صفحه 1006 از 1402 نخستنخست ... 65069069569969979989991000100110021003100410051006100710081009101010111012101310141015101610561106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,051 تا 10,060 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&...25&pageid=3222

قابل توجه متاقضیان محترم تعویض کارتهای پایان خدمت

ضمن عرض پوزش در تاخیر بوجود آمده در صدور برخی از کارتهای شما عزیزان در ذیل به برخی از مشکلات در موانع در روند سیر مراحل تعویض کارت اشاره می شو د و از شما متقاضیان گرانقدر خواستاریم بدون نگرانی منتظر صدور کارت خود باشید و با پیگیری از پلیس +10 و یا خدمات الکترونیکی سازمان وظیفه عمومی ، از چاپ آن آ گاه شوید .
    1. بدلیل عدم و جود سابقه خدمتی در سیستم سازمان وظیفه عمومی ناجا و از آنجا که کارتهای ماقبل سال 90 را یگانها صادر می کردند ، لذا اینگونه پرونده ها از یگان مربوطه استعلام می گردد و دریافت پاسخ از یگان ، مدت زمان تعویض کارت را طولانی می نماید.
    2. در بررسی پرونده برخی از متقاضیان مشاهده می شود که علیرغم انجام خدمت دوره ضرورت توسط متقاضی ، در سیستم وظیفه عمومی ناجا وضعیت خدمتی آنها ، معافیت یا اعزام به خدمت یا فراری و ... ثبت گردیده است لذا پرونده این مشمولین به بخشهای مختلف سازمان ارجاع داده می شود تا وضعیت آنها اصلاح گردد و این امر باعث تاخیر در روند تعویض کارت آنها می گردد .
    3. در برخی از مواقع بدلیل همزمانی تحویل پرونده های پلیس +10 و شهرستانها به سازمان وظیفه عمومی ، با افزایش ناگهانی حجم پرونده متقاضیان مواجه می شویم که امر باعث کندی در پیشرفت مراحل تعویض شده و صدور کارت به تاخیر می افتد.
    در نهایت پرسنل سازمان وظیفه عمومی ناجا سعی می نمایند تمامی پرونده های شما عزیزان را رفع مشکل نموده و در اسرع وقت به آدرس متقاضیان ارسال نمایند.

