صفحه 1138 از 1402 نخستنخست ... 1386381038108811281129113011311132113311341135113611371138113911401141114211431144114511461147114811881238 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,371 تا 11,380 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکتری مدیرت

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوستان
    وقت شما به خیر.
    میخواستم راهنمایی بفرمایید که آیا افرادی که برای بنیاد اقدام میکنن و دانشجوی دکتری تخصصی هستن(از پروپوزال دفاع کردن)، معدل واحد های درسی که گذروندن براشون در نظر گرفته میشه؟ به عنوان مثال، معدله دروسه دوره دکتری من بدونه پایان نامه 17.5 هستش، که با ضریب 1.1 دانشگاه تهران میشه 19.25. تو قوانین گفته که به ازای هر نمره معدل دکتری بالای 18، به فرد 50 نمره تعلق میگیره، یعنی برای من میشه (19.25-18=1.25)*50=62.5
    ممنون میشم اگر در این زمینه اطلاعی دارید راهنمایی بفرمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط RezaBsrr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال: فرض کنید که من اول مرداد شروع به کار پروژه ام باشه، بنابراین اول مهر سال بعد ۱۴ ماه تموم میشه. در اینصورت اگر من دی ماه برم آموزشی، آیا مدت زمان آموزشی به ۱۴ ماه اضافه میشه یا نه؟
    و این که آیا زمان رفتن به آموزشی اجباریه یا انتخابی؟ مثلا میشه انتخاب کرد که آموزشی رو دی ماه بریم یا تیر ماه سال آینده؟
    پیشاپیش مرسی
    سلام، بله دوست عزیز اضافه میشه! یعنی شما باید آذر تموم کنید پروزه تون رو!
    در مورد سوال دوم قبلا اختیاری بود اما انگار تازگیا اجباری شده! البته من هم جزو همون اجباری ها به حساب میام

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    خواجه نصیر

نقل قول نوشته اصلی توسط Microoooo نمایش پست ها
    سلام، بله دوست عزیز اضافه میشه! یعنی شما باید آذر تموم کنید پروزه تون رو!
    در مورد سوال دوم قبلا اختیاری بود اما انگار تازگیا اجباری شده! البته من هم جزو همون اجباری ها به حساب میام
    ممنون از پاسختون.
    خوب اگه فرض کنیم اجباری باشه، من الان تیر رو رد کردن دیگه پس میوفتم دی ماه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    خواجه نصیر

سلام دوستان
    یه سوال مهم
    من امروز متوجه شدم که این پروژه جایگزین خدمت خیلی بیشتر از ۱۴ ماه طول میکشه. اما من میخام برا سال بعد، از یه دانشگاه خارجی پذیرش بگیرم ، سوال این که آیا میتونم پاسپورت بگیرم و بهم اجازه خروج میدن؟
    آیا میتونم بدون اینکه ب ن ن م متوجه بشه، ثبت نام کنم و بعد از ۶ ماه که ۱۶ ماهم پر میشه بیام دفاع کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط KAMRANZAHEDFAR نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقت شما به خیر.
    میخواستم راهنمایی بفرمایید که آیا افرادی که برای بنیاد اقدام میکنن و دانشجوی دکتری تخصصی هستن(از پروپوزال دفاع کردن)، معدل واحد های درسی که گذروندن براشون در نظر گرفته میشه؟ به عنوان مثال، معدله دروسه دوره دکتری من بدونه پایان نامه 17.5 هستش، که با ضریب 1.1 دانشگاه تهران میشه 19.25. تو قوانین گفته که به ازای هر نمره معدل دکتری بالای 18، به فرد 50 نمره تعلق میگیره، یعنی برای من میشه (19.25-18=1.25)*50=62.5

سلام دوست عزیز
    متاسفانه امتیازی به معدل دانشجوی دکتری تعلق نمیگیرد و فقط معدل کل دوره دکتری حساب میشود. اخیرا یکی از دوستای بنده اقدام کرده بودند و به همین دلیل براش تاثیر نداده بودند.
    موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط RezaBsrr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال مهم
    من امروز متوجه شدم که این پروژه جایگزین خدمت خیلی بیشتر از ۱۴ ماه طول میکشه. اما من میخام برا سال بعد، از یه دانشگاه خارجی پذیرش بگیرم ، سوال این که آیا میتونم پاسپورت بگیرم و بهم اجازه خروج میدن؟
    آیا میتونم بدون اینکه ب ن ن م متوجه بشه، ثبت نام کنم و بعد از ۶ ماه که ۱۶ ماهم پر میشه بیام دفاع کنم؟
    ب ن ن م کاری با شما نداره. شما باید اون ارگانی که اونجا خدمت میکننی رو راضی کنین که بهتون نامه بدن بتونین مجوز خروج از کشور بگیرین. ولی فکر نکنم برای تحصیل بهتون مجوز بدن و اگه خارج از کشور تحصیل کنین خودکار پروژه‌ی سربازیتون کنسل میشه و بعد برگشتن باید دوباره اقدام کنین.

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

سلام
    من رفیقم در حال انجام پروزه نخبگیه که تا زمستون 96 طول میکشه -- الان بره دکتری پاییز 96 مشکلی که براش پیش نمیاد؟ کارت پایان خدمتشو بهش میدن در حین تحصیل؟
    من خودم خیلی وقته از این پروزه و قوانینش دور بودم نمیدونم قوانینش الان چطوریه که راهنماییش کنم از هر کسیم میپرسه درست جوابشو نمیدون
    با سپاس فراوان
    NO PAIN NO GAIN

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط A_karimyan نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    متاسفانه امتیازی به معدل دانشجوی دکتری تعلق نمیگیرد و فقط معدل کل دوره دکتری حساب میشود. اخیرا یکی از دوستای بنده اقدام کرده بودند و به همین دلیل براش تاثیر نداده بودند.
    موفق باشید.
    با سلام

دوست عزیز اشتباه به اطلاعتون رسیده، معدل دکتری برای دانشجویان دکتری لحاظ میشه و مشکلی وجود نداره
    فقط تنها فرقش اینه که ضریب دانشگاه دیگه نمیخوره.
    این مسئله رو من از سامانه ثریا پرسیدم و چنین جوابی گرفتم
    برای خودم هم که درخواست دادم معدل دوره دکتری تو امتیازم لحاظ شده بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط KAMRANZAHEDFAR نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقت شما به خیر.
    دوست عزیز معدل دکتری تو امتیاز محاسبه میشه اما ضریب دانشگاه برای اون لحاظ نمیشه
    شما چون معدلتون زیر 18 هستش، متاسفانه امتیازی بهتون از این آیتم تعلق نمیگیره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaser_Akbari نمایش پست ها
    سلام
    من رفیقم در حال انجام پروزه نخبگیه که تا زمستون 96 طول میکشه -- الان بره دکتری پاییز 96 مشکلی که براش پیش نمیاد؟ کارت پایان خدمتشو بهش میدن در حین تحصیل؟
    من خودم خیلی وقته از این پروزه و قوانینش دور بودم نمیدونم قوانینش الان چطوریه که راهنماییش کنم از هر کسیم میپرسه درست جوابشو نمیدون
    با سپاس فراوان

اگر شروع به تحصیل بکنه پروژه نخبگیش کنسل میشه و بعد از پروپوزال دکتری (البته فکر کنم قانون رو دارن عوض میکنن که کلا نتونین در حین دکتری پروژه جایگزین خدمت بگیرین) دوباره باید اقدام کنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)