صفحه 1227 از 1402 نخستنخست ... 2277271127117712171218121912201221122212231224122512261227122812291230123112321233123412351236123712771327 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,261 تا 12,270 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط bobat نمایش پست ها
    اره فیلدهای عمومی مثل کارشناسی و... رو پر کردم رفته...

مقاله هم یکیش چاپ شده بقیش نمیدونم چه موقع پذیرش بشه. نگه دارم درجا ثبت کنم یا یکی یکی بزنم بره؟ گزینه نظام وظیفه قبلا یه بار زده بودم همینجوری تا تهش رفت انگار یه دفعه شانس داشتم اون شانسمم سوخته!!
    شما کلا دوبار فرصت دارید تا درخواست بدید. تا زمانی که تکلیف درخواست دفعه اول شما مشخص نشه، امکان ارسال درخواست برای بار دوم را ندارید.
    الان شما میتونید حدودا امتیاز خودتون را تخمین بزنید. اگر 130 به بالا هست که درخواست بدید در غیر اینصورت (اگر فرصت دارید) صبر کنید تا تکلیف بقیه مقالات مشخص بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Aurora نمایش پست ها
    سلام.

آیا مطمئن هستین که شرط معدل دیگه وجود نداره؟ من دکتری دارم. معدل لیسانسم زیر پانزده هست و معدل ارشدم بالای شانزده و معدل دکتری ام بالای نوزده. توی لینک http://tehran.bmn.ir/index.aspx?site...5&pageid=14956 نوشته که شرط لازم معدل لیسانس بالای پانزده هست ولی تو لینک http://tehran.bmn.ir/page/%D8%B4%DB%...A7%D9%87%DB%8C چیزی در مورد این شرط لازم ننوشته؟ ضمنا توی لینک اول نوشته حداقل امتیاز برای دکتری دویست و پنجاه امتیاز یا سیصد امتیاز هست در حالیکه تو لینک دوم نوشته حداقل امیتاز برای دکتری یکصد و هشتاد امتیاز هست؟؟؟؟ میشه لطفا راهنمایی بفرمایین که الان شرط معدل هست یا نیست و اینکه حداقل امتیاز کدام هست؟
    سلام
    شرط معدل به صورت سیستمی هنوز فک کنم باشه. اما شما میتونید یک نامه که حاوی رزومه شما است با موضوع درخواست برای فعال سازی گزینه بهره مندی از تسهیلات نظام وظیفه به بنیاد بنویسد و بهشون فکس کنید. بعد یکی دو روز اگر رزومه شما خوب باشه، به درخواست شما ترتیب اثر میدن (این کاری بود که دوست من کرد)

نقل قول نوشته اصلی توسط federico نمایش پست ها
    شما کلا دوبار فرصت دارید تا درخواست بدید. تا زمانی که تکلیف درخواست دفعه اول شما مشخص نشه، امکان ارسال درخواست برای بار دوم را ندارید.
    الان شما میتونید حدودا امتیاز خودتون را تخمین بزنید. اگر 130 به بالا هست که درخواست بدید در غیر اینصورت (اگر فرصت دارید) صبر کنید تا تکلیف بقیه مقالات مشخص بشه.

سلام
    شرط معدل به صورت سیستمی هنوز فک کنم باشه. اما شما میتونید یک نامه که حاوی رزومه شما است با موضوع درخواست برای فعال سازی گزینه بهره مندی از تسهیلات نظام وظیفه به بنیاد بنویسد و بهشون فکس کنید. بعد یکی دو روز اگر رزومه شما خوب باشه، به درخواست شما ترتیب اثر میدن (این کاری بود که دوست من کرد)

نمیدونم. هر مقاله isi چند امتیاز داره؟ من فقط معدلم 17.60 بود استعداد درخشان بودم 4 تا هم مقاله isi دارم که یکیش چاپ شده فعلا. این امتیازش چقدر میشه؟

