صفحه 1010 از 1402 نخستنخست ... 1051091096010001001100210031004100510061007100810091010101110121013101410151016101710181019102010601110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,091 تا 10,100 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام
    منم رفتم برابراصل کردن مدارک. دو سوال
    1- دوتا از مقاله هام هنوز عکس مداد جلوشونه.اونها رو باید چیکار کنم واسه برابر اصل کردن؟لازم به ذکر است که بنده 4 آی اس آی داشتم و یکیش هنوز تایید نشده و مقاله کنفرانسی بین المللی هم تایید نشده.!!!!!!!!!
    2- من روزهای زوج سرکار میرم و نیستم.زنگ زدم به بنیاد گفت فقط روزهای زوج.آیا روزهای فرد هم ببرم اکیه؟یا مشکلیه؟
    و سوال دیگه این که برای برابر اصل کردن باید به بنیاد ملی نخبگان محل تحصیل کارشناسی ارشد رجوع کنم؟
    ویرایش توسط hame1370 : October 22nd, 2016 در ساعت 05:06 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط hame1370 نمایش پست ها
    سلام
    منم رفتم برابراصل کردن مدارک. دو سوال
    1- دوتا از مقاله هام هنوز عکس مداد جلوشونه.اونها رو باید چیکار کنم واسه برابر اصل کردن؟لازم به ذکر است که بنده 4 آی اس آی داشتم و یکیش هنوز تایید نشده و مقاله کنفرانسی بین المللی هم تایید نشده.!!!!!!!!!
    2- من روزهای زوج سرکار میرم و نیستم.زنگ زدم به بنیاد گفت فقط روزهای زوج.آیا روزهای فرد هم ببرم اکیه؟یا مشکلیه؟
    و سوال دیگه این که برای برابر اصل کردن باید به بنیاد ملی نخبگان محل تحصیل کارشناسی ارشد رجوع کنم؟
    سلام

1- اون مقاله هایی که عکس مداد جلوشونه-یعنی قابل ویرایش هستن- پذیرفته نشدن متاسفانه و شما باید پیش از ورود به مرحله برابر با اصل از کارشناسها میپرسید که دلیل پذیرفته نشدنشون چیه و اگر امکانش بود سعی میکردید اصلاحشون کنید. پس عملا وقتی برای برابر با اصل کردن مدارک میرید با اون مقاله ها هیچ کاری ندارید. برای مقاله های isi تائید شده نیازی نیست که مدرکی ببرید، اما برای مقاله های کنفرانسی باید certificate و ترجیحا کتابچه یا سی دی همایش همراهتون باشه.
    2- من که رفتم رو تابلو نوشته بودن که فقط روزهای زوج رسیدگی میکنن.
    3- نه لزومی نداره. اگه دانشجوی شریف بودید میتونید اونجا مراجعه کنید، وگرنه میتونید به شعبه بنیاد تو شهر خودتون برید. تو همون مرحله برابر با اصل لیست مراکزی که میتونید بهشون مراجعه کنید رو باید دیده باشید.

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط small_joe نمایش پست ها
    از نهاجا. رشته م فنیه. کلا پروژه همه جوره داشت من سعی کردم اسونشو بردارم.
    ممنون از پاسختون. یه سوال دیگه داشتم ممنون میشم اگه جوابم رو بدین

من به ساصد معرفی شدم و هفته پیش معرفی ناممو به دبیر خونه این سازمان تحویل دادم.گفتن خودمون باهات تماس میگیریم.
    میخواستم بدونم این روند عادیه و اینکه چقد طول میکشه که سازمان های مربوطه تماس بگیرن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miladg نمایش پست ها
    سلام

1- اون مقاله هایی که عکس مداد جلوشونه-یعنی قابل ویرایش هستن- پذیرفته نشدن متاسفانه و شما باید پیش از ورود به مرحله برابر با اصل از کارشناسها میپرسید که دلیل پذیرفته نشدنشون چیه و اگر امکانش بود سعی میکردید اصلاحشون کنید. پس عملا وقتی برای برابر با اصل کردن مدارک میرید با اون مقاله ها هیچ کاری ندارید. برای مقاله های isi تائید شده نیازی نیست که مدرکی ببرید، اما برای مقاله های کنفرانسی باید certificate و ترجیحا کتابچه یا سی دی همایش همراهتون باشه.
    2- من که رفتم رو تابلو نوشته بودن که فقط روزهای زوج رسیدگی میکنن.
    3- نه لزومی نداره. اگه دانشجوی شریف بودید میتونید اونجا مراجعه کنید، وگرنه میتونید به شعبه بنیاد تو شهر خودتون برید. تو همون مرحله برابر با اصل لیست مراکزی که میتونید بهشون مراجعه کنید رو باید دیده باشید.

