صفحه 476 از 1402 نخستنخست ... 376426466467468469470471472473474475476477478479480481482483484485486526576976 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,751 تا 4,760 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط mskm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر من همین الان در سامانه ثریا (بنیاد ملی نخبگان) بخوام نام کاربری و کلمه عبور رو بگیرم و ثبت نام رو شروع کنم آیا فورا همین امروز ازم میخواد که توصیه نامه ها رو آپلود کنم یا اینکه چند روز دیگه ازم میخواد آپلود کنم؟
    چون ممکنه تا چند روز دیگه گرفتن توصیه نامه ها از استادها طول بکشه و اگر الان لازم نیست توصیه نامه تا همین الان برم نام کاربری رو از سامانه ثریا بگیرم و ثبت نام کنم اینترنتی رو شروع کنم؟

ممنونم جواب بدین دوستان
    با سلام. الان که لازم نیست برای آپلود توصیه نامه ها. و یک نکته دیگه این که شما می تونید هر وقت از سیستم ثریا خارج شید و دوباره وارد شید و ادامه کارهاتون رو به راحتی انجام بدید .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezvani_a1 نمایش پست ها
    با سلام. الان که لازم نیست برای آپلود توصیه نامه ها. و یک نکته دیگه این که شما می تونید هر وقت از سیستم ثریا خارج شید و دوباره وارد شید و ادامه کارهاتون رو به راحتی انجام بدید .

ممنون
    به نظرتون الان شروع کنم به گرفتن نام کاربری از سامانه ثریا و ثبت نام رو شروع کنم و فردا هم اسکن توصیه نامه ها رو بگیرم و خیلی زود زود کاراش اینترنتی رو انجام بدم ثبت نام ثریا چند روی طور میشکه؟ یعنی حداقل جند روز طول میشکه که ثبت نام ثریا کامل بشه؟

Junior Member

ممنون
    به نظرتون الان شروع کنم به گرفتن نام کاربری از سامانه ثریا و ثبت نام رو شروع کنم و فردا هم اسکن توصیه نامه ها رو بگیرم و خیلی زود زود کاراش اینترنتی رو انجام بدم ثبت نام ثریا چند روی طور میشکه؟ یعنی حداقل جند روز طول میشکه که ثبت نام ثریا کامل بشه؟
    اسکن توصیه نامه الان که لازم نیست. چون بعد از مرحله پیش ثبت نام اگه درست این مرحله رو طی کرده باشید گزینه های آپلود توصیه نامه براتون باز میشه تا کاراش رو انجام بدید. به نظر من الان شروع کنید برای ثبت نام.

ممنون
    سلام
    حتما همین الان شروع کنید چون چندروزی طول میکشه تا برسه به مرحله آپلود توصیه نامه ها.

Junior Member

سلام بر دوستان عزیز
    میشه بهم در مورد گرفتن پروژه کسری و بعد جایگزین کردنش با پروژه ی 10+2 توضیح بدین؟؟؟ یعنی باید این پروژه چه ویژگی هایی داشته باشه و اینکه وقتی انجام شد حتما ازمون به جای 10 ماه پروژه قبولش میکنن یا نه؟
    در ضمن آیا این پروژه به امضای استاد راهنما احتیاج داره یا نه؟

Junior Member

سلام دوستان
    من مدارکم رو تحویل دادم ولی از من مقاله های کنفرانسی رو نگرفت و اصلا نگاه هم نکرد و گفت تاثیر نداره، من رتبه ام تو کنکور دکتری خیلی خوب شده و می خواستم بهش بدم که بزاره تو پرونده ام ولی گفت هرچی آپلود کردی همونو میگیریم، من چون فقط با یک مقاله علمی پژوهشی اقدام کردم می خوام این مقاله های کنفرانسی و رتبه کنکور دکتری رو هم براشون بفرستم، به نظر شما عزیزان راهی هست؟؟؟ البته من با ایمیلی که تو سایت گذاشته شده مکاتبه کردم و گفتن که مسئولش ما نیستیم، اون آقایی هم که مدارک رو می گرفت گفت تاثیری نداره و همینا کافیه ولی به نظرم بی تاثیر نیست حالا کسی راهی داره؟؟