میتونم از طریق بنیاد نخبگان نیروهای مسلح با ارایه این مقالات کسری بگیرم؟

Junior Member

با سلام. ممنون می شم اگر بتونید به پرسش های من درباره پر کردن اطلاعات سامانه ثریا پاسخ بدین:
    ۱) در بخش اطلاعات شخصی، در مورد وضعیت نظام وظیفه فقط گزینه های غیر مشمول، معاف، پایان خدمت، در حال انجام خدمت هست. گزینه ای به عنوان مشمول وجود نداره. من که تازه دکتری ام رو گرفتم و هنوز دفترچه آماده به خدمتم رو نفرستادم و یکسال برای این کار زمان دارم باید چه گزینه ای رو انتخاب کنم؟
    ۲) من مدرک موقت مقطع های پیشینم رو ندارم. آیا نامه ای از دانشگاه های مقاطع پیشنیم برای بنیاد نخبگان که حاوی معدل و تاریخ فارغ التحصیلی و شروع تحصیل باشه کفایت می کنه؟ آیا امکانش هست که بتونم بدون فرستادن دفترچه آماده به خدمت گواهی موقت مقاطع پیشنم رو بگیرم؟ آیا گواهی های دیگه ای پیش از این گرفتم ولی برای بنیاد نخبگان نبوده مثلا خطاب به یک دانشگاه دیگه بوه هم میشه استفاده کرد؟
    ۳) کارمند دانشگاه مقطع دکتری ام (البته من کاملا مطمئن نیستم که اون کارمند تنها مسئول مربوطه هست) به من گفت که نامه به بنیاد نخبگان نمیدن مبنی بر اینکه من با معدل فلان فارغ التحصیل شدم. در اینصورت آیا نامه ای که دانشگاه برای نظام وظیفه می ده رو هم میشه به عنوان مدرک ارائه کرد اگر معدل داشته باشه؟ اگر معدل نداشت اون نامه باید چی کار کنم؟

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط bobat نمایش پست ها
    نمیدونم. هر مقاله isi چند امتیاز داره؟ من فقط معدلم 17.60 بود استعداد درخشان بودم 4 تا هم مقاله isi دارم که یکیش چاپ شده فعلا. این امتیازش چقدر میشه؟

میتونم از طریق بنیاد نخبگان نیروهای مسلح با ارایه این مقالات کسری بگیرم؟
    شما میتونید فایلهای PDF زیر رو دانلود کنید و امتیاز هر بخش رو ببینید. به عنوان مثال امتیاز معدل ارشد شما میشه (5=50*(17.5-17.6)) یعنی 5 امتیاز میگیرید که اگه دانشگاهتون ضریب داشته باشه یه مقدار بیشتر میشه.
    مقاله آی اس آی هم با توجه به اینکه نفر چندم هستید و چند نفر مشارکت دارند امتیاز متفاوتی داره.
    https://www.bmn.ir/Asset/jadval%201.pdf
    https://www.bmn.ir/Asset/jadval2.pdf

با سلام. ممنون می شم اگر بتونید به پرسش های من درباره پر کردن اطلاعات سامانه ثریا پاسخ بدین:
    ۱) در بخش اطلاعات شخصی، در مورد وضعیت نظام وظیفه فقط گزینه های غیر مشمول، معاف، پایان خدمت، در حال انجام خدمت هست. گزینه ای به عنوان مشمول وجود نداره. من که تازه دکتری ام رو گرفتم و هنوز دفترچه آماده به خدمتم رو نفرستادم و یکسال برای این کار زمان دارم باید چه گزینه ای رو انتخاب کنم؟
    ۲) من مدرک موقت مقطع های پیشینم رو ندارم. آیا نامه ای از دانشگاه های مقاطع پیشنیم برای بنیاد نخبگان که حاوی معدل و تاریخ فارغ التحصیلی و شروع تحصیل باشه کفایت می کنه؟ آیا امکانش هست که بتونم بدون فرستادن دفترچه آماده به خدمت گواهی موقت مقاطع پیشنم رو بگیرم؟ آیا گواهی های دیگه ای پیش از این گرفتم ولی برای بنیاد نخبگان نبوده مثلا خطاب به یک دانشگاه دیگه بوه هم میشه استفاده کرد؟
    ۳) کارمند دانشگاه مقطع دکتری ام (البته من کاملا مطمئن نیستم که اون کارمند تنها مسئول مربوطه هست) به من گفت که نامه به بنیاد نخبگان نمیدن مبنی بر اینکه من با معدل فلان فارغ التحصیل شدم. در اینصورت آیا نامه ای که دانشگاه برای نظام وظیفه می ده رو هم میشه به عنوان مدرک ارائه کرد اگر معدل داشته باشه؟ اگر معدل نداشت اون نامه باید چی کار کنم؟

