صفحه 102 از 1402 نخستنخست ... 25292939495969798991001011021031041051061071081091101111121522026021102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

سلام دوستان
    من با یک سازمانی تقزیبا به توافق رسیدم و میخام برم اونجا و ازشون نامه اعلام نیاز بگیرم و ببرم بنیاد نخبگان نیروهای مسلح تشکیل پرونده بدهم.
    چند تا سوال داشتم »
    1) چون من تهران نیستم ، به نظرتون پروسه گرفتن نامه و بردن به بنیاد و تشکیل پرونده در یک روز انجام میشه !؟
    2) چه مدارکی را هنگام تشکیل پرونده میخان ؟!
    .You can either have results or excuses; not both

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با یک سازمانی تقزیبا به توافق رسیدم و میخام برم اونجا و ازشون نامه اعلام نیاز بگیرم و ببرم بنیاد نخبگان نیروهای مسلح تشکیل پرونده بدهم.
    چند تا سوال داشتم »
    1) چون من تهران نیستم ، به نظرتون پروسه گرفتن نامه و بردن به بنیاد و تشکیل پرونده در یک روز انجام میشه !؟
    2) چه مدارکی را هنگام تشکیل پرونده میخان ؟!
    مدارکی که میخوان مدارک همیشگیه از کپی کارت ملی و شناسنامه و اصلش و اینا
    کلن همه رو بهتره از خود دانشگاه که نامه رو میگیرید بپرسید.
    پروسه گرفتن نامه هم اگه 8 صبح دقیقن اونجا باشین و اذیت نکنن و الاف نشید تا ظهرش تموم میشه
    یعنی واسه من که تا 11ظهر تموم شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2010 نمایش پست ها
    مدارکی که میخوان مدارک همیشگیه از کپی کارت ملی و شناسنامه و اصلش و اینا
    کلن همه رو بهتره از خود دانشگاه که نامه رو میگیرید بپرسید.
    پروسه گرفتن نامه هم اگه 8 صبح دقیقن اونجا باشین و اذیت نکنن و الاف نشید تا ظهرش تموم میشه
    یعنی واسه من که تا 11ظهر تموم شد.
    خیلی ممنون از راهنمایی تان
    1) یعنی در عرض یک روز میشه هم نامه را گرفت از اون سازمان و هم برد و توی بنیاد تشکیل پرونده داد !؟ اون هم با این ترافیک تهران !؟
    2) از دانشگاه نامه اشتغال به تحصیل هم میخان !؟ خطاب به کجا !؟

Moderator

1) یعنی در عرض یک روز میشه هم نامه را گرفت از اون سازمان و هم برد و توی بنیاد تشکیل پرونده داد !؟ اون هم با این ترافیک تهران !؟
    والا فک کنم شما مسیر رو اشتباه برداشت کردی. من اینکار رو کردم. از دانشگاه معرفی نامه گرفتم به مقصد اداره امور نخبگان نیروهای مسلح (همون پادگانه)
    اونجا تشکیل پرونده دادم و اونا یه نامه به من دادن من رو معرفی کردن به مرکز تحقیقاتی مرتبط و بهم گفتن نامه رو ببرم اونجا و تحویل دبیرخونه بدم
    اونا هم با من تماس میگیرن در اسرع وقت.
    در نتیجه اینکه شما میگید نامه رو بگیرید ببرید سازمان و بعد بنیاد، مسیر برعکسه و اشتباهه.
    نامه دانشگاه رو باید از قسمت معاونت پژوهشی دانشگاه بگیرید. یا معاونت ارتباط با صنعت یا هرجایی که مربوطه به این قضیه میشه
    توی دانشگاه ما معاونت پژوهشی این نامه معرفی برای کسری خدمت رو میداد. حالا نمیدونم با اشتغال به تحصیل هم میشه یا حتمن باید
    فرمت خاضی داشته باشه چون خطاب به اداره امور نخبگان نیروهای مسلح هستش و شما رو معرفی میکنه به عنوان کسی که میخواید پروژه کسری خدمت
    بگیرید. شما این نامه رو که بگیرید، فقط باید برید پادگان اداره نخبگان نامه تون رو تحویلشون بدین و تشکیل پرونده بدین. و اگه اونا خیلی اذیت نکنن
    میتونید همون موقع هم نامه دوم رو بگیرید و ببرید اون مرکزی که معرفیتون میکنه.

