صفحه 1017 از 1402 نخستنخست ... 1751791796710071008100910101011101210131014101510161017101810191020102110221023102410251026102710671117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,161 تا 10,170 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Heriot-Watt University

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط irop30 نمایش پست ها
    فک نکنم ضریب دانشگاه تهران بالاتر از 1.05 باشه که با این ضریب هم معدلتون میشه 14.80
    اخه تو کنکور ارشد معدل موثرم رو 15.1 فکر کنم زده بود، بالای 15 بود.
    بعد من چند ترم اخر معدلم همه اش 16 17 بود و تو ارشد هم دانشگاه تهران معدلم 18 است.

نقل قول نوشته اصلی توسط LIMITED نمایش پست ها
    سلام،
    اگه رزومه قابل توجهی دارید به رئیس بنیاد نخبگان تهران نامه بزنید و با ذکر رزومتون به این مشکل اشاره کنید (مدارک مربوط به رزومه رو حتما قبلش در سامانه ثریا بارگذاری کنید).
    کارشناساشون بررسی میکنند و اگه صلاح بدونن سایت رو براتون باز میکنند که امکان بررسی پروندتون از طریق سامانه فراهم بشه.
    موفق باشید.
    به رئیس سازمان نامه بزنم؟ بررسی میکنند؟
    خیلی ممنون دوست عزیز، حتما امتحان میکنم

Junior Member

سلام دوستان نخبه
    ممنون میشم به سوال من پاسخ دهید...بنده به تازگی برای استفاده از تسهیلات نظام وظیفه پذیرفته شدم و دیروز نامه من را ب م ن برای ستاد کل نیروهای مسلح زد و گفته بعد 7 روز کاری برم پادگان شهید خلیل زاده. بنده به تازگی دوره آموزشی را به صورت سربازان عادی تمام کرده و فردا قراره به یگان خدمتی خود آجا (ستاد مشترک) برای ادامه خدمت مراجعه کنم...
    سوال بنده این است که بعد از مراجعه به ستاد کل نیروهای مسلح چقد طول میکشد تا نامه من را بزنند که دیگر نخواهم به خدمت به این شکل ادامه دهم و بتوانم دنبال پروژه نخبگی خود بروم؟
    از طرفی من با یک سازمان برای گرفتن پروژه صحبت کرده ام آیا ستاد کل قبول میکند من برای پروژه نخبگی خود با این سازمان همکاری کنم و یا خود ستاد تصمیم میگیرد کجا پروژه بردارم؟
    بعد از 7 روز کاری نامه من از بنیاد به ستاد قطعا رسیده دستشون؟ با تلفن دبیرخانه 81992786 تماس میگیرم کسی جواب نمی دهد.
    بازم ممنون میشم کسی بتونم جوابم رو بده

سلام
    من با این رزومه برای جذب در دستگا های اجرایی مدارکمو کپی برابر اصل کردم.الان نزدیکه 3 ماهه تو مرحله مقایسه امتیازم. استرس دارم آخرش رد بشم. با این رزومه به نظرتون رد میشم؟
    معدل لیسانس بدون ضریب 16/60 دانشگاه دولتی
    معدل ارشد بدون ضریب 18/57 دانشگاه دولتی دانشگاه تهران
    رتبه 20 کشور ارشد بین 57هزار نفر و رتبه 8 تو گرایش خودم
    2 مقاله علمی پژوهشی داخلی از پایان نامم.
    یه مقاله کنفرانسی شفاهی
    همکار اصلی یک پروژه 2 ساله در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران
    3 تا کنفرانسی و یه علمی پژوهشی داخلی هم داشتم ولی بررسیش نکردن ولی برای کپی برابر اصل ازم خواستنش.