با تشکر
    سلام
    1- چون شما یکسال هنوز برای ارسال دفترچه خدمت فرصت دارید باید گزینه "معافیت تحصیلی" رو انتخاب کنید.
    2و3- در مورد مدارکی که باید در سایت آپلود کنید، شما باید ریز نمرات همه مقاطع تحصیلیتون رو از دانشگاهتون بگیرید که در اون زمان شروع، زمان اتمام و همچنین معدلتون قید شده باشه. این ریز نمرات رو به همراه نامه لغو معافیت تحصیلیتون در سایت قرار بدید.

Junior Member

سلام. خیلی ممنون از پاسختون. در اینصورت آیا دانشگاه های قبلی من و نیز در مقطع دکتری بدون دریافت مدرک خاصی به من ریز نمرات خواهند داد؟ ضمنا در مورد مدرک دیپلم، من مدرک دیپلم رو هم ندارم ولی پیش دانشگاهی رو دارم و دبیرستانی که در آن دیپلم گرفتم دیگه وجود نداره. آیا مدرک پیش دانشگاهی کفایت می کنه یا اینکه مدرک دیپلم هم حتما باید تو سایت بگذارم؟

Junior Member

با سلام
    دوستان كسي ميتونه در مورد سازمان هايي كه داعا براي رشته هاي عمران، معماري و يا مديريت ساخت معرفي مي كنه اطلاعاتي بدهد؟
    آيا ميشه خود فرد سازماني رو به داعا معرفي كنه؟
    در ضمن براي وقت گرفتن از داعا و شروع پرونده بايد با چه كليد واژه اي بهشون ايميل داد؟

سلام. خیلی ممنون از پاسختون. در اینصورت آیا دانشگاه های قبلی من و نیز در مقطع دکتری بدون دریافت مدرک خاصی به من ریز نمرات خواهند داد؟ ضمنا در مورد مدرک دیپلم، من مدرک دیپلم رو هم ندارم ولی پیش دانشگاهی رو دارم و دبیرستانی که در آن دیپلم گرفتم دیگه وجود نداره. آیا مدرک پیش دانشگاهی کفایت می کنه یا اینکه مدرک دیپلم هم حتما باید تو سایت بگذارم؟
    خواهش می کنم
    اصولا باید ریزنمرات به درخواست دانشجو صادر بشه اما متأسفانه بعضی از دانشگاه ها خیلی همکاری نمی کنند و بعضا کپی دانشنامه اون مقطع یا کپی مدرک موقت رو برای صدور ریز نمرات می خواهند.
    برای مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی تا اونجا که من میدونم سخت گیری زیادی وجود نداره. من خودم فایل اسکن کپی از مدارک دیپلم و پیش دانشگاهیم رو در سایت آپلود کردم و ایرادی نگرفتند. حالا باز اگه دوستان تجربه دیگه ای دارند لطفا مطرح کنند.

Junior Member

سلام
    دوستان لطفا اگه کسی سازمان ها و دانشگاه های نظامی که بنیاد نخبگان نیرو های مسلح برای طرح در رشته های ساختمانی معرفی می کنه می شناسه رو معرفی کنه؟
    آیا میشه با یک دانشگاه و یا سازمان توافق کرد و به داعا معرفی کرد؟

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من دانشجوی pHD هستم . قصد دارم بعد از دفاع از پورپوزال انشاالله شهریور و یا مهر برای سربازی بنیاد نخبگان اقدام کنم.
    معدل کارشناسی 15.5
    معدل ارشد 17.82
    معدل دکتری 17.31
    رتبه ارشد 25 بین همه گرایش ها
    و من 3 مقاله ISI با درحه کیفی Q1 که در تاریخ مهر 1394 و تیر 1395 و بهمن 1369 چاپ شده اند دارم.
    سوال من این است که آیا اگر من در سال 97 برای بنیاد اقدام کنم آیا برای مقاله من که در سال 1394 چاپ شده امتیاز قائل خواهند شد؟ با توجه به این که به مقالات 3 سال اخیر امتیاز میدهند.

رشته من ضریب 1.05 را نیز برای معدل دارد. با این حساب اگر اقدام کنم مشمول تسهیلات نظام وظیفه خواهم شد؟
    خیلی ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)