صفحه 1015 از 1402 نخستنخست ... 1551591596510051006100710081009101010111012101310141015101610171018101910201021102210231024102510651115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,141 تا 10,150 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط irop30 نمایش پست ها
    سلام
    نحوه امتیازدهی به هر کدام از نویسندگان مقاله به چه صورته؟
    هر کدام از نویسندگان مقاله میتونن برای گرفتن امتیاز اقدام کنن؟ یا فقط یه نفر میتونه؟ از یه نفر شنیدم که اگه نویسنده اول استفاده کنه بقیه دیگه نمیتونن استفاده کنن این درسته؟
    به ترتیب امتیازها کمتر می‌شوند. اون کسی که ازش پرسیدین احتمالا با شاگرد اولی قاطی کرده.

دوستان یک سوال دارم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

اگر من از ب ن ن م، 12 ماه کسری خدمت بگیرم، آیا میتونم باقی خدمت رو توی ب م ن جایگزین خدمت بگیرم؟

قانونی در این زمینه وجود داره؟

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من اخیرا ب م ن جواب درخواستم رو برای نظام وظیفه تخصصی داد و خوشبختانه با رزومه زیر پذیرفته شدم.
    کارشناسی : معدل 15 از دانشگاه سراسری با اعمال ضریب ( مهندسی مکانیک)
    کارشناسی ارشد: معدل 18.56 از دانشگاه سراسری با اعمال ضریب ( مهندسی مکانیک) (( رتبه اول هم بودم که االبته امتیازی نداشت ))
    4 مقاله ISI به شرح ذیل ( اساتید راهنما و مشاور در نظر گرفته نشده است و 1 از 1 یعنی نفر اول بودم و اسم کسی هم بعد از اسم من نبوده و به همین ترتیب برای ... )
    ایمپکت 2.5 : نفر یک از یک
    ایمپکت 3: نفر یک از دو
    ایمپکت 1.05: نفر یک از دو
    ایمپکت 1.3 : نفر یک از سه
    " توضیح اینکه همه مقالات on-line بودن، تو خود سامانه ثریا لینک مجلشون موقع وارد کردن اطلاعات بود و مشکلی بابت تایید نداشتن"
    انجام طرح پژوهشی دانشگاهی ( نفر یک از یک ).
    و عضویت انجمن علمی تخصصی به مدت 2 سال.

کل پروسه تا زمان برابر با اصل هم 2 ماه و نیم طول کشید و بعد از برابر با اصل هم تقریبا 3 هفته.
    به امید موفقیت همه دوستان.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a_norouzi نمایش پست ها
    دوستان میشه من رو راهنمایی کنید؟ واقعا کارم گیر کرده.
    دوست عزیز سازمان تبلیغات اسلامی می توانید موضوعاتی در زمینه "ادبیات حماسی دفاع مقدس"- یا "طراحی هنری مبتنی بر پدافند غیرعامل" در شهرداری و وزارت مسکن و شهرسازی، وزارت کشور- استانداری ها می توانند به شما کمک کند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط radme4627 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من اخیرا ب م ن جواب درخواستم رو برای نظام وظیفه تخصصی داد و خوشبختانه با رزومه زیر پذیرفته شدم.
    کارشناسی : معدل 15 از دانشگاه سراسری با اعمال ضریب ( مهندسی مکانیک)
    کارشناسی ارشد: معدل 18.56 از دانشگاه سراسری با اعمال ضریب ( مهندسی مکانیک) (( رتبه اول هم بودم که االبته امتیازی نداشت ))
    4 مقاله ISI به شرح ذیل ( اساتید راهنما و مشاور در نظر گرفته نشده است و 1 از 1 یعنی نفر اول بودم و اسم کسی هم بعد از اسم من نبوده و به همین ترتیب برای ... )
    ایمپکت 2.5 : نفر یک از یک
    ایمپکت 3: نفر یک از دو
    ایمپکت 1.05: نفر یک از دو
    ایمپکت 1.3 : نفر یک از سه
    " توضیح اینکه همه مقالات on-line بودن، تو خود سامانه ثریا لینک مجلشون موقع وارد کردن اطلاعات بود و مشکلی بابت تایید نداشتن"
    انجام طرح پژوهشی دانشگاهی ( نفر یک از یک ).
    و عضویت انجمن علمی تخصصی به مدت 2 سال.

