صفحه 101 از 1402 نخستنخست ... 519192939495969798991001011021031041051061071081091101111512016011101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    در مورد بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح کسی اطلاعی داره؟
    با بنیاد ملی نخبگان چه فرقی داره؟
    خود من از طریق بنیاد نخبگان نیروهای مسلح اقدام کردم برای طرح کسر خدمت.

فکر میکنم بنیاد ملی نخبگان، که آدرسش هم در bmn.ir هست، برای طرح پروژه به جای خدمت (10 ماهه) هست. و بنیاد نخبگان نیروهای مسلح برای طرح کسر خدمت هست.

Moderator

در مورد بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح کسی اطلاعی داره؟
    با بنیاد ملی نخبگان چه فرقی داره؟
    بنیاد ملی نخبگان زیر نظر نهاد ریاست جمهوری هستش و تسهیلاتش گسترده تر و همچنین شرایط احرازش سخت تر هست.
    اما بنیاد نخبگان نیروهای مسلح، یک نهادی هستش در مجموعه خود نیروهای مسلح که فقط پروژه کسری خدمت میده. ماکزیمم هم 12 ماه
    میتونید پروژه بگیرید (اگر غوض نشده باشه قانونش) نحوه احراز نخبگی هم نداره فقط کافیه دانشجوی ارشد یا دکترا باشی
    توی یکی از دانشگاههای مورد تایید وزارت علوم. منتها به هر رشته ای پروژه نمیدن. فقط رشته هایی که لازم دارن که الان باید برید
    اتوبان صیاد شیرازی، پادگاه حشمتیه (الان اسمش عوض شده) اونجا وارد بشید و ببینید برای چه رشته هایی پروژه دارن. همین
    ضمنن نحوه احتساب پروژه هم اینه که شما براشون انجام میدید (میتونه همزمان با تحصیلتون توی ارشد باشه یا بعد از اتمام درس
    و قبل از اعزام) و بعد که داوری شد و تایید شد که شما پروژه ای معادل مثلن 10 ماه انجام دادید، یه نامه میدن. شما نگهش میدارید
    بعد وقتی اعزام شدید به سربازی در حین خدمت اون نامه رو ارائه میدید تا کسری انجام بشه و شما تا مقداری که باقی میمونه
    خدمت میکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2010 نمایش پست ها
    بنیاد ملی نخبگان زیر نظر نهاد ریاست جمهوری هستش و تسهیلاتش گسترده تر و همچنین شرایط احرازش سخت تر هست.
    اما بنیاد نخبگان نیروهای مسلح، یک نهادی هستش در مجموعه خود نیروهای مسلح که فقط پروژه کسری خدمت میده. ماکزیمم هم 12 ماه
    میتونید پروژه بگیرید (اگر غوض نشده باشه قانونش)
    نحوه احراز نخبگی هم نداره فقط کافیه دانشجوی ارشد یا دکترا باشی
    توی یکی از دانشگاههای مورد تایید وزارت علوم. منتها به هر رشته ای پروژه نمیدن. فقط رشته هایی که لازم دارن که الان باید برید
    اتوبان صیاد شیرازی، پادگاه حشمتیه (الان اسمش عوض شده) اونجا وارد بشید و ببینید برای چه رشته هایی پروژه دارن. همین
    ضمنن نحوه احتساب پروژه هم اینه که شما براشون انجام میدید (میتونه همزمان با تحصیلتون توی ارشد باشه یا بعد از اتمام درس
    و قبل از اعزام) و بعد که داوری شد و تایید شد که شما پروژه ای معادل مثلن 10 ماه انجام دادید، یه نامه میدن. شما نگهش میدارید
    بعد وقتی اعزام شدید به سربازی در حین خدمت اون نامه رو ارائه میدید تا کسری انجام بشه و شما تا مقداری که باقی میمونه
    خدمت میکنید.
    در حال حاضر تا 19 ماه کسری میشه گرفت و تعداد پروژه هایی هم که میشه انجام داد محدودیتی نداره.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

میتونید پروژه بگیرید (اگر غوض نشده باشه قانونش) نحوه احراز نخبگی هم نداره فقط کافیه دانشجوی ارشد یا دکترا باشی
    خدمت میکنید.
    این بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح ادرس و شماره تلفن رو میشه کامل بدید من تو سایتش رفتم هیچی ننوشته بود

یه سوال دیگه این بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح زیر نظر ارتشه یا سپاه؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Davood21 نمایش پست ها
    خود من از طریق بنیاد نخبگان نیروهای مسلح اقدام کردم برای طرح کسر خدمت.