مدارک مورد نیاز:
    اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه
    دو قطعه عکس
    نامه اشتغالبه تحصیل خطاب به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (یا اگر فارغ التحصیل هستید، اصل و کپی نامه دانشگاه به نظام وظیفه)
    رزومه هم داشته باشید بد نیست.

اینا رو هم توی بنیاد تحویل دادم و هم به مرکزی که معرفیم کردن.

یه روز (چهارشنبه) رفتم بنیاد و پرونده تشکیل دادم. گفتن هفته بعدش (یکشنبه) برم ببینم آیا پذیرفته شدم یا نه. هفته بعدش که رفتم، گفتن پذیرفته شدم. و بهم معرفی نامه به سازمان مربوطه رو دادن. همون روز رفتم و اونجا هم پرونده تشکیل دادم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2010 نمایش پست ها
    والا فک کنم شما مسیر رو اشتباه برداشت کردی. من اینکار رو کردم. از دانشگاه معرفی نامه گرفتم به مقصد اداره امور نخبگان نیروهای مسلح (همون پادگانه)
    اونجا تشکیل پرونده دادم و اونا یه نامه به من دادن من رو معرفی کردن به مرکز تحقیقاتی مرتبط و بهم گفتن نامه رو ببرم اونجا و تحویل دبیرخونه بدم
    اونا هم با من تماس میگیرن در اسرع وقت.
    در نتیجه اینکه شما میگید نامه رو بگیرید ببرید سازمان و بعد بنیاد، مسیر برعکسه و اشتباهه.
    نامه دانشگاه رو باید از قسمت معاونت پژوهشی دانشگاه بگیرید. یا معاونت ارتباط با صنعت یا هرجایی که مربوطه به این قضیه میشه
    توی دانشگاه ما معاونت پژوهشی این نامه معرفی برای کسری خدمت رو میداد. حالا نمیدونم با اشتغال به تحصیل هم میشه یا حتمن باید
    فرمت خاضی داشته باشه چون خطاب به اداره امور نخبگان نیروهای مسلح هستش و شما رو معرفی میکنه به عنوان کسی که میخواید پروژه کسری خدمت
    بگیرید. شما این نامه رو که بگیرید، فقط باید برید پادگان اداره نخبگان نامه تون رو تحویلشون بدین و تشکیل پرونده بدین. و اگه اونا خیلی اذیت نکنن
    میتونید همون موقع هم نامه دوم رو بگیرید و ببرید اون مرکزی که معرفیتون میکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Davood21 نمایش پست ها
    مدارک مورد نیاز:
    اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه
    دو قطعه عکس
    نامه اشتغالبه تحصیل خطاب به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (یا اگر فارغ التحصیل هستید، اصل و کپی نامه دانشگاه به نظام وظیفه)
    رزومه هم داشته باشید بد نیست.

اینا رو هم توی بنیاد تحویل دادم و هم به مرکزی که معرفیم کردن.

