صفحه 1378 از 1402 نخستنخست ... 37887812781328136813691370137113721373137413751376137713781379138013811382138313841385138613871388 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,771 تا 13,780 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط sam210 نمایش پست ها
    ممنون آقا میثم، حالا من مدارک رو براشون پست میکنم شنبه. هرچقدم زنگ میزنم اشغاله شماره. ولی نمیدونم کی قراره ب سازمانی معرفی شم
    بعد از مرحله اعلام انصراف یا پایان کار مرحله دیگری هم هست؟ چونکه یه هفته ای میشه در این وضعیته.
    خواهش میکنم
    زنده باشید
    اره، همیشه اشغال هست یا بر نمیدارن
    دفعه پیش من 200 بار زنگ زدم که آخرش بر داشت گوشی رو
    سوالاتتون رو تو قسمت نظرات بنویسید، انشاالله جواب بدن

سوال دومتون:
    تا وقتی که انشاالله پروژه را در سازمان انجام بدید و پایان کار بخورید، بعدش دیگه روند سازمان نظام وظیفس که کارت صادر کنه و...

بقیه سوالتون دوست دیگمون جواب دادن

Junior Member

سلام دوستان من شروع به کارم در خرداد ماه تاریخ خورده است و در دوره آموزشی ثبت نام نکرده ام. ولی امروز پیامکی برایم آمده که در تاریخ اول شهریور و از طرف نظام وظیفه، محل آموزشی 01 نزاجا تعیین شده است. الان برای این دوره آموزشی باید به چه صورت عمل نمایم؟ و آیا می توانم در دوره های بعدی آموزش نخبگان ثبت نام کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط n_bani نمایش پست ها
    سلام دوستان من شروع به کارم در خرداد ماه تاریخ خورده است و در دوره آموزشی ثبت نام نکرده ام. ولی امروز پیامکی برایم آمده که در تاریخ اول شهریور و از طرف نظام وظیفه، محل آموزشی 01 نزاجا تعیین شده است. الان برای این دوره آموزشی باید به چه صورت عمل نمایم؟ و آیا می توانم در دوره های بعدی آموزش نخبگان ثبت نام کنم؟
    من هم دقیقاً وضعیت شما رو دارم.
    لطفاً اگر به جوابی رسیدی به من هم اطلاع بده

نقل قول نوشته اصلی توسط b_afs نمایش پست ها
    من هم دقیقاً وضعیت شما رو دارم.
    لطفاً اگر به جوابی رسیدی به من هم اطلاع بده
    والا منم همین وضعیت رو دارم و الان افتادم سپاه بابل. هفته ی پیش درموردش از مرکز نخبگان نیروهای مسلح سوال کردم که آیا باید برم آموزشی عادی؟ مرکز نخبگان گفت نیازی نیست که بری الان.
    چیزی که میدونم وصد در صد مطمئنم اینه که بچه هایی نخبه ای که دارن میرن آموزشی سپاه کرج ( که مخصوص نخبگان هست) چون قبلا آموزشی عادی نرفتن عموما غیبت براشون رد شده و یه چیز عادیه و مرکز نخبگان بعدا این مشکل غیبت رو حل میکنه !

Junior Member

دوستان الان مسئله ای که هست این مورده که در سایت نخبگان داعا اعلام شده کسانی که شروع بکار خورده اند حتما باید برای تاریخ اول شهریور دوره آموزشی رو ثبت نام کنند ولی من تازه متوجه این موضوع شدم و زمان ثبت نام گذشته و از طرفی پیامکی هم از طرف نظام وظیفه آمده که دوره آموزشی غیر از دوره ای که نخبگان تعیین می کنه برایم تعیین شده.
    الان در این وضعیت سردرگم شدم.
    لطفا اگر جوابی گرفتید اینجا اعلام کنید. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط n_bani نمایش پست ها
    دوستان الان مسئله ای که هست این مورده که در سایت نخبگان داعا اعلام شده کسانی که شروع بکار خورده اند حتما باید برای تاریخ اول شهریور دوره آموزشی رو ثبت نام کنند ولی من تازه متوجه این موضوع شدم و زمان ثبت نام گذشته و از طرفی پیامکی هم از طرف نظام وظیفه آمده که دوره آموزشی غیر از دوره ای که نخبگان تعیین می کنه برایم تعیین شده.
    الان در این وضعیت سردرگم شدم.
    لطفا اگر جوابی گرفتید اینجا اعلام کنید. ممنون
    جواب قطعی رو خود داعا میدونه که باید زنگ بزنین که یکم سخته تماس ولی من همین یکی دو هفته دوبار تماس گرفتم با سماجت!
    ولی جای نگرانی نیست، اگه نرید تهش غیبت میخورین و از دوباره باید برگه سبز با مهر غیبت میگیرین که داعا براتون رفع غیبت رد میکنه!

Junior Member

سلام
    من شروع به کار نخوردم و امروز برای منم پیامک اومده آموزشیت 01 نزاجا هست!! زیر اطلاعیه ی 26 در جواب سوال برخی دوستان، گفتن که برگ سبز شهریور را بارگذاری کنید، مشکلی پیش نخواهد آمد

Junior Member

سلام دوستان
    کسی تو سایت مرکز نخبگان نیروهای مسلح ثبت نام کرده؟؟؟ تو ثبت نام قسنت تایید نمیاد و نمیشه ثبت نام کرد.

Junior Member

من دوران قبل از کرونا تشکیل پرونده دادم و برگه سبز رو حضوری تحویل دادم. یعنی دوباره بریم برگه سبز بگیریم و تو سیستم بارگذاری کنیم؟

Junior Member

سلام
    دوستانی که تسهیلات نظام وظیفه دریافت کردین به نظرتون با توجه به اینکه حداقل امتیاز برای بررسی در کارگروه در مقطع ارشد 80 امتیازه، داشتن 90 امتیاز شانسی برای دریافت تسهیلات نظام وظیفه دانشگاهی داره؟یا امیدی نیست و به دنبال ارتقا رزومه باشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)