صفحه 556 از 1402 نخستنخست ... 564565065465475485495505515525535545555565575585595605615625635645655666066561056 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,551 تا 5,560 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوستان

یه سوال
    جدیدا بنیاد تعداد کمتری از درخواست متقاضیان تسهیلات نظام وظیفه رو رد می کنه؟؟؟؟
    (قبلا تعداد بیشتری همینجا اظهار میکردن که درخواستشون رد شده، اما الآن خوشبختانه همچین مواردی رو نمیبینیم و این جای خوشحالی و امید داره.)

با توجه به تغییرات آیین نامه و سیاست گسترش حمایت از نخبگان و پژوهشگران برتر، تعداد بیشتری پذیرش میشن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidvet نمایش پست ها
    معدل من همین الانش 17/20 هست بدون ضریب! احتمالاً ضریب مال افرادیه که معدلشون شاید نزدیک ولی زیر 17 باشه آره؟

ضمناً من فایل ضرایب رو نگاه کردم؛ رشته من (دکترای حرفه ای دامپزشکی) اصلا نه در دانشگاه زابل (جائی که من خوندم) و نه در دیگر دانشگاه های این لیست (از جمله دانشگاه

تهران و فردوسی مشهد) وجود نداره. پس بنابراین ضریبی به ما اختصاص داده نمیشه و همین معدل الانم (17/20) محاسبه میشه آره؟! ...
    سلام
    اگه معدلتون بالای 17 هست که نیازی به ضریب نیست دیگه
    اما بالا 17 هم باشه میتونه ضریب بین 1 تا 1.06 بخوره. خیلی جاها ضریب ندارن یعنی همون 1 هست
    شما اگه معدا ارشدت بالا 17 و لیسانست بالا 16 هست و هنوز دو سال از فراغت از تحصیل ارشدت نگذشته میتونی با شرایط ارشد (یعنی یک مقاله ژورنالی مستخرج از پایان نامه ارشد) درخواست بدی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی بیوالکتریک- دانشگاه آزاد اسلامی

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush789 نمایش پست ها
    مرسی از اینکه جواب دادید.
    سلام من الان دارم با کارشناسی طرح نخبگی رو میگذرونم....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی بیوالکتریک- دانشگاه آزاد اسلامی

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush789 نمایش پست ها
    وقتتون بخیر دوستان
    من میخوام با شرایط کارشناسی اقدام کنم.یه مقاله isi با ایمپکت 0.9 دارم و معدل کارشناسیم با تاثیر ضریب بالای هفدس.به نظر شما چقدر شانس قبولی دارم؟؟
    کلا کسی از وضعیت پذیرش کارشناسی خبری داره؟یعنی اینکه سال بعد کارشناسی حذف میشه،باعث شده این اواخر راحت تر قبول کنند یا برعکس؟؟
    پیشاپیش از پاسختون ممنونم.
    سلام. من با دو مقاله ISI و معدل بالای 17 با استفاده از کارشناسی قوبل شدم واسه نخبگی

Junior Member Hamidvet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medical Parasitology - TMU

دوستان یه سوال:
    امکان داره طرح پژوهشی مربوط به سرباز نخبه ای رو از موسساتی مثل انستیتو پاستور یا انستیتو رازی هم برداری؟! ...
    کلا از چه موسساتی میشه طرح گرفت؟

