صفحه 1003 از 1402 نخستنخست ... 35039039539939949959969979989991000100110021003100410051006100710081009101010111012101310531103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,021 تا 10,030 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام. هفته پیش مدارکی که فرستاده بودم رو رفع نقص کردم، بعد از یک هفته اعلام کردند برای مرحله برابر اصل کردن مدارک مراجعه کنید. آیا این نشانه قبولی قبولشان یا خیر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط meysame70 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من حدود یکماهه درحال انجام پروژه کسر خدمت هستم که حدود ۱۲ ماه بهم قول کسری داده شده
    از طرفی امروز تو سامانه ثریا درخواستم واسه پروژه جایگزین خدمت پذیرفته شد
    خواستم ببینم میتونم یه نامه از سازمانی که براش پروژه کسری انجام میدم بگیرم و همین پروژه کسر خدمت رو تبدیل کنم به پروژه جایگزین خدمت و ادامه ش بدم؟
    اگر آره فرآیندش چجوریه؟
    اگر خیر باید چیکار کنم پس؟
    ممنون
    رزومه تون میگین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moradisalman نمایش پست ها
    سلام. هفته پیش مدارکی که فرستاده بودم رو رفع نقص کردم، بعد از یک هفته اعلام کردند برای مرحله برابر اصل کردن مدارک مراجعه کنید. آیا این نشانه قبولی قبولشان یا خیر؟
    رزومه تون میشه بفرمایید؟

دکتری شهرسازی
    3 تا مقاله پژوهشی 1 ای اس آی. معدل ارشد و دکتری با اعمال همترازسازی 18.6 و 19.3
    1 طرح پژوهشی برای دانشگاه. 2 عضویت در انجمن های تخصصی

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinnnnnnnn نمایش پست ها
    رزومه تون میشه بفرمایید؟
    دکتری شهرسازی
    3 تا مقاله پژوهشی 1 ای اس آی. معدل ارشد و دکتری با اعمال همترازسازی 18.6 و 19.3
    1 طرح پژوهشی برای دانشگاه. 2 عضویت در انجمن های تخصصی

نقل قول نوشته اصلی توسط moradisalman نمایش پست ها
    سلام

بعد از مرحله برابر با اصل کردن، شما وارد مرحله مقایسه امتیاز میشید که نهایت 2 هفته طول میکشه...بعد از این مرحله هست که مشخص میشه پذیرفته شدید یا نه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط meysame70 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من حدود یکماهه درحال انجام پروژه کسر خدمت هستم که حدود ۱۲ ماه بهم قول کسری داده شده
    از طرفی امروز تو سامانه ثریا درخواستم واسه پروژه جایگزین خدمت پذیرفته شد
    خواستم ببینم میتونم یه نامه از سازمانی که براش پروژه کسری انجام میدم بگیرم و همین پروژه کسر خدمت رو تبدیل کنم به پروژه جایگزین خدمت و ادامه ش بدم؟
    اگر آره فرآیندش چجوریه؟
    اگر خیر باید چیکار کنم پس؟
    ممنون
    اولا تبریک میگم . بعد به نظر من انجام بدید پروژه اتون رو و ازشون بخواید یکم بیشتر درخواست بدن. بعد بیاید با کسریتون برید آموزشی و پایان خدمتتون رو بگیرید.

Junior Member

سلام دوستان
    سوالی داشتم، خواهشمند است پاسخ دهید. آیا قبل از مراجعه به ب ن ن م می توانیم خودمان به یک از اساتید مثلا در دانشگاه آجا مراجعه کرده و در مورد طرح با وی صحبت کنیم و سپس به ب ن ن م مراجعه کرده و بخواهیم که نامه معرفی به نام آن ارگان (مثلا آجا) زده شود؟ آیا چنین درخواستی را می پذیرند؟
    با تشکر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirbami نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سوالی داشتم، خواهشمند است پاسخ دهید. آیا قبل از مراجعه به ب ن ن م می توانیم خودمان به یک از اساتید مثلا در دانشگاه آجا مراجعه کرده و در مورد طرح با وی صحبت کنیم و سپس به ب ن ن م مراجعه کرده و بخواهیم که نامه معرفی به نام آن ارگان (مثلا آجا) زده شود؟ آیا چنین درخواستی را می پذیرند؟
    با تشکر.
    اگر توی ب ن ن م پیش سرهنگ ح برین این کار رو براتون انجام میدن ولی دیده شده سرهنگ ه این کار رو نکرده

دوستان سلام

من هفته آینده باید برم ب ن ن م، میخواستم بپرسم برای تعیین تاریخ آموزشی دقیقا با چه کسی باید صحبت کنم؟ آیا خودشون این موضوع رو مطرح میکنن یا ما باید پیگیر باشیم؟

مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)