صفحه 1002 از 1402 نخستنخست ... 2502902952992993994995996997998999100010011002100310041005100610071008100910101011101210521102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,011 تا 10,020 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط wef نمایش پست ها
    ما هم منتظریم و کلافه
    کل برنامه هامون به هم ریخته و کسی پاسخکو نیست
    راستش من میخوام بدونم آخرین گروهی که اطلاعاتشون وارد سامانه شده کی گزارش نهاییشون رو تحیل دادن و چه زمانی اطلاعاتشون واسه نظام وظیفه ارسال شده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sa2 نمایش پست ها
    دوستانی که تهران هستند لطف کنند یه پیگیری نمایند این کارت ها چرا نمیاد.
    برای ما که بیشتر از 2 ماه شده و هنوز خبری نیست. واقعن برنامه زندگیمون بهم ریخته.
    من هم خواهش میکنم از کسایی که تهران هستن برن سوال کنن ببین تا کی باید منتظر بمونیم

سلام بر دوستان
    ی سوال داشتم، ضریب همتراز سازی معدل چی هست؟ این ضریب برای دانشگاه علم و صنعت چنده؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moradisalman نمایش پست ها
    سلام بر دوستان
    ی سوال داشتم، ضریب همتراز سازی معدل چی هست؟ این ضریب برای دانشگاه علم و صنعت چنده؟؟
    سلام ضریبی هست که از طرف وزارت علوم-اگر اشتباه نکنم- برای هر دانشگاه، متناسب با اعتبار و سابقش، در نظرگرفته میشه و در معدل اعمال میشه...برای رشته های مختلف متفاوته، بخاطر همین شما باید ببینید برای رشته شما در دانشگاه علم و صنعت این ضریب چند هستش.

این لینک میتونه شماره رو کمک کنه: http://bayanbox.ir/info/8116954907773316983/taraz
    البته من نمیدونم آیا بنیاد هم دقیقا همین ضرایب رو در نظر میگیره یا نه، اما نباید خیلی تفاوت داشته باشه.

Junior Member

سلام دوستان،
    از ترمینال بیهقی (آرژانتین) چطوری با اتوبوس یا مترو یا تاکسی میشه رفت بنیاد نخبگان نیروهای مسلح؟

سوال بعدی اینکه من الان دانشجو هستم (در حال اقدام برای پروژه جایگزین) و بهمن دفاع میکنم. بعد از فارغ التحصیلی آیا میشه تیرماه با همون نخبگان توی مدرسی کرج دوره رو گذروند؟

دوستان سلام

من هفته آینده باید برم ب ن ن م، میخواستم بپرسم برای تعیین تاریخ آموزشی دقیقا با چه کسی باید صحبت کنم؟ آیا خودشون این موضوع رو مطرح میکنن یا ما باید پیگیر باشیم؟

مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed841 نمایش پست ها
    من هم خواهش میکنم از کسایی که تهران هستن برن سوال کنن ببین تا کی باید منتظر بمونیم
    بگذارید خیال دوستان را راحت کنم
    من امروز بنیاد بودم. گفتند که حداقل تا 3 ماه آینده خبری از کارتها نیست. خیالتون راحت.

خدایی بیزار شدم از این تغییرات دم بدم آیین نامه ها، از اونور وزارت علوم ایین نامه جدید میده بیرون که از ورودی 94 ببعد نمره پایان نامه از معدل کل حذف بشه، از اینور هم بنیاد نخبگان کف معدل ارشدو میبره بالا. خدایی تو این سیستم به قول بچه ها دینامیک نمیشه واسه فردا برنامه ریزی کرد چه برسه واسه یکی دو سال بعد. به نظر منکه نباید تو اینجور جاها حساب ویژه باز کرد، من سعیمو میکنم بقیش با خدا، نشدمثه بقیه میرم خدمت

نقل قول نوشته اصلی توسط handsome_ox نمایش پست ها
    خدایی بیزار شدم از این تغییرات دم بدم آیین نامه ها، از اونور وزارت علوم ایین نامه جدید میده بیرون که از ورودی 94 ببعد نمره پایان نامه از معدل کل حذف بشه، از اینور هم بنیاد نخبگان کف معدل ارشدو میبره بالا. خدایی تو این سیستم به قول بچه ها دینامیک نمیشه واسه فردا برنامه ریزی کرد چه برسه واسه یکی دو سال بعد. به نظر منکه نباید تو اینجور جاها حساب ویژه باز کرد، من سعیمو میکنم بقیش با خدا، نشدمثه بقیه میرم خدمت
    متاسفانه شرایط خوبی نیست، اما شما در بدترین حالت هم میتونید از پروژه های کسری خدمت استفاده کنید و با انجام دو تا پروژه حداقل 15 ماه کسری بگیرید...البته داشتیم دوستانی رو که حتی 18 ماه هم کسری گرفتن.

Junior Member

سلام دوستان
    من حدود یکماهه درحال انجام پروژه کسر خدمت هستم که حدود ۱۲ ماه بهم قول کسری داده شده
    از طرفی امروز تو سامانه ثریا درخواستم واسه پروژه جایگزین خدمت پذیرفته شد
    خواستم ببینم میتونم یه نامه از سازمانی که براش پروژه کسری انجام میدم بگیرم و همین پروژه کسر خدمت رو تبدیل کنم به پروژه جایگزین خدمت و ادامه ش بدم؟
    اگر آره فرآیندش چجوریه؟
    اگر خیر باید چیکار کنم پس؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)