یه روز (چهارشنبه) رفتم بنیاد و پرونده تشکیل دادم. گفتن هفته بعدش (یکشنبه) برم ببینم آیا پذیرفته شدم یا نه. هفته بعدش که رفتم، گفتن پذیرفته شدم. و بهم معرفی نامه به سازمان مربوطه رو دادن. همون روز رفتم و اونجا هم پرونده تشکیل دادم.
    خیلی ممنون از دوستان بابت راهنمایی
    من توی این تاپیک خونده بودم که بهتره اول با یه سازمان به توافق برسیم و بعدا بریم بنیاد نخبگان نیروهای مسلح برای تشکیل پرونده.
    حالا یه سوال : اگه من اول برم بنیاد نخبگان نیروهای مسلح و تشکیل پرونده بدهم ، از کجا معلوم آنها من را همونجایی معرفی بکنند که من باهاشون به توافق رسیدم !؟
    میتونم موقع تشکیل پرونده بهشون بگم که من میخام با فلان سازمان کار کنم !؟
    من تلفنی از بنیاد نخبگان نیروهای مسلح پرسیدم گفتن اگه با یه سازمانی به توافق رسیدین ، از اونجا نامه اعلام نیاز بیارین و بیاید تشکیل پرونده بدیم اینجا.

نظر دوستان چیه !!!؟

Moderator

خیلی ممنون از دوستان بابت راهنمایی
    من توی این تاپیک خونده بودم که بهتره اول با یه سازمان به توافق برسیم و بعدا بریم بنیاد نخبگان نیروهای مسلح برای تشکیل پرونده.
    حالا یه سوال : اگه من اول برم بنیاد نخبگان نیروهای مسلح و تشکیل پرونده بدهم ، از کجا معلوم آنها من را همونجایی معرفی بکنند که من باهاشون به توافق رسیدم !؟
    میتونم موقع تشکیل پرونده بهشون بگم که من میخام با فلان سازمان کار کنم !؟
    من تلفنی از بنیاد نخبگان نیروهای مسلح پرسیدم گفتن اگه با یه سازمانی به توافق رسیدین ، از اونجا نامه اعلام نیاز بیارین و بیاید تشکیل پرونده بدیم اینجا.

نظر دوستان چیه !!!؟
    خب اگه شما با جایی توافق رسیدین. چه بهتر. روز تشکیل پرونده تون نامه اونا رو هم ارائه بدید که همونجا معرفی کنن. وگرنه که خودشون یه جا میفرستنتون

Junior Member

سلام دوستان
    سه ماه پیش که رفتم بنیاد نخبگان نیروهای مسلح رشته ی من جزو رشته هایی بود که نمی خواستن(مهندسی برق_قدرت)
    1. الان کسی خبرداره که مهندس برق_قدرت میخوان یا نه؟
    2. اگه من برم سازمانهای نظامی و انها قبول کنن که به من پروژه بدن بنیاد نخبگان نیروهای مسلح قبول میکنه ؟
    3. کسی می دونه چه سازمانی برای رشته من خوبه؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط elcboy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سه ماه پیش که رفتم بنیاد نخبگان نیروهای مسلح رشته ی من جزو رشته هایی بود که نمی خواستن(مهندسی برق_قدرت)
    2. اگه من برم سازمانهای نظامی و انها قبول کنن که به من پروژه بدن بنیاد نخبگان نیروهای مسلح قبول میکنه ؟
    با تشکر
    سلام دوست عزیز
    به نظر من بهترین کار اینه که اون فایلی که لیست سازمانها را داره و دوستان اینجا آپلود کردند را قشنگ مطالعه کنی و یکی یکی به همشون زنگ بزنی و ببینی پروژه دارن یا نه.
    اگه با سازمانی به توافق رسیدی برای انجام پروژه ، ازشون یه نامه اعلام نیاز بگیر و ببر بنیاد نخبگان نیروهای مسلح و تشکیل پرونده بده و کارت را شروع کن.
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط elcboy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با تشکر
    سلام فقط جواب سوال 2 رو میدونم:
    اگر جایی قبول کنه به شما پروژه بده و بهتون نامه بدن که برید بنیاد نخبگان نیروهای مسلح؛ هیچ مشکلی پیش نمیاد.
    چون تابستون که رفته بودم بنیاد نخبگان، به بچه هاب نفت میگفتن به دلیل اینکه اعلام نیاز واسه رشته شما نشده، نمیتونیم قبولتون کنیم. گفت که بچه های نفت خودشون شخصاً برن به اون سازمان ها تا شاید براشون پروژه تعریف بشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)