صفحه 1009 از 1402 نخستنخست ... 95099099599991000100110021003100410051006100710081009101010111012101310141015101610171018101910591109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,081 تا 10,090 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام خدمت همه دوستان
    چندتا سوال مهم و حیاتی درباره دوره آموزش نخبگان دارم. لطفا راهنمایی کنید. من سال گذشته برگ سبز سربازی عادی برای یک آبان 95 گرفتم. بعد از اون شرایط نخبگیم احراز شد. ولی هنوز پروژه تصویب نشده برام. دیروز رفتم پلیس+10 برگ معرفی به مراکز آموزشی برام صادر شده برای مرکز آموزش نخبگان که تاریخ اعزام رو زده یک آبان 95.
    1- مگه آموزش نخبگان فقط در دی و تیر ماه هر سال نیست؟
    2-طبق برگ معرفی اگر اول آبان به ب.ن.ن.م مراجعه نکنم مشمول غیبت میشم. بعدا مشکلی پیش نمیاد؟
    3-برای آموزشی دی از کی باید مراجعه کنم؟اگر اواسط آبان مراجعه کنم مشکلی نیست؟
    4-همه کسانی که دی ماه آموزشی ثبت نام می کنن به پادگان 01 ارتش اعزام می شوند؟

Junior Member Reza2kn آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط abdolreza71 نمایش پست ها
    سلام دوستان . لطفم راهنمایی کنید
    من 3 ماه سابقه خدمت ارتش نیرو زمینی داشتم . الان ترمه 1 ارشد هستم و میخام پروژه کسری بگیرم. آیا میتونم از وزارت دفاع بگیرم یا الزاما باید از ارتش باشه؟ چطوری به پاسخ دقیق این سوال برسم. تشکر
    سلام.
    شرایط منم مثل دوستمون هست.
    6 ماه سابقه خدمت تو نیروی انتظامی داشتم و الان ترم 1 ارشدم.
    البته فکر نمیکنم که مجبور باشیم تو همون یگان خدمتی قبلی خودمون کار کنیم
    باز اگه از دوستان کسی اطلاعی داره، ممنون میشم خبر بده.

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط wef نمایش پست ها
    مثل اینکه دوستانی که آخر تیر مدارک دادن وضعیتشون تغییر کرده تو سامانه سخا...
    درسته؟؟؟
    آقا من 28 تیر بردم مدرکمو ولی بهم گفتن 19 مرداد ارسال کردیم الان میبینم وضعیتم تغییر کرده ولی مدت خدمت رو زده 18 ماه خدا کنه مشکلی نباشه

کسی بوده با این امتیاز بندی جدید پذیرفته شده باشه؟ میشه بفرمایید با چه امتیازی دقیقا؟

Junior Member

سلام دوستان
    من نقریبا یک ماهه پیش در سامانه ثریا اسم نویسی و ارسال رزومه و ... کردم ولی الان که یک ماه گذشته 14 ام مهر بهم گفت کسری مدرک داری.منم اونو درست کردم و فرستادم.تا الان ک نزدیک 20 روز گذشته هیچ خبری ندادن.بعدم دو تا از مقاله هام عکس مداد جلوشه!!!!!!!!!!!!
    منم هرچی زنگ میزنم به بنیاد میگه در دست بررسیه.آخه تا کییی؟دوستانی که برگه سبز رو گرفتن میفهمن من چی میگم.اصلا بگن نمیدیم آدم بره دنبال راه های دیگه ب خدا.
    سوالی ک دارم اینه که آیا میتونم شخصا برم بنیاد و با کارشناسی که مدارک رو بررسی میکنه دیدار کنم و ازش بپرسم واسه چی این همه طولش دادی؟آیا کسی از دوستان نظری داره؟
    ممنون از پاسخگوییتون

Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum University of Technology

آقا ما که رفتیم آسیا
    صبح دارم میرم آموزشی، امریه‌ام ، ۰۱ تهران.
    البته آموزشی که برای هر جفتش هست ولی ممکنه برا نخبگی اقدام نکنم. البته ممکن هم هست اقدام کنم نمیدونم اصن یه وعضی شده/
    فقط فعلا حلالم کنید خخخخخ اوخ اوخ اتوبوس یگان اومد

Junior Member

سلام دوستان
    آیا کارت های صادر شده ی جدید هم 21 ماهه هست؟ کسی اطلاع داره؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط hame1370 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من نقریبا یک ماهه پیش در سامانه ثریا اسم نویسی و ارسال رزومه و ... کردم ولی الان که یک ماه گذشته 14 ام مهر بهم گفت کسری مدرک داری.منم اونو درست کردم و فرستادم.تا الان ک نزدیک 20 روز گذشته هیچ خبری ندادن.بعدم دو تا از مقاله هام عکس مداد جلوشه!!!!!!!!!!!!
    منم هرچی زنگ میزنم به بنیاد میگه در دست بررسیه.آخه تا کییی؟دوستانی که برگه سبز رو گرفتن میفهمن من چی میگم.اصلا بگن نمیدیم آدم بره دنبال راه های دیگه ب خدا.
    سوالی ک دارم اینه که آیا میتونم شخصا برم بنیاد و با کارشناسی که مدارک رو بررسی میکنه دیدار کنم و ازش بپرسم واسه چی این همه طولش دادی؟آیا کسی از دوستان نظری داره؟
    ممنون از پاسخگوییتون
    سلام

متاسفانه وقتی شما در وضعیت بررسی پرونده یا جمع بندی بررسی پرونده قرار میگیرید، بنیاد هیچ زمان مشخصی رو برای اتمام این مرحله اعلام نمیکنه و فقط میگه منتظر باشید. بخصوص اگر تلفنی تماس بگیرید. به نظرم بهتره حضوری مراجعه کنید و ازشون درخواست کنید اگه مشکل خاصی هست اعلام کنن، چون 20 روز از اون حد متداول خیلی بیشتره.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud9940 نمایش پست ها
    با سلام
    شما از چه سازمانی پروژه گرفتین؟
    پروژه ها در چه سطحی هستن؟ ساده متوسط سخت؟
    از نهاجا. رشته م فنیه. کلا پروژه همه جوره داشت من سعی کردم اسونشو بردارم.

Junior Member

سلام دوستان
    لطفا اگر کسی اخیرا رفته ب ن ن م پاسخ بده. آیا اجازه می دهند خودمون ارگانی را که تمایل داریم پیشنهاد بدهیم و سپس نامه معرفی را به آن ارگان بزنند؟ یا از قبل مشخص شده است؟
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)