موفق باشید
    خیلی ممنون از شما جناب مهندس که همیشه جوابگو هستید.
    یک سوال دیگه داشتم این که آیا پذیرفته شدن یا نشدن بعد از این مرحله 50 50 هستش یا ن؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hame1370 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از شما جناب مهندس که همیشه جوابگو هستید.
    یک سوال دیگه داشتم این که آیا پذیرفته شدن یا نشدن بعد از این مرحله 50 50 هستش یا ن؟
    ممنون
    خواهش میکنم

پذیرفته شدن تو این مرحله به فاکتورهای مختلفی مثل امتیاز رقبای شما و یا رشته تحصیلیتون و نیازی که به جذب دانشجو در این رشته احساس میشه و یه سری فاکتورهای دیگه که احتمالا ما ازشون بیخبر هستیم بستگی داره بخاطر همین نمیشه واقعا هیچ احتمالی رو مطرح کرد و فقط باید امیدوار بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

سلام دوستان. من نقص مدرک خوردم. اینو زده:
    نامه استعلام مقطع .........کارشناسی ارشد........ شما به شماره ........######.... ثبت و در تاريخ .....95/6/10...... از طرف بنياد استان .....تهران....... به دانشگاه مربوطه ارسال گرديد. پس از پيگيري از مركز مربوطه و اطمينان از ارسال جواب از سوي ايشان، شماره نامه جوابيه را از دبيرخانه بنياد استان مربوطه اخذ و به عنوان گواهي پيوست مدرك آن مقطع درج نماييد.
    الان باید از دانشگاه سوال کنم یا نخبگان استان تهران؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedenzo1 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من نقص مدرک خوردم. اینو زده:
    نامه استعلام مقطع .........کارشناسی ارشد........ شما به شماره ........######.... ثبت و در تاريخ .....95/6/10...... از طرف بنياد استان .....تهران....... به دانشگاه مربوطه ارسال گرديد. پس از پيگيري از مركز مربوطه و اطمينان از ارسال جواب از سوي ايشان، شماره نامه جوابيه را از دبيرخانه بنياد استان مربوطه اخذ و به عنوان گواهي پيوست مدرك آن مقطع درج نماييد.
    الان باید از دانشگاه سوال کنم یا نخبگان استان تهران؟
    سلام
    شما چه مدرکی رو بعنوان مدرک پایان تحصیلات کارشناسی ارشد آپلود کردید؟

اینطور که از این متن پیداست، بنیاد نامه ای زده به دانشگاه شما تا نسبت به صحت مدرکی که آپلود کردید اطمینان پیدا کنه و حالا هم منتظر هستن تا دانشگاه طی یک نامه به بنیاد اطمینان بده که شما با شرایط درج شده در مدرکی که آپلود کردید فارغ التحصیل شدید...به نظرم شما باید با دانشگاه در تماس باشید و پیگیری کنید که آیا این نامه رو به بنیاد ارسال کردن یا نه؟ به محض اینکه گفتن ارسال شده شماره نامه رو ازشون میگیرید و با مراجعه به دبیرخانه بنیاد شهرتون اصل نامه رو گرفته و در کنار مدرکی که قبلا آپلود کردید بعنوان پیوست آپلودش میکنید...در واقعا باید مدرک قبلی رو بهمراه این نامه در قالب یه فایل آپلود کنید.

موفق باشید

سلام
    من واسه جذب در دستگاه های اجرایی در خواست دادم. نیمه مرداد ماه هم مدارکمو بردم بنیاد ملی نخبگان استانمون کپی برابر اصل کردم. ولی هنوز تو مرحله مقایسه امتیازم.
    کسی تا حالا این گزینه رو انتخاب کرده؟ یا نمیدونه چقدر طول میکشه و روند چجوریه؟

Junior Member

باسلام

حداقل حقوقی که در مقطع ارشد به سربازان نخبه ای که پروژه جایگزینی خدمت برداشتن چقدر است؟

سلام. من سوالی داشتم که برای دوستان دیگه هم وجود داشت.
    از برابر اصل تا ارسال جواب چقدر زمان طول میکشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)