صفحه 1053 از 1402 نخستنخست ... 53553953100310431044104510461047104810491050105110521053105410551056105710581059106010611062106311031153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,521 تا 10,530 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوستان کسی اطلاع داره که اگر فردی خدمت سربازی رو از طریق تسهیلات بنیاد ملی نخبگان انجام داده باشه و کات هم گرفته باشه. بنیاد ملی نخبگان بهش معرفی نامه برای مصاحبه آزمون استخدامی میده یا نه؟ اصلا” امتیازی داره برای مصاحبه و استخدامی؟ از دوستانی که اطلاع دارند ممنون میشم جواب بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط omid2017 نمایش پست ها
    اما از نظر کنسل کردن امریه و گرفتن پروژه که امکان پذیر هست؟
    در مورد کسری های قابل قبول برای جایگزینی با پروژه نخبگی هر کسری از هر سازمانی به هر میزان و نوعی (مطالعاتی و ازمایشگاهی) قابل قبول هست؟
    بله بعد از رسیدن نامه معرفی شما به ب ن ن م. با مراجعه به ب ن ن م در صورتی که در حال انجام پروژه کسر خدمت نباشید براتون نامه ترخیص از یگان صادر میکنند. در مورد سوال دوم بله هر چقدر کسری از پروژه کسر خدمت که دفاع و تصویب شده داشته باشین از مدت 14 ماه طول پروژه جایگزین خدمت کم می شود.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sa2 نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی اطلاع داره که اگر فردی خدمت سربازی رو از طریق تسهیلات بنیاد ملی نخبگان انجام داده باشه و کات هم گرفته باشه. بنیاد ملی نخبگان بهش معرفی نامه برای مصاحبه آزمون استخدامی میده یا نه؟ اصلا” امتیازی داره برای مصاحبه و استخدامی؟ از دوستانی که اطلاع دارند ممنون میشم جواب بدن
    یک سوال برام پیش امد برام. شما ازین طریق کارت پایان خدمت گرفتین؟ چقدر طول کشید تا کارتتون بیاد؟ و اینکه مدت طول خدمت رو (شروع و پایان) به چه صورت نوشته روی کارتتون؟

نقل قول نوشته اصلی توسط GoldenSun1991 نمایش پست ها
    با سلام. دوستان ببخشید بعد از اینکه اطلاعات رو وارد سایت کردیم، بلافاصله باید اون استفاده از تسهیلات رو تیک بزنیم یا نه باید اونا بررسی کنن پرونده رو و بعد اون قسمت ها فعال میشه، آخه مال من هیچکدومشون فعال نیست؟
    این طور که یادم هست باید فعال باشه و نیاز به بررسی اولیه نیست. ولی یادمه اگه مثلا معدل کارشناسی رو زیر 15 میزدم فعال نبود.
    شاید مدارک دیگه هم که اصلی باشه ناقص آپلود بشه گزینش غیر فعال باشه. به هر حال از سامانه اینترنتی پرسش و پاسخ بنیاد ملی نخبگان بپرسین بعد چند روز با بررسی مدارکی که آپلود کردین بهتون پاسخ میدن.

Junior Member

سلام دوستان. اگر در حین انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی بخواهیم برای استخدام یک ارگان گواهی بگیریم شدنی هست؟ و کی و از کجا باید اقدام کنیم. ممنون

Junior Member

سلام.
    بعد از ارشد و قبل از اپلای ( اون یک سال میان) میشه کارای سربازی رو کرد؟ با توجه به این ۱۴ ماه روشی هست که بشه یه جوری موضوع رو حل کرد؟
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Heriot-Watt University

