صفحه 1004 از 1402 نخستنخست ... 450490495499499599699799899910001001100210031004100510061007100810091010101110121013101410541104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,031 تا 10,040 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member Reza2kn آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام به همه دوستان.
    من سوالم رو به یه صورت مشابه تو تاپیک "بنیاد نخبگان نیروهای مسلح" هم بیان کردم. ولی الان یه مقدار گیج شدم.

افرادی که همین الان دانشجو ارشد هستن میتونن از هر دو راه اقدام کنن؟

اون شرط شاگرد اول بودن بین حداقل 15 دانشجوی ارشد، حتما باید تو 1 گرایش باشه، یا بین گرایش های مختلف یک رشته هم حساب میشه؟ چون گرایش ما تو دانشگاه شیراز کلا 5 نفر دانشجو داره، ولی روی هم 3 گرایش تو رشتمون هست و اینجوری 15 نفر میشیم. و اینکه اگر اینطور حساب میشه، بعد از بدست اومدن نمره های ترم اول و مشخص شدن شاگرد اولی، میشه اقدام کرد؟

من کلا به 15 ماه کسری نیاز دارم، چون قبلا 6 ماه از خدمتم رو گذروندم. این رو اون 10 ماهی که قراره پروژه رو تموم کنیم اثری میذاره؟

ممنون.
    موفق باشید

Junior Member

سلام به همه
    خیلی ممنون میشم اگر به سوالم جواب بدید چون شدیدا مهمه برام
    آیا راهی وجود داره که بنیاد توی معیاراش در حد چند رتبه اغماض کنه ؟ مثلا من رتبه کارشناسیم فقط چندتا بالای هزاره و رتبه ارشدم هم با این که استعلام نکردم ولی احتمالا در کل گرایش ها چندتا بالای 30 میشه . اگر همین دوتا برای من پذیرفته میشد چون امتیاز بالایی داشت خیلی کارم راحت میشد ولی الان باید همه این مسیر رو با چیزای دیگه جبران کنم
    خیلی ممنون میشم اگر کسی هر اطلاعاتی در این مسائل داره بده

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza2kn نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.
    من سوالم رو به یه صورت مشابه تو تاپیک "بنیاد نخبگان نیروهای مسلح" هم بیان کردم. ولی الان یه مقدار گیج شدم.

افرادی که همین الان دانشجو ارشد هستن میتونن از هر دو راه اقدام کنن؟

اون شرط شاگرد اول بودن بین حداقل 15 دانشجوی ارشد، حتما باید تو 1 گرایش باشه، یا بین گرایش های مختلف یک رشته هم حساب میشه؟ چون گرایش ما تو دانشگاه شیراز کلا 5 نفر دانشجو داره، ولی روی هم 3 گرایش تو رشتمون هست و اینجوری 15 نفر میشیم. و اینکه اگر اینطور حساب میشه، بعد از بدست اومدن نمره های ترم اول و مشخص شدن شاگرد اولی، میشه اقدام کرد؟

من کلا به 15 ماه کسری نیاز دارم، چون قبلا 6 ماه از خدمتم رو گذروندم. این رو اون 10 ماهی که قراره پروژه رو تموم کنیم اثری میذاره؟

ممنون.
    موفق باشید
    برادر اصلا شاگرد اولی ارشد امتیاز نداره!بین 2 نفر یا هزار نفر

Junior Member Reza2kn آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinnnnnnnn نمایش پست ها
    برادر اصلا شاگرد اولی ارشد امتیاز نداره!بین 2 نفر یا هزار نفر

2) شاگرد اول ارشد حداقل بین 15 نفر بدون توجه به معدل کارشناسی+یک مقاله معتبر نمایه شده (ISI)مستخرج از پایان نامه + نامه معرفی استاد

خدمت سربازی-ویکی

نقل قول نوشته اصلی توسط smf7 نمایش پست ها
    سلام به همه
    آیا راهی وجود داره که بنیاد توی معیاراش در حد چند رتبه اغماض کنه ؟ مثلا من رتبه کارشناسیم فقط چندتا بالای هزاره و رتبه ارشدم هم با این که استعلام نکردم ولی احتمالا در کل گرایش ها چندتا بالای 30 میشه . اگر همین دوتا برای من پذیرفته میشد چون امتیاز بالایی داشت خیلی کارم راحت میشد ولی الان باید همه این مسیر رو با چیزای دیگه جبران کنم
    سلام

تا اونجایی من متوجه شدم، چون امتیاز به صورت کامپیوتری محاسبه میشه-یعنی شما رتبه رو وارد سیستم میکنید و کامپیوتر تعیین میکنه که به این رتبه بر اساس ضوابط امتیازی تعلق میگیره یا نه، کارشناس هم فقط صحت رتبه وارد شده با رتبه مندرج در گواهی رتبه رو چک میکنه- فکر نمیکنم بنیاد چنین کاری رو بکنه و بخواد اغماض کنه و متاسفانه نمیتونید روش حساب کنید.