Junior Member

سلام بر دوستان
    در توصیه نامه ای که بر استاد راهنما می گیریم برای بنیاد ملی نخبگان (سامانه ثریا) آیا فقط همین که استاد راهنما بنویسه مثلا این دو مقاله در این ژورنال پذیرش شده اند و هر دو مستخرج از پایان نامه کارشناسی ارشد من هستد کافیه؟ یا اینکه عنوان پایان نامه ارشد هم لازمه داخل توصیه نامه استاد راهنما نوشته باشه؟

دوستانی که بنیاد ملی نخبگان توصیه نامه استاد راهنماشون رو قبول کرده و ایرادی نداشته ممنون میشم جواب بدین

Junior Member

سلام بر دوستان
    در توصیه نامه ای که بر استاد راهنما می گیریم برای بنیاد ملی نخبگان (سامانه ثریا) آیا فقط همین که استاد راهنما بنویسه مثلا این دو مقاله در این ژورنال پذیرش شده اند و هر دو مستخرج از پایان نامه کارشناسی ارشد من هستد کافیه؟ یا اینکه عنوان پایان نامه ارشد هم لازمه داخل توصیه نامه استاد راهنما نوشته باشه؟

دوستانی که بنیاد ملی نخبگان توصیه نامه استاد راهنماشون رو قبول کرده و ایرادی نداشته ممنون میشم جواب بدین
    لازمه، عنوان پایان نامه و مقاله ها لازمه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a.soobasa نمایش پست ها
    لازمه، عنوان پایان نامه و مقاله ها لازمه

ممنون دوست عزیز خوب شد گفتین.

یعنی در توصیه نامه استاد راهنما این موارد باید باشه درست میگم؟ :
    1- ذکر اینکه دانشجوی فعالی بوده و مثلا در فلان درس ها که با اینجانب داشته بالاترین نمره رو گرفته و فعال بوده و ...
    2-عنوان پایان نامه ایشان فلان عنوان بوده ...
    3-هر دو مقاله زیر (با ذکر عنوان مقالات) مستخرج از پایان نامه کارشناسی ارشد ایشان بوده است که در فلان ژورنال پذیرش شده اند .. (آیا فقط ذکر عنوان مقالات و نام ژورنال کافیه؟ اطلاعاتی دیگه نمیخواد؟)
    4-امضا استاد راهنما
    5-امضا مدیرگروه
    6-مهر گروه (یا بخش)

همین 6 مورد بالا در توصیه نامه استاد راهنمای لازمه یا چیز دیگه ای هم میخواد؟

Junior Member

ممنون دوست عزیز خوب شد گفتین.

یعنی در توصیه نامه استاد راهنما این موارد باید باشه درست میگم؟ :
    1- ذکر اینکه دانشجوی فعالی بوده و مثلا در فلان درس ها که با اینجانب داشته بالاترین نمره رو گرفته و فعال بوده و ...
    2-عنوان پایان نامه ایشان فلان عنوان بوده ...
    3-هر دو مقاله زیر (با ذکر عنوان مقالات) مستخرج از پایان نامه کارشناسی ارشد ایشان بوده است که در فلان ژورنال پذیرش شده اند .. (آیا فقط ذکر عنوان مقالات و نام ژورنال کافیه؟ اطلاعاتی دیگه نمیخواد؟)
    4-امضا استاد راهنما
    5-امضا مدیرگروه
    6-مهر گروه (یا بخش)

همین 6 مورد بالا در توصیه نامه استاد راهنمای لازمه یا چیز دیگه ای هم میخواد؟
    کارشناس بنياد به من گفته بود در خصوص اخلاقی هم استاد راهنمات نطر بده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)