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان
    یه سوالی داشتم ممنون میشم اگر اطلاعی راجع بهش دارین جواب بدین
    من در حال حاضر دانشجوی ترم یک مقطع دکتری هستم. با توجه به قوانین و نحوه امتیازبندی جدیدی که بنیاد منتشر کرده، احساس میکنم که میتونم تسهیلات مربوط به نظام وظیفه اش رو دریافت کنم. اما مساله اینجاست که دانشجوی دکتری تا قبل دفاع پروپوزال (که معمولا ترم 4 هست) نمیتونه از این تسهیلات استفاده کنه. من میخوام این کار رو کنم که موقع ثبت نام در سامانه بنیاد اصلا اشاره ای به این نکنم که دانشجوی دکتری هستم و آخرین مقطع تحصیلیم رو فارغ التحصیل ارشد بزنم و پس از بررسی مدارک توسط بنیاد اگر پذیرفته شدم از ادامه تحصیل در دکتری انصراف بدم که از لحاظ قانونی که وجود داره هم مشکلی پیش نیاد برام. آیا این کار امکان پذیره یا اول باید انصراف بدم و سپس در سامانه درخواست بدم؟ آخه اگه اول انصراف بدم ممکنه در بنیاد هم پس از بررسی مدارکم مورد پذیرش قرار نگیرم و در نتیجه از اینجا رونده و از اونجا مونده بشم !!! خیلی ممنون میشم که راهنماییم کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط jorjijon نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    من در حال حاضر دانشجوی ترم یک مقطع دکتری هستم. با توجه به قوانین و نحوه امتیازبندی جدیدی که بنیاد منتشر کرده، احساس میکنم که میتونم تسهیلات مربوط به نظام وظیفه اش رو دریافت کنم. اما مساله اینجاست که دانشجوی دکتری تا قبل دفاع پروپوزال (که معمولا ترم 4 هست) نمیتونه از این تسهیلات استفاده کنه. من میخوام این کار رو کنم که موقع ثبت نام در سامانه بنیاد اصلا اشاره ای به این نکنم که دانشجوی دکتری هستم و آخرین مقطع تحصیلیم رو فارغ التحصیل ارشد بزنم و پس از بررسی مدارک توسط بنیاد اگر پذیرفته شدم از ادامه تحصیل در دکتری انصراف بدم که از لحاظ قانونی که وجود داره هم مشکلی پیش نیاد برام. آیا این کار امکان پذیره یا اول باید انصراف بدم و سپس در سامانه درخواست بدم؟ آخه اگه اول انصراف بدم ممکنه در بنیاد هم پس از بررسی مدارکم مورد پذیرش قرار نگیرم و در نتیجه از اینجا رونده و از اونجا مونده بشم !!! خیلی ممنون میشم که راهنماییم کنین
    در هر صورت بنیاد شخصی رو به عنوان دانشجوی انصرافی به رسمیت نمیشناسه, شما حتی اگر انصراف بدید هم جایی در سامانه وجود نداره که این مساله رو بتونید درش ثبت کنید. تا 3 سال بعد از فراغت از تحصیل ارشد دانشجویان انصرافی دکتری معادل فارغ التحصیل ارشد شناخته میشوند و میتونند از تسهیلات نظام وظیفه استفاده کنند. درنتیجه نتیجه گیری خودتون درسته و بهتره اول پروندتون تایید بشه و بعد انصراف بدید. ولی واقعا پذیرش دکتری با اون همه هفت خوانش که سال به سال هم تغییر می کنه ارزش این کار رو داره؟ منطقی تره که بعد از تصویب پروپوزال همزمان با تحصیل از این تسهیلات استفاده کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jorjijon نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    به نظرم اگه صرفا فقط برای سربازی نخبگان میخواین از دکتری انصراف بدین، کار اشتباهی می کنین. می تونید نهایتا 1/5 الی 2 ساله دیگه صبر کنید و بعد از تصویب پروپوزال و تایید استاد راهنما از این شرایط استفاده کنید. اما در جواب سوالتون: آره میشه. فقط اگه در نهایت از طریق ارشد پذیرفته بشید باید برگ سبز به نخبگان مسلح بدید و این لازمش انصراف از دکترا و پر کردن دفترچه اعزامه.

Junior Member

پس فرق ماده یک ب با تبصره سه چیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sa2 نمایش پست ها
    دوستان وضعیت شما در سامانه نظام وظیفه به چه صورتی است؟ برای افرادی که پروندشون برای صدور کارت ارسال شده دیگه فکر میکنم تو سازمان نظام وظیفه بایستی پیگیری تاخیر صدور کارت ها باشیم. درسته؟
    آخه رفته ولی تو سیستم ثبت نشده واسه همین نظام وظیفه هم نامه نمیده وگرنه کارمون رو با نامه حل میکردیم کارت هم مال خودشون اصلا

دوستان سلام

من هفته آینده باید برم ب ن ن م، میخواستم بپرسم برای تعیین تاریخ آموزشی دقیقا با چه کسی باید صحبت کنم؟ آیا خودشون این موضوع رو مطرح میکنن یا ما باید پیگیر باشیم؟

مرسی

اصلا چرا می خوای انصراف بدی؟؟!! خوب با استفاده از شرایط ارشدت سربازی ت رو در دوران دکتری تمام کن اگر کمتر از سه سال از فارغ التحصيلی ارشدت نگذشته می تونی از شرایط ارشدت استفاده کنی. . انصراف بخاطر سربازی می خوای بدی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed841 نمایش پست ها
    آخه رفته ولی تو سیستم ثبت نشده واسه همین نظام وظیفه هم نامه نمیده وگرنه کارمون رو با نامه حل میکردیم کارت هم مال خودشون اصلا
    برای همه کسانی که پروندشون کامل شده این مشکل وجود داره ؟ کسی هست که مرداد پروندش کامل شده باشه و کارتش رو گرفته باشه؟ خواهش میکنم از دوستانی که تهران هستند و این مشکل رو دارند پیگیری کنند.

Junior Member

سلام دوستان
    شماره ای سراغ دارید که بتوان با آن تماس گرفت و مطمئن شد که نامه معرفی از بنیاد نخبگان به ب ن ن م به دستشان رسیده است و بیهوده به ب ن ن م مراجعه نکنیم؟
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)