دوستان معدل زیر 15 کارشناسی رو نمیشه هیچ جوره توجیه کرد؟ معدل: 14.1 بدون ضریب از دانشگاه تهران
    از بقیه نظرها رزومه خوبی دارم، معدل ارشدم هم 18.3 است از دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط ChandlerBing نمایش پست ها
    دوستان معدل زیر 15 کارشناسی رو نمیشه هیچ جوره توجیه کرد؟ معدل: 14.1 بدون ضریب از دانشگاه تهران
    از بقیه نظرها رزومه خوبی دارم، معدل ارشدم هم 18.3 است از دانشگاه تهران
    خب دانشگاه تهران احتمال خیلی زیاد ضریب میخوره (بپرسید از بنیاد که ضریبش چقدره)

اما این داستان ضریب چیز عجیبیه. مثلا من در دانشگاه سطح یک دولتی تهران تحصیل کردم. در کمال تعجب، رشته ما ضریبش 1 بود در حالی که رشته‌ی مشابهی که تو دانشکده ما برگزار میشه، ضریبش 1.05 بود!!

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    اگر پاسخ سوال بنده را بدهید ممنون می شوم.
    بنده آبان ماه به ب ن ن م معرفی شدم و برگ سبز را تحویل دادم و به من گفتند هر موقع تمایل به شرکت در آموزشی داری 2 ماه قبل برای ثبت نام مراجعه کن. در آذر ماه از سایت evazifeh چک کردم و مرکز آموزشی من نخبگان و تاریخ اعزام 10/1 بود و چون بنده برای دی ماه امسال ثبت نام اموزشی نکرده بودم این طور تلقی کردم که تاریخ ذکر شده تنها برای تبدیل یگان بوده و اهمیتی ندارد و درواقع همان اولین تاریخی است که امکان اعزام وجود داتشه است. امروز که دوباره evazifeh را چک کردم برای بنده 90 روز غیبت و تاریخ اعزام را 2/1 ثبت کرده اند. به نظر دوستانی که تجربه دارند این مساله طبیعی است یا به اشتباه، بنده را برای آموزشی دی نوشته بودند؟ مشکلی وجود دارد؟ باید پیگیری خاصی انجام دهم یا فقط برای آموزشی تیر ماه ثبت نام کنم؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط amirbami نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    اگر پاسخ سوال بنده را بدهید ممنون می شوم.
    بنده آبان ماه به ب ن ن م معرفی شدم و برگ سبز را تحویل دادم و به من گفتند هر موقع تمایل به شرکت در آموزشی داری 2 ماه قبل برای ثبت نام مراجعه کن. در آذر ماه از سایت evazifeh چک کردم و مرکز آموزشی من نخبگان و تاریخ اعزام 10/1 بود و چون بنده برای دی ماه امسال ثبت نام اموزشی نکرده بودم این طور تلقی کردم که تاریخ ذکر شده تنها برای تبدیل یگان بوده و اهمیتی ندارد و درواقع همان اولین تاریخی است که امکان اعزام وجود داتشه است. امروز که دوباره evazifeh را چک کردم برای بنده 90 روز غیبت و تاریخ اعزام را 2/1 ثبت کرده اند. به نظر دوستانی که تجربه دارند این مساله طبیعی است یا به اشتباه، بنده را برای آموزشی دی نوشته بودند؟ مشکلی وجود دارد؟ باید پیگیری خاصی انجام دهم یا فقط برای آموزشی تیر ماه ثبت نام کنم؟
    با تشکر
    جالبه الان چک کردم برای من هم همچین موردی پیش اومده و زده عدم حضور در یگان و 180 روز غیبت زدن! و تاریخ اعزام رو هم زدن 1/4/96!!
    من فکر میکنم باید حتما حضوری از ب ن ن م پیگیری کرد. ولی خود سرهنگ ح به من گفته بود اگه محل اعزام رو بزنن مرکز آموزش نخبگان حله اگه نه بیا اینجا. حالا سوالی که دارم آیا هنوز سرهنگ ح هستن یا بازنشست شدن؟ شما اگه تهران هستین فکر میکنم زودتر از من میتونید پیگیری کنید و اگه رفتید ب ن ن م لطفا نتیجه رو اعلام کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)