فکر میکنم بنیاد ملی نخبگان، که آدرسش هم در bmn.ir هست، برای طرح پروژه به جای خدمت (10 ماهه) هست. و بنیاد نخبگان نیروهای مسلح برای طرح کسر خدمت هست.
    پروسه گرفتن طرح کسر خدمت چجوریه؟ خودشون یه پروژه میدن بهت؟ یا اینکه میتونی از طرف دانشگاه یه پروژه واسشون تعریف کنی؟

Moderator

در حال حاضر تا 19 ماه کسری میشه گرفت و تعداد پروژه هایی هم که میشه انجام داد محدودیتی نداره.
    مطمئنید؟
    من تا همین 4-5 ماه پیش هم که رفتم بهم گفتن ماکزیمم دو تا پروژه 6 ماهه میشه.

Moderator

این بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح ادرس و شماره تلفن رو میشه کامل بدید من تو سایتش رفتم هیچی ننوشته بود

یه سوال دیگه این بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح زیر نظر ارتشه یا سپاه؟
    این بنیاد توی یک پادگانی هستش به اسم حشمتیه (الان اسمش نمیدونم شهید چیه)
    دقیقن از اتوبان رسالت شرق (بعد از پل سید خندان) وفتی وارد اتوبان صیاد جنوب میشید یه کم
    جلوتر کاملن مشخصه . در ورودیش هم از توی همون اتوبان هستش.
    زیر نظر ستاد کل نیروهای مسلحه اما کسانی که اونجا هستن لباس نیروی انتظامی دارن
    یعنی درجه هاشون سپاهیه نه ارتشی.

Moderator

پروسه گرفتن طرح کسر خدمت چجوریه؟ خودشون یه پروژه میدن بهت؟ یا اینکه میتونی از طرف دانشگاه یه پروژه واسشون تعریف کنی؟
    شما با معرفی نامه دانشگاه میری به محل ستاد کل و تشکیل پرونده میدی. اونا بر اساس رشته تون
    به زیر مجموعه های تابعه شون مثه صنایع دفاع ، مهمات سازی، هوافضا و قرارگاهههای سازندگی سپاه و خاتم
    دانشگاه مالک اشتر و امام حسین و خلاصه اینجور جاها شما رو معرفی میکنن و اونا هم بر اساس نیاز به شما زنگ میزنن.
    یعنی شما بعد از تشکیل پرونده و دادن معرفی نامه، یه نامه از اداره نخبگان نیروهای مسلح میگیرید به یه مقصدی از جاهایی که بالاتر اسم بردم،
    و خودشون بهتون میگن (مثلن سازمان هوافضا که پروژه داره یا قرارگاه خاتم یا صاایران) میرید نامه و تحویل اونجا میدید و میرید خونه
    منتظر میشید تا از اونجا بهتون زنگ بزنن و بگن برای فلان پروژه بیاید،
    و شما مختارید که برید یا نرید. اگه نرید، باز باید منتظر باشید که برای پروژه ها ی بعدی بهتون زنگ بزنن.

یه راه دیگه هم اینه که خودتون یه جای نظامی رو پیدا کنید که وقتی میرید اداره نخبگان نیروهای مسلح بگید شما رو به اونجا
    معرفی کنن. اونا هم اینکار رو میکنن و دیگه اونوقت لازم نیس منتظر تماس جاهای مختلف باشید.

مطمئنید؟
    من تا همین 4-5 ماه پیش هم که رفتم بهم گفتن ماکزیمم دو تا پروژه 6 ماهه میشه.
    بله. من در حال انجام پروؤه هستم و بهم گفتن که تا 19 ماه رو میشه کسری گرفت و فقط آموزشی اجباری هست و باید انجام بشه.
    پروژه هم گفتن محدودیت تعداد نداره.

از طرف دانشگاه که واسه یه مرکز نظامی پروژه تعریف نمیشه!

توی بنیاد پرونده تشکیل می دید و اگر رشته شما رو نیاز داشتن، بهتون معرفی نامه میدن و میرید به سازمانی که توی معرفی نامه نوشته. توی اون سازمان، به دفتر امور نخبگانشون میرید و استاد راهنمای شما رو معرفی میکنن بهتون و بقیه ی هماهنگی ها رو خودتون باید با استاد راهنما انجام بدید.

Moderator

بله. من در حال انجام پروؤه هستم و بهم گفتن که تا 19 ماه رو میشه کسری گرفت و فقط آموزشی اجباری هست و باید انجام بشه.
    پروژه هم گفتن محدودیت تعداد نداره.
    جدن؟ نمیدونستم. پس منم برم دنبالش. هرچند فک میکنم وقتی ببینن مثلن 14 ماه کسری گرفتید. خیلی سخت بگیرن سر زمان و پذیرفتن پروژه
    چون عملن شما از یک امریه ای هم دارید بهتر کار میکنید. یعنی بدون اینکه برید پادگان فقط آموزشی و بعدش هم تمام.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)