صفحه 1014 از 1402 نخستنخست ... 1451491496410041005100610071008100910101011101210131014101510161017101810191020102110221023102410641114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,131 تا 10,140 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

دوستان خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید. من دیروز رفتم پیش سرهنگ حاتمی و ایشون گفتن چون رشته ت خاصه ما جایی رو نداریم که معرفیت کنیم خودت برو چند جا سر بزن. منم دو سه جا رفتم ولی جواب درستی بهم ندادن. لیسانسم ادبیات بوده و فوق لیسانسم پژوهش هنر. با این دو رشته کجا میتونم پروژه جایگزین خدمت انجام بدم?

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_albert نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان من میخوام شانسم رو برای ب م ن امتحان کنم.
    وضعیتم اینطوری هست:
    ارشد: دانشگاه دولتی تهران (معدل بالای 18)
    لیسانس: غیرانتفاعی (معدل بالای 15.5)
    نمره 20 پایان‌نامه در هر دو مقطع
    یک مقاله ISI سابمیت (ایمپکت بالای 3، نویسنده اول)
    یک مقاله ISC منتشرشده (نویسنده اول)
    تجربه طراحی سه نرم‌افزار
    رتبه دورقمی ورود به دوره ارشد

خودم حساب کردم دیدم امتیازم کم میاد و دست کم باید یه مقاله ISI دیگه داشته باشم.
    شما نظرتون چیه؟
    سلام
    به نظر خودتون سابمیت مقاله ISI با ایمپکت بالای ۳ چقدر باید امتیاز داشته باشد.

دوستان سلام

بین شما کسی هست که برای گذروندن پروژه نخبگان با دانشگاه امام حسین همکاری کرده باشه؟
    میخواستم بدونم شرایطشون چطوره از بابت حقوق و تعداد مقاله ای که میخوان و...
    مرسی

سلام
    دوستان لطفا راهنمایی کنید.
    من تاریخ اعزام اولیه ام 8/1 بود.بعد که شرایط نخبگیم احراز شد اسمم رو سرهنگ یادداشت کرد.طبق گفته ها تاریخ اعزام مربوط به نخبگان هم دی ماه و تیر ماه باید باشه.دیشب یعنی 8/5 پیامک برای من اومده که نوشته تاریخ اعزام شما 8/1 در مرکز آموزش نخبگان تعیین می گردد و گفته که به پلیس+10 مراجعه کنید.از پلیس هم که پرینت گرفتم نوشته باید 8/1 در محل بنیاد نخبگان نیروهای مسلح حاضر شوید و الا غایب محسوب می شوید.امروز هم پنجشنبه است و نظام وظیفه تعطیل.من چکار باید کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadhosseini نمایش پست ها
    سلام
    دوستان لطفا راهنمایی کنید.
    من تاریخ اعزام اولیه ام 8/1 بود.بعد که شرایط نخبگیم احراز شد اسمم رو سرهنگ یادداشت کرد.طبق گفته ها تاریخ اعزام مربوط به نخبگان هم دی ماه و تیر ماه باید باشه.دیشب یعنی 8/5 پیامک برای من اومده که نوشته تاریخ اعزام شما 8/1 در مرکز آموزش نخبگان تعیین می گردد و گفته که به پلیس+10 مراجعه کنید.از پلیس هم که پرینت گرفتم نوشته باید 8/1 در محل بنیاد نخبگان نیروهای مسلح حاضر شوید و الا غایب محسوب می شوید.امروز هم پنجشنبه است و نظام وظیفه تعطیل.من چکار باید کنم؟
    نمی خواد برید. این تنها برای اینه که توی سیستم ثبت بشید یگانتون نخبگانه. ما هم همینجور شده بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط mk_200628 نمایش پست ها
    نمی خواد برید. این تنها برای اینه که توی سیستم ثبت بشید یگانتون نخبگانه. ما هم همینجور شده بود.
    از پاسخگوییتون بسیار ممنونم.

دوستان یک سوال دارم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

اگر من از ب ن ن م، 12 ماه کسری خدمت بگیرم، آیا میتونم باقی خدمت رو توی ب م ن جایگزین خدمت بگیرم؟

قانونی در این زمینه وجود داره؟

Junior Member

سلام
    نحوه امتیازدهی به هر کدام از نویسندگان مقاله به چه صورته؟
    هر کدام از نویسندگان مقاله میتونن برای گرفتن امتیاز اقدام کنن؟ یا فقط یه نفر میتونه؟ از یه نفر شنیدم که اگه نویسنده اول استفاده کنه بقیه دیگه نمیتونن استفاده کنن این درسته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a_norouzi نمایش پست ها
    دوستان خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید. من دیروز رفتم پیش سرهنگ حاتمی و ایشون گفتن چون رشته ت خاصه ما جایی رو نداریم که معرفیت کنیم خودت برو چند جا سر بزن. منم دو سه جا رفتم ولی جواب درستی بهم ندادن. لیسانسم ادبیات بوده و فوق لیسانسم پژوهش هنر. با این دو رشته کجا میتونم پروژه جایگزین خدمت انجام بدم?

دوستان میشه من رو راهنمایی کنید؟ واقعا کارم گیر کرده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a_norouzi نمایش پست ها
    دوستان میشه من رو راهنمایی کنید؟ واقعا کارم گیر کرده.
    سلام
    حالا در حوزه رشته تخصصی بنده نیست ولی به نظرم میتونید با توجه به رشته تون به فرهنگستان زبان و ادب فارسی، سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دانشکده هنرهای زیبا ،شاید شهرداری تهران(بخش امور فرهنگی) و ... مراجعه کنید و موضوعاتی که تو رشته کارشناسی و ارشدتون به ذهنتون میرسه و به درد اون سازمانها میخوره و یاکاربردیه باهاشون مطرح کنی و یا از خود ارگان ها لیست طرح هایی که دارند و با رشته شما سنخیت دارند بپرسید و انشاله کارتون را بیفته.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)