کل پروسه تا زمان برابر با اصل هم 2 ماه و نیم طول کشید و بعد از برابر با اصل هم تقریبا 3 هفته.
    به امید موفقیت همه دوستان.
    بخاطر معدل کارشناسیتون امتیاز منفی نخوردین؟
    اگه گرایشتون تبدیل انرژیه ژورنال‌هایی که زودتر جواب میدن رو معرفی میکنین
    ممنون

Junior Member

سلام. الان تو سامانه ثریا برای من زده "اطلاع رسانی برابر اصل كردن مدارك". الان اول دکمه شروع فرایند رو بزنم بعد مدارکم رو آماده کنم یا اول برم مدارکم رو آماده کنم. زمان مراجعه حضوری از طریق سامانه الان مشخص میشه یا فرایند رو شروع کنم هر روز زوجی که رفتم مشکل نداره؟

سلام دوستان، آیا کسی دفترچه بیمه درمانی نیروهای مسلح رو گرفته؟ خواستم ببینم که چه مدارکی لازم داره. مدارک لازم توی تابلو اتاق اول ب ن ن م نوشته شده و من فراموش کردم یادداشت کنم. دوستانی که تهران تشریف دارن اگه رفتن بنیاد لطف کنن مدارک لازم رو اینجا بنویسن تا همه استفاده کنند. پیشاپیش از لطفتون ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mamimamipana نمایش پست ها
    سلام دوستان، آیا کسی دفترچه بیمه درمانی نیروهای مسلح رو گرفته؟ خواستم ببینم که چه مدارکی لازم داره. مدارک لازم توی تابلو اتاق اول ب ن ن م نوشته شده و من فراموش کردم یادداشت کنم. دوستانی که تهران تشریف دارن اگه رفتن بنیاد لطف کنن مدارک لازم رو اینجا بنویسن تا همه استفاده کنند. پیشاپیش از لطفتون ممنونم
    نامه از سازمان مربوطه که داخلش شماره پرسنلی نوشته شده باشه که از طریق سیستم ارسال میکنن و شما میتونین برین با یک قطعه عکس دفترچتونو بگیرین.

نقل قول نوشته اصلی توسط expert20 نمایش پست ها
    سلام
    تو سایت بنیاد ملی نخبگان (لینک زیر) نوشته که نتایج سایر تسهیلات به غیر از نظام وظیفه در دو نوبت شهریور ماه و بهمن ماه اعلام میشه حالا اگر در وضعیت مقایسه امتیاز باشید حتما نتیجه نهایی اعلام خواهد شد فقط باید منتظر باشید اون بازه های زمانی هم که تو سایتشون برای بررسی نوشته قرار نیست همون موقع اعلام کنند چون کلا روند بررسی و اعلام نتیجه بنیاد نخبگان اصلا معلوم نیست حتی خود کارشناس هاشون هم نمی دونند! پس زیاد نگران نباشید و فقط منتظر باشید. انشاله قبول میشید برا ی اطلاعات بیشتر دو لینک زیر رو نگاه کنید.

http://bmn.ir/page/%D8%A7%D8%B7%D9%8...AF%D8%A7%D9%86

http://bmn.ir/page/%D8%B4%DB%8C%D9%8...A7%DB%8C%DB%8C
    مرسی از راهنماییتون. من مرداد ماه مدارکم رو کپی برابر اصل کردم و قرار بود تا شهریور ماه جواب بدن باید منتظر بمونم.
    میترسم رد بشم آخرش.توکل بخدا

دوستان این سوال برام خیلی مهمه اگر کسی جوابشو میدونه لطفا بگه. فرض کنید کسی در حین انجام پروژه جایگزین پذیرش خارج از کشور بگیره اما از زمان فارغ التحصیلیش بیشتر از یک سال گذشته باشه. آیا امکانش هست که بی خیال پروژه بشن و با وجود گذشت بیش از یک سال از فارغ التحصییلی اجازه بدن ادامه تحصیل بشه و مثلا بعدا بعد دکترا درخواست نظام وظیفه تخصصی بده؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)