Junior Member

با سلام
    کسی از ساعات کاری سربازان نخبه در سازمان های دولتی اطلاعی داره؟
    ممنون میشم اگه به اشتراک بگذارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mpamini نمایش پست ها
    با سلام
    کسی از ساعات کاری سربازان نخبه در سازمان های دولتی اطلاعی داره؟
    ممنون میشم اگه به اشتراک بگذارید.
    سلام دوست عزیز
    بستگی به سازمان داره
    بعضی ها الزامی ندارن که حتما اونجا حضور داشته باشید فقط میگن مثلا ماهی یه بار یا فقط همون سه ماه یه بار گزارش رو بده یا سر بزن.
    من یه جا میشناسم که هم غذا و جا و مکان رایگان میده و هم الزامی به حضور دائم نداره. کارش درسته واقعا اونجا و سرباز نخبه وظیفه زیاد گرفته تا حالا.
    بعضی جاها هم میگن باید هر روز بیای (یه شرکتی بود میگفت باید هر روز از 8 صبح تا 4 عصر اینجا باشین جالب اینجاست که جا و مکان و غذا هم نمیداد اما میگفتن اولش اینو میگه بعدش خودشون بیخیالش میشن و اذیت نمیکنن)
    کلا همه چی بستگی به اون سازمان دولتی به کار گیرنده داره هر جا یه جوره، هم از لحاظ جا و محل اسکان و غذا و هم از نظر الزام به حضور یا عدم الزام.
    از قبل بپرسین اونجایی که میخواین برید چطوره شرایطش

Junior Member hrf1369 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی راه و ترابری علم و صنعت

سلام دوستان واقعا نیاز به کمک دارم حسابی اعصابم بهم ریخته

راستش من یه استاد راهنما دارم و یه مشاور که راهنمام هیچ کاری نکرد برام و همه کارام با مشاور بود و مشاوره تو ژورنالا معروف تر از راهنمامه حالا الان مشاورم میگه اسم استاد راهنما فقط توی علمی پژوهشی بیار و نباید توی ای اس ای بیاری چون کاری نکرده !! و من موندم اینجا حیرونن

من معدلام خوبه فقط ممنون میشم جواب بدین

1. با علمی پژوهشی نام استاد میشه کاری کرد
    2. اگه تو مقاله علمی پژوهشی اسم استاد راهنما باشه و توی سایر مقالاتم فقط با مشاور اون مقالات دیگه کارکردی برام نداره حتی مشاور تایید کنه ؟
    3. اگه شرایط شماره 2 باشه و استاد راهنما ( که خیلی بد قلقه) راضی شه تایید کنه اون چندتا ای اس ای از پایان نامه هست که دیگه مشکلی نیس ؟

ممنون میشم پاسخمو بدین و هر پیشنهادی که دارین

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط hrf1369 نمایش پست ها
    سلام دوستان واقعا نیاز به کمک دارم حسابی اعصابم بهم ریخته

راستش من یه استاد راهنما دارم و یه مشاور که راهنمام هیچ کاری نکرد برام و همه کارام با مشاور بود و مشاوره تو ژورنالا معروف تر از راهنمامه حالا الان مشاورم میگه اسم استاد راهنما فقط توی علمی پژوهشی بیار و نباید توی ای اس ای بیاری چون کاری نکرده !! و من موندم اینجا حیرونن

من معدلام خوبه فقط ممنون میشم جواب بدین

1. با علمی پژوهشی نام استاد میشه کاری کرد
    2. اگه تو مقاله علمی پژوهشی اسم استاد راهنما باشه و توی سایر مقالاتم فقط با مشاور اون مقالات دیگه کارکردی برام نداره حتی مشاور تایید کنه ؟
    3. اگه شرایط شماره 2 باشه و استاد راهنما ( که خیلی بد قلقه) راضی شه تایید کنه اون چندتا ای اس ای از پایان نامه هست که دیگه مشکلی نیس ؟

ممنون میشم پاسخمو بدین و هر پیشنهادی که دارین
    سلام. من مقاله ام با اسم استاد مشاورم بود و خودشم برام توصیه نامه داد و تایید کرد. اصلا سراغ استاد راهنما رفتم. بعید میدونم برای اینا مهم باشه که شما اسم کی رو میزنید. مهم اینه که از پایان نامه باشه

Junior Member

سلام.
    دوستان اگه در حین سربازی با پروژه جایگزین خدمت بنیاد نخبگان موافقت بشه، آیا میتونیم ترخیض بشیم و ادامه خدمت رو با پروژه انجام بدیم؟؟

مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)