صفحه 1021 از 1402 نخستنخست ... 2152192197110111012101310141015101610171018101910201021102210231024102510261027102810291030103110711121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,201 تا 10,210 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط feron نمایش پست ها
    من حین تحصیل اقدام کردم و پذیرفته شدم.
    میشه شرایطتون بفرمایید؟
    شما حتما خیلی نخبه این واقعا ولی ما میخواییم به زور خودمون توی نخبه ها جا کنیم

دوستان باور کنید من کلی از صفحات این تاپیکو خوندم نه جواب گرفتم بلکه گیج تر شدم. میشه بفرمایید در حال حاضر مدت پروژه جایگزین خدمت چند ماه است؟ 14+2 یا 16+2؟
    بعد این که اون 2 ماه آموزشی را میشه قاطی همان زمان پروژه رفت و در واقع 2 ماه صرفه جویی کرد درسته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_oonline نمایش پست ها
    دوستان باور کنید من کلی از صفحات این تاپیکو خوندم نه جواب گرفتم بلکه گیج تر شدم. میشه بفرمایید در حال حاضر مدت پروژه جایگزین خدمت چند ماه است؟ 14+2 یا 16+2؟
    بعد این که اون 2 ماه آموزشی را میشه قاطی همان زمان پروژه رفت و در واقع 2 ماه صرفه جویی کرد درسته؟
    14 + 2
    فکر نمیکنم بشه. البته خود من هم آموزشی رو حین پروژه رفتم و اگه اون دو ماه رو در نظر بگیرن خیلی خوب میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinnnnnnnn نمایش پست ها
    میشه شرایطتون بفرمایید؟
    شما حتما خیلی نخبه این واقعا ولی ما میخواییم به زور خودمون توی نخبه ها جا کنیم
    ما که هنوز تعریف نخبه رو نفهمیدیم.
    رزومه‌ی بچه ها رو مطالعه کنید. من دانشجوی دکتری هستم و رزومم به دردتون نمیخوره. خیلی از بچه های ارشد رزومه گذاشتن.

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinnnnnnnn نمایش پست ها
    بسیار ممنون از پاسخ شما
    درست میفرمایید شما
    حالا بنظر دوستان من با شرایط زیر کی اقدام کنم بهتره؟ رشته ام مهندسی

کارشناسی : 15.65
    ارشد : 18.05 ( شاگرد اول)
    هر دو معدل بالا با ضریب هستند و اینکه معدل ارشدم بدون نمره تز هست ( چون میدونین که از ورودی 94 به بعد تز ارشد نمره کمی نداره و در میانگین حساب نمیشود.)

حالا به فرض اینکه بتونم تا سال دیگه 1 isi بدم و یه علمی پژوهشی و دوتا کنفرانسی

بنظرتون با این رزومه امیدی دارم یا خیر یا از الان تلاشم هزار برابر کنم که دوتا isi بدم حتما
    اول یه نکته رو باید بگم: اونطور که من و برخی دوستان متوجه شدیم رشته شما هم در احراز صلاحیت تاثیر داره، بطوریکه گاهی پیش اومده از بین دو نفر با امتیاز تقریبا مشابه یکی که رشتش کاربردی تر بوده-حداقل از دید داورها- پذیرفته شده و البته در کنار رشته دانشگاه هم تاثیر خاص خودش رو داره.

شاگرد اولی مقطع ارشد متاسفانه انگار کمکی نمیکنه مگر اینکه شما با استفاده از امتیاز شاگرد اولی و سهمیه استعداد درخشان مقطع دکترا قبول شده باشید.

معدلهاتون به نسبت میتونن امتیاز خوبی براتون بیارن ولی قطعا کافی نخواهند بود و حتما باید با مقاله جبران کنید...به نظرم در کنار اون مقالات علمی پژوهشی و کنفرانسی که متاسفانه چندان امتیاز بالایی ندارن، بهتره بیشتر از 1 مقاله isi داشته باشید تا شانستون بیشتر بشه...البته تا سال دیگه ممکنه روند امتیاز دهی و احراز صلاحیت تغییر کنه، اما به نظرم اگر بتونید تا اونموقع تعداد مقالات isi رو دوتا کنید خیلی بهتر خواهد بود.

همچنین پیشنهاد میکنم اگه قرار یه سال دیگه اقدام کنید، حتما تو این یکسال عضو یکی از انجمهای علمی دانشکدتون بشید تا بتونید از امتیاز عضویت در انجمن هم استفاده کنید.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_oonline نمایش پست ها
    سلام

حداقل زمانی رو که شما صرف انجام پروژه میکنید-یعنی از زمانی که برای شما شروع کار میزنن- باید 10 ماه باشه، اما ارزش کاری که انجام دادید-از نظر داورها- باید به اندازه 14 ماه کار باشه...یعنی میشه این پروژه رو در مدت زمان کمتر از 14 ماه هم تموم کرد.

مدت آموزشی جداست و به انجام پروژه مربوط نمیشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط miladg نمایش پست ها
    سلام

حداقل زمانی رو که شما صرف انجام پروژه میکنید-یعنی از زمانی که برای شما شروع کار میزنن- باید 10 ماه باشه، اما ارزش کاری که انجام دادید-از نظر داورها- باید به اندازه 14 ماه کار باشه...یعنی میشه این پروژه رو در مدت زمان کمتر از 14 ماه هم تموم کرد.

مدت آموزشی جداست و به انجام پروژه مربوط نمیشه.
    فكر نميكنم اينطور باشه دوست عزيز
    يكي از دوستان بر اساس 12+2 پروژه و آموزشيش تموم بود ولي وقتي خواست كارهاي تسويه با سازمان بكارگيرنده و پايان خدمت انجام بده قبول نكردند و گفتند كه بايد 14 ماه پروژه علاوه بر اون دو ماه آموزشي پر بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط masterknight نمایش پست ها
    فكر نميكنم اينطور باشه دوست عزيز
    يكي از دوستان بر اساس 12+2 پروژه و آموزشيش تموم بود ولي وقتي خواست كارهاي تسويه با سازمان بكارگيرنده و پايان خدمت انجام بده قبول نكردند و گفتند كه بايد 14 ماه پروژه علاوه بر اون دو ماه آموزشي پر بشه
    عجیبه

چون هم در آئین نامه این موضوع به صورت کاملا شفاف و واضح ذکر شده و هم من از دوستانی که قبلا پروژه رو انجام دادن پرسیدم گفتن که اینطوریه.

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط miladg نمایش پست ها
    عجیبه

چون هم در آئین نامه این موضوع به صورت کاملا شفاف و واضح ذکر شده و هم من از دوستانی که قبلا پروژه رو انجام دادن پرسیدم گفتن که اینطوریه.
    قبلاشايدميشده
    اين دوستي كه عرض ميكنم براي آخر تابستون كارش تموم بود ولي مجبور شد تا همين امروز كارشو در سازمان بكارگيرنده كش بده و تازه هفته بعد ميخواد تسويه كنه و بره براي كارت پايان خدمت.

Junior Member

سلام وقتتون بخیر

می خواستم در مورد امریه در شرکت های دانش بنیان، از دوستان راهنمایی بگیرم.
    یکی اینکه، 24 ماه است یا 12 ماه؟
    دوم اینکه، شروطش فقط شش ماه بیمه با شرط معدل است؟

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)