به نظرم بهتره برای اینکه ریسک نکنید و شانستون رو به راحتی از دست ندید، سعی کنید از راه های برای تقویت رزومه تون استفاده کنید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza2kn نمایش پست ها
    واقعا این حقیقت داره!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟ شما اطمینان داری؟
    دوستانی که اطلاع دارن لطفا حوا بدن

منم شاگرد اول ارشدم بین 20 نفر (10 تا روزانه و 13 تا پردیس) آیا پردیس هم جز تعداد محاسبه میشود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinnnnnnnn نمایش پست ها
    واقعا این حقیقت داره!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟ شما اطمینان داری؟
    دوستانی که اطلاع دارن لطفا حوا بدن

منم شاگرد اول ارشدم بین 20 نفر (10 تا روزانه و 13 تا پردیس) آیا پردیس هم جز تعداد محاسبه میشود؟
    دوستان الکی وقت خودتون رو برای این آیین نامه های تاریخی نگذارید, اونم وقتی که هر 6 ماه یکبار قوانین داره عوض میشه. به هر جهت در حال حاضر شاگرد اول بودن بیش از 1-2 ساله که هیچ امتیازی نداره. تنها منبع رسمی قوانین که خوشبختانه بعد از سالها بالاخره ریز آیتم های امتیاز دار رو هم مشخص کردند:
    http://bmn.ir/page/%D8%AA%D8%B3%D9%8...A+%D9%87%D8%A7

نقل قول نوشته اصلی توسط smf7 نمایش پست ها
    سلام به همه
    به این نکته هم توجه داشته باشید که اگر رتبه ارشدتون 30 و کارشناسیتون دقیقا 1000 هم میبود کل اون امتیاز بهتون تعلق نمیگرفت و "احتمالا" بخش کمی از اون تعلق میگرفت.

Junior Member

با عرض سلام خدمت اساتید گرامی. اگر لطف بفرمایید کمی من را راهنمایی بفرمایید ممنون می شوم.
    برای انجام پروژه جایگزین خدمت از طریق شرکتهای دانش بنیان دقیقا باید چه شرایطی را داشت؟ این شرایط دقیقا در کدام قسمت سایت بنیاد آمده است؟
    من فارغ التحصیل ارشد با معدل لیساس 18 و ارشد 19 با یک مقاله تازه سابمیت شده هستم. در صورت اکسپت مقاله آیا شرایط اولیه ثبت نام را دارم؟
    سوال دیگر اینکه حداکثر تا چه زمانی فرصت برای ثبت نام داریم؟چون یک سال فرصت ارسال دفترچه را داریم و از طرفی می خواهم اکسپت مقاله بیاید دقیقا حداکثر تا چه زمانی می توانم ثیت نام کنم؟
    با سپاس و تشکر فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت اساتید گرامی. اگر لطف بفرمایید کمی من را راهنمایی بفرمایید ممنون می شوم.
    برای انجام پروژه جایگزین خدمت از طریق شرکتهای دانش بنیان دقیقا باید چه شرایطی را داشت؟ این شرایط دقیقا در کدام قسمت سایت بنیاد آمده است؟
    من فارغ التحصیل ارشد با معدل لیساس 18 و ارشد 19 با یک مقاله تازه سابمیت شده هستم. در صورت اکسپت مقاله آیا شرایط اولیه ثبت نام را دارم؟
    سوال دیگر اینکه حداکثر تا چه زمانی فرصت برای ثبت نام داریم؟چون یک سال فرصت ارسال دفترچه را داریم و از طرفی می خواهم اکسپت مقاله بیاید دقیقا حداکثر تا چه زمانی می توانم ثیت نام کنم؟
    با سپاس و تشکر فراوان
    http://bmn.ir/page/%D8%B4%D8%B1%D8%A...84%D8%A7%D9%86
    http://bmn.ir/page/%D9%81%D9%86%D8%A7%D9%88%D8%B1

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)