صفحه 1020 از 1402 نخستنخست ... 2052092097010101011101210131014101510161017101810191020102110221023102410251026102710281029103010701120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,191 تا 10,200 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

دوستان توی این سایت ثریا نمیشه اطلاعات پیش دانشگاهیو وارد کرد اررور (exception) میده. کسی به این مشکل نخورده؟

بعدا نوشت : مشکل حل شد. شاید به درد بقیه دوستان بخوره. مشکل این بود که اسم دبیرستانم زیاد طولانی بود!! جالبه موقع تایپ اسم هیچ خطایی نمیده ولی وقتی سابمیت میکنی اکسپشن عجیب غریب میده!! اینم از سامانه نخبگان ما

Junior Member

سلام دوستان ببخشید یه سوال
    تو یه جا دیدم نوشته به رشته کشاورزی و پزشکی و بازرگانی پروژه نمیدن؟؟؟
    منظور از بازرگانی چه رشته ایه؟؟
    مدیریت رو هم شامل میشه؟؟
    و آیا این قانون کلیه یا بستگی به دانشجو داره؟؟
    و پروژه غیر مرتبط با رشته جریانش چجوره؟؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Mmoosavi نمایش پست ها
    سلام از دوستانی که تجربه دارند میخواستم بدونم که این رزومه من چقدر شانس داره و امتیازش حدودا چقدر هست؟
    کارشناسی دانشگاه شهرستان-مهندسی مکانیک 16/16 بدون ضریب(ضریب 1.03) هست
    کارشناسی ارشد دانشگاه درجه یک تهران مکانیک (17.98) بدون ضریب ضریب (1.05) هست
    دو مقاله ISI با ایمپکت 1.7 و 2 در هر دو اسم اول هستم اولی دوتا نویسنده داره دومی سه تا که بقیه نویسندگان اساتید هستن
    (البته مقالات فوق مستخرج از پایان نامه نیستند)
    دو مقاله علمی پژوهشی مکانیک مدرس تو هردو اسم اول هستم
    2 مقاله کنفرانس داخلی پذیرش به صورت پوستر
    رتبه 25 کارشناسی ارشد در گرایش
    انجام پروژه کسر خدمت 9 ماهه
    دوستانی که تجربه دارند اگه حول و حوش امتیاز را هم بگن خیلی ممنون میشم
    رتبه کلتون باید زیر 30 بشه که امیتزا بگیرید 25 گرایش احتمالا از 30 میزنه بالا و امتیازی نداره. فکر کنم امتیازتون حداکثر 250 بشه و اینجور که به نظر میاد با این امتیاز افراد در گذشته (که حتی مینیمم پذیرش هم بالاتر بوده!) پذیرفته می شدند. توصیه من اینه هرچه سریع تر مدارکو بارگزاری کنید و ببینید چی پیش میاد

دوستان من یه سوال دارم چجوری بعضیا تونستن اینجا از رساله ارشدشون 2 تا ISI در بیارن و publish هم شده باشه!!! آخه من دانشگاه خوبی هم هستم ولی اینجا ندیدم کسی با مقاله منتشر شده دفاع کنه یا حتی دانشجو های دکترامون هم مقاله ندارن!!!

دوستان بنده یک سوال دارم بنظر شما ( افراد با تحربه جمع) کسی که فارغ التحصیل میشه و سرباز محسوب میشه از یکسال بعد از تاریخ فارغ التحصیلیش، چه زمانی مدارک رو توی سامانه ثریا آپلود کنه بهتره؟ قطعا هرچه دیرتر این کار کنه براش بهتره و رزومه اش قوی تر شده...نظر افراد با تجربه چه زمانیست
    وقتی دفاع کردی یا نه بذاری 6 ماه بعد یا نه بذاری 10 ماه بعد و....

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

سلام دوستان
    من درخواست گواهی موقت دکتری کردم، دانشگاه گفته باید گواهی اشتغال به خدمت با ذکر عدم غیبت بیاری. حالا اینو باید از بنیاد نخبگان نیروهای مسلح بگیرم یا از سازمانی که توش مشغول به انجام پروژه شدم؟
    ممنون ازجوابتون پیشاپیش.

