صفحه 725 از 1402 نخستنخست ... 2256256757157167177187197207217227237247257267277287297307317327337347357758251225 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,241 تا 7,250 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط ramssess نمایش پست ها
    خب بنده این متن رو مطالعه کردم و متاسفانه باید بگم رتبه ارشد بنده 194 هست، آیا هیچ راهی وجود ندارد تا بنده برای بنیاد نخبگان اقدام کنم؟
    دوباره یادآور می شوم که معدل ارشدم 17.5، کارشناسی 16 و 2 مقاله دارم و دانشجوی صنعتی شریف هستم ...
    متاسفانه فعلا راهی نیست. البته گویا قراره دوباره آخر شهریور قانون عوض بشه. پیگیر باشید شاید شامل حالتون شد.

Member
    رشته و دانشگاه
    grad-cntrl-sharif tech

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط ramssess نمایش پست ها
    خب بنده این متن رو مطالعه کردم و متاسفانه باید بگم رتبه ارشد بنده 194 هست، آیا هیچ راهی وجود ندارد تا بنده برای بنیاد نخبگان اقدام کنم؟
    دوباره یادآور می شوم که معدل ارشدم 17.5، کارشناسی 16 و 2 مقاله دارم و دانشجوی صنعتی شریف هستم ...
    مراجعه کنید به کارشناس های بنیاد نخبگان وشرایط و هرچی افتخار و امتیاز دارید بهشون بگید. البته مواردی که کفتید شرط لازم هستن ولی کافی نیستن و مهم تو قوانین جدید رتبه برتر کنکور هستش که معادل هایی هم داره.
    اونها بهنر میتونن راهنماییتون کنن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

با این قانون جدید کلا ادمای خاص فقط می تونن شامل بشن!!...امتیاز دهی شون فضاییه!! یه مقاله ای اس اس اگه نویسنده اول باشی 5 امتیاز ولی یه بار بری راهیان نور 75 امتیاز داره! مقاله این کلا کشکه!! این از علم پروری مملکت ماس!!!..نخبگانی که با 4 بار راهیان نور رفتن بشن نخبه دیگه تکلیف همچین مملکتی معلومه دیگه

نقل قول نوشته اصلی توسط juddds نمایش پست ها
    با این قانون جدید کلا ادمای خاص فقط می تونن شامل بشن!!...امتیاز دهی شون فضاییه!! یه مقاله ای اس اس اگه نویسنده اول باشی 5 امتیاز ولی یه بار بری راهیان نور 75 امتیاز داره! مقاله این کلا کشکه!! این از علم پروری مملکت ماس!!!..نخبگانی که با 4 بار راهیان نور رفتن بشن نخبه دیگه تکلیف همچین مملکتی معلومه دیگه
    اتفاقا منم موقع پر کردن اون فرم ها دیدم یه جا نوشته سابقۀ بسیج! همین رو که دیدم دیگه امیدم رو از دست دادم!

Member
    رشته و دانشگاه
    grad-cntrl-sharif tech

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_47 نمایش پست ها
    اتفاقا منم موقع پر کردن اون فرم ها دیدم یه جا نوشته سابقۀ بسیج! همین رو که دیدم دیگه امیدم رو از دست دادم!
    دوست عزیز این جدول امتیاز بندی برای استفاده از امتیازات بنیاد نخبگانه و اگه با دقت مطالعه کرده باشید موارد بسیار مشابه ایم مورد هستش که نخبگی رو برده زیر سوال.
    ولی برای طرح سربازی شما شرط لازم یعنی رتبه کنکور +مقاله+ معدل رو نداشته باشی همه این چیزها کشکه. در زمن این سه شرط برای سربازی کافی هم حساب میشن.

نقل قول نوشته اصلی توسط juddds نمایش پست ها
    میشه لطف کنید و بگید این جدول امتیازات رو کجا دیدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sinafar نمایش پست ها
    دوست عزیز این جدول امتیاز بندی برای استفاده از امتیازات بنیاد نخبگانه و اگه با دقت مطالعه کرده باشید موارد بسیار مشابه ایم مورد هستش که نخبگی رو برده زیر سوال.
    ولی برای طرح سربازی شما شرط لازم یعنی رتبه کنکور +مقاله+ معدل رو نداشته باشی همه این چیزها کشکه. در زمن این سه شرط برای سربازی کافی هم حساب میشن.
    امیدوارم همینجور باشه که شما میگید

Junior Member

از کارشناس استانمون پرسیدم..لیستو ندیدم.. از روش چندتا شو برام خوند من مقاله و رتبه و معدل رو دارم ولی اینا 300 امتیاز نمیشه..پرسیدم اینطوری که هیچکی 300 نمیاره خندید گفت نه دیگه مثلا یه بار ررفتن راهیان نور 75 امتیازه!.......... تو ایین نامه تسهیلات سربازی نوشته که برای دکترا 300 امتیاز نیاز هستو. این شرط فقط برای ورود به نخبگان نیست

سلام
    من دو هفته پیش مدارکم رو برابر اصل کردم و یک هفته بعدش "نظام وظیفه تخصصی" برام باز شد و فرم اطلاعات اولیه رو همون روز پرکردم و فرستادم، الآن که یک هفته گذشته هیچ پیامی برام نیومده! (به من هیچ شماره نامه ای ندادن!)
    کسی میدونه تو چه مرحله ای هستم؟
    اصن قبولم کردن یا نه؟
    برم دنبال پیدا کردن جایی برای گرفتن پروژه؟
    چقدر دیگه کار داره؟
    واقعا خسته شدم!!! الآن 5ماهه منو علاف کرده... 4 ماهه که سربازم، هیچ کدومشون هم جواب درست و حسابی به آدم نمی دن... واقعا کلافه شدم!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazizadeh1234 نمایش پست ها
    سلام
    من دو هفته پیش مدارکم رو برابر اصل کردم و یک هفته بعدش "نظام وظیفه تخصصی" برام باز شد و فرم اطلاعات اولیه رو همون روز پرکردم و فرستادم، الآن که یک هفته گذشته هیچ پیامی برام نیومده! (به من هیچ شماره نامه ای ندادن!)
    کسی میدونه تو چه مرحله ای هستم؟
    اصن قبولم کردن یا نه؟
    برم دنبال پیدا کردن جایی برای گرفتن پروژه؟
    چقدر دیگه کار داره؟
    واقعا خسته شدم!!! الآن 5ماهه منو علاف کرده... 4 ماهه که سربازم، هیچ کدومشون هم جواب درست و حسابی به آدم نمی دن... واقعا کلافه شدم!!!!
    من هم تو همین وضعیتم. با توجه به صحبت های دوستان گویا قبول شده پرونده و به زودی نامه میاد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)