شرکت دانش بنیان معرفی کنم؟ من خدمات نظام وظیفه دانشگاهیی احراز نخببیت شدم نه فناور. هر شرکت دانش بنیانی رو داعا قبول داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط noch نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان، آیا برای زدن واکسن های مرتبط به سربازی، باید فرمهای خاصی از پلیس +10 بگیریم؟
    شما بری پلیس +10 واسه برگه سبز اقدام کنی خودش ادرس چن جا رو بهت میده واسه واکسن زدن و معاینه پزشکی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hpoooo نمایش پست ها
    شما بری پلیس +10 واسه برگه سبز اقدام کنی خودش ادرس چن جا رو بهت میده واسه واکسن زدن و معاینه پزشکی.
    خیلی ممنون بابت پاسخ، من رفتم پلیس +10، آدرس مکانهایی که واکسن می زنند هم گرفتم، ولی نباید فرمی به من می دادند که تحویل بدم به محل واکسیناسیون؟

در ضمن در مورد اون یکی سوالتون، معمولا مکانهایی که کارکرد نظامی دارند یا وابسته به یک ارگان نظامی هستند رو قبول می کنند، البته بازم باید از خودشون بپرسید.

Junior Member

سلام
    دوستان برای ثبت نام در دوره آموزشی دی ماه، اگر غیب خورده باشیم، چطور باید رفع غیبت کنیم؟ تا بتونیم در دوره دی ماه شرکت کنیم؟

و اینکه من قبلا برگه سبز رو حضوری تحویل داعا داده بودم. باید مجدد برگه سبز بگیرم و داخل سایت آپلود کنم؟

Junior Member

خیلی ممنون بابت پاسخ، من رفتم پلیس +10، آدرس مکانهایی که واکسن می زنند هم گرفتم، ولی نباید فرمی به من می دادند که تحویل بدم به محل واکسیناسیون؟

در ضمن در مورد اون یکی سوالتون، معمولا مکانهایی که کارکرد نظامی دارند یا وابسته به یک ارگان نظامی هستند رو قبول می کنند، البته بازم باید از خودشون بپرسید.
    والا من خاطرم نیس خیلی وقته از واکسن زدنم گذشته.

Junior Member

سلام
    از خود +10 باید یه فرم می گرفتید. اگر برای بار اول مراجعه می کردید برای ارسال درخواست اعزام خودشون اون رو بهتون می دادند. الان هم فکر کنم 500 یا 1000 بدید بهتون یه فرم می دن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)