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinnnnnnnn نمایش پست ها
    دوستان من یه سوال دارم چجوری بعضیا تونستن اینجا از رساله ارشدشون 2 تا ISI در بیارن و publish هم شده باشه!!! آخه من دانشگاه خوبی هم هستم ولی اینجا ندیدم کسی با مقاله منتشر شده دفاع کنه یا حتی دانشجو های دکترامون هم مقاله ندارن!!!
    سلام

مقاله یا مقاله‌هایی که دوستان دارن صرفا و لزوما مربوط به رساله ارشدشون نمیشه. بعضیها هستن که به دلایل مختلف فرصت این رو داشتن که در کنار کار خودشون در کارهای مختلف همکاری داشته باشن و از این طریق تونستن تعداد مقاله هاشون رو افزایش بده. البته این نکته رو هم باید یادآور شد که در برخی رشته ها مقاله دادن مسیر و فرآیند راحت تری داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinnnnnnnn نمایش پست ها
    دوستان بنده یک سوال دارم بنظر شما ( افراد با تحربه جمع) کسی که فارغ التحصیل میشه و سرباز محسوب میشه از یکسال بعد از تاریخ فارغ التحصیلیش، چه زمانی مدارک رو توی سامانه ثریا آپلود کنه بهتره؟ قطعا هرچه دیرتر این کار کنه براش بهتره و رزومه اش قوی تر شده...نظر افراد با تجربه چه زمانیست
    وقتی دفاع کردی یا نه بذاری 6 ماه بعد یا نه بذاری 10 ماه بعد و....
    من نمیدونم که با معیارهای شما آدم باتجربه به حساب میام یا نه، اما طبق تجاربی که دوستانم داشتن، اگر کسی قصد خروج از کشور رو داشته باشه بهتره که اول تکلیف سربازیش رو روشن کنه و بعد بیافته دنبال کارهای اپلای و... چون شما اگر با گذاشتن وثیقه از کشور خارج بشید، ممکنه بعد از تموم شدن درستون با یه پیشنهاد کاری خوب مواجه بشید ولی به دلیل تموم شدن مهلت وثیقه مجبور بشید برگردید و اون فرصت رو از دست بدید. البته این در حالیه که قصد موندن داشته باشید.
    در مورد زمان آپلود مدارک هم میشه گفت بهتره زمانی باشه که شما تا حد زیادی از احراز صلاحیتتون مطمئن هستید، چرا که اگه بار اول صلاحیت شما احراز نشه، تنها یه بار دیگه فرصت اقدام خواهید داشت که مطمئنا زمان بر خواهد بود.
    در مجموع باید جوانب زیادی رو در نظر گرفت و بعد اقدام کرد.
    موفق باشید

Junior Member

من حین تحصیل اقدام کردم و پذیرفته شدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط miladg نمایش پست ها
    من نمیدونم که با معیارهای شما آدم باتجربه به حساب میام یا نه، اما طبق تجاربی که دوستانم داشتن، اگر کسی قصد خروج از کشور رو داشته باشه بهتره که اول تکلیف سربازیش رو روشن کنه و بعد بیافته دنبال کارهای اپلای و... چون شما اگر با گذاشتن وثیقه از کشور خارج بشید، ممکنه بعد از تموم شدن درستون با یه پیشنهاد کاری خوب مواجه بشید ولی به دلیل تموم شدن مهلت وثیقه مجبور بشید برگردید و اون فرصت رو از دست بدید. البته این در حالیه که قصد موندن داشته باشید.
    در مورد زمان آپلود مدارک هم میشه گفت بهتره زمانی باشه که شما تا حد زیادی از احراز صلاحیتتون مطمئن هستید، چرا که اگه بار اول صلاحیت شما احراز نشه، تنها یه بار دیگه فرصت اقدام خواهید داشت که مطمئنا زمان بر خواهد بود.
    در مجموع باید جوانب زیادی رو در نظر گرفت و بعد اقدام کرد.
    موفق باشید

بسیار ممنون از پاسخ شما
    درست میفرمایید شما
    حالا بنظر دوستان من با شرایط زیر کی اقدام کنم بهتره؟ رشته ام مهندسی

کارشناسی : 15.65
    ارشد : 18.05 ( شاگرد اول)
    هر دو معدل بالا با ضریب هستند و اینکه معدل ارشدم بدون نمره تز هست ( چون میدونین که از ورودی 94 به بعد تز ارشد نمره کمی نداره و در میانگین حساب نمیشود.)

حالا به فرض اینکه بتونم تا سال دیگه 1 isi بدم و یه علمی پژوهشی و دوتا کنفرانسی

بنظرتون با این رزومه امیدی دارم یا خیر یا از الان تلاشم هزار برابر کنم که دوتا isi بدم حتما

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)