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Power System Engineering

سلام
    من حین خدمتم تو کنکور دکتری تخصصی قبول شم. هفت ماه خدمت کرده بودم و بعدش از یگان خدمتیم ترخیص شدم و رفتم برای ادامه تحصیل. بعد از ترخیص تونستم پروژه ای انجام بدم و کسری دریافت کنم.
    با توجه به اینکه یگان خدمتی من ناجا بوده و نهادی که پروژه در اون تعریف شده از زیر مجموعه سپاه، آیا این کسری ها برای ناجا هم قابل قبوله؟ بنیاد نخبگان و یا نظام وظیفه ناجا این پروژه های کسر خدمت رو به رسمیت می شناسه؟
    ممنون میشم راهنمایی م کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnam_R نمایش پست ها
    سلام دوستان نخبه
    ممنون میشم به سوال من پاسخ دهید...بنده به تازگی برای استفاده از تسهیلات نظام وظیفه پذیرفته شدم و دیروز نامه من را ب م ن برای ستاد کل نیروهای مسلح زد و گفته بعد 7 روز کاری برم پادگان شهید خلیل زاده. بنده به تازگی دوره آموزشی را به صورت سربازان عادی تمام کرده و فردا قراره به یگان خدمتی خود آجا (ستاد مشترک) برای ادامه خدمت مراجعه کنم...
    سوال بنده این است که بعد از مراجعه به ستاد کل نیروهای مسلح چقد طول میکشد تا نامه من را بزنند که دیگر نخواهم به خدمت به این شکل ادامه دهم و بتوانم دنبال پروژه نخبگی خود بروم؟
    از طرفی من با یک سازمان برای گرفتن پروژه صحبت کرده ام آیا ستاد کل قبول میکند من برای پروژه نخبگی خود با این سازمان همکاری کنم و یا خود ستاد تصمیم میگیرد کجا پروژه بردارم؟
    بعد از 7 روز کاری نامه من از بنیاد به ستاد قطعا رسیده دستشون؟ با تلفن دبیرخانه 81992786 تماس میگیرم کسی جواب نمی دهد.
    سلام. سوال اولت رو نمیدونم. ولی درمورد 7 روز کاری بهتره یک کمی دیرتر بری که مطمئن باشی رسیده. مثلا 2 هفته معمولی نه کاری. در مورد اینکه جایی صحبت کرده باشی میتونی اونجا بگی ولی اینکه موافقت کنن یا نه مشخص نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnam_R نمایش پست ها
    سلام دوستان نخبه
    سلام دوست عزیز
    لطف میکنید مدت زمان و مراحلی که از برابر اصل کردن تا الان رو طی کردید و همچنین رزومتونو بفرمایید؟
    راستش من بیش از 4 ماهه در حین خدمتم و از بلاتکلیفی کلافه شدم.
    خیلی ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط sms12345 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    لطف میکنید مدت زمان و مراحلی که از برابر اصل کردن تا الان رو طی کردید و همچنین رزومتونو بفرمایید؟
    راستش من بیش از 4 ماهه در حین خدمتم و از بلاتکلیفی کلافه شدم.
    خیلی ممنونم
    سلام

بعد از مرحله برابر با اصل شما نهایتا دو هفته در مرحله مقایسه امتیاز خواهید بود و بعدش مشخص میشه که آیا قبول شدید یا نه. اگر قبول بشید ابتدا یک فرم به عنوان اطلاعات فردی نخبگی رو پر میکنید- این فرم در همون صفحه ای که به شما اطلاع میدن قبول شدید برای دانلود گذاشته شده- بعد از پر کردن اون فرم و آپلودش، حدود یک هفته بعد بنیاد ملی نخبگان به شما شماره و تاریخ نامه معرفی به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح رو اعلام میکنه و از شما میخواد که بعد از هفت روز کاری از تاریخ نامه به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح مراجعه کنید برای تشکیل پرونده که البته بهتره بعد از 10 روز کاری برید که نامه بنیاد ملی به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح رسیده باشه...وقتی به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح مراجعه کردید اونا شما رو به یک سازمان یا دانشگاه خاص معرفی میکنن تا کارتون رو شروع کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط miladg نمایش پست ها
    سلام

بعد از مرحله برابر با اصل شما نهایتا دو هفته در مرحله مقایسه امتیاز خواهید بود و بعدش مشخص میشه که آیا قبول شدید یا نه. اگر قبول بشید ابتدا یک فرم به عنوان اطلاعات فردی نخبگی رو پر میکنید- این فرم در همون صفحه ای که به شما اطلاع میدن قبول شدید برای دانلود گذاشته شده- بعد از پر کردن اون فرم و آپلودش، حدود یک هفته بعد بنیاد ملی نخبگان به شما شماره و تاریخ نامه معرفی به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح رو اعلام میکنه و از شما میخواد که بعد از هفت روز کاری از تاریخ نامه به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح مراجعه کنید برای تشکیل پرونده که البته بهتره بعد از 10 روز کاری برید که نامه بنیاد ملی به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح رسیده باشه...وقتی به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح مراجعه کردید اونا شما رو به یک سازمان یا دانشگاه خاص معرفی میکنن تا کارتون رو شروع کنید.

سلام
    ی سوال داشتم، اگر که خود فرد جایی در نیروهای مسلح و وزارت دفاع یک پروژه و نیاز به انجام پروژه رو بدونه می تونه از طریقی ب ن ن م رو به اون پروژه وصل کنه و پروژه رو بگیره؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miladg نمایش پست ها
    سلام

خیلی متشکرم از پاسختون
    آیا میدونید بعد از اینکه ناممون به ب ن ن م رسید مراحل ترخیص از پادگان به چه صورتی باید باشه؟

Junior Member

سلام دوستان
    میزان حقوق در سازمان تحقیقات و جهاد خوکفایی آجا چقدر هست؟ اگر کسی تجربه ای داره لطفا بگه.
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)