صفحه 103 از 1402 نخستنخست ... 353939495969798991001011021031041051061071081091101111121131532036031103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

سلام دوستان
    راستش من کمی شک دارم که این پروژه هایی که قراره برای سازمان های دفاعی و نظامی انجام بدیم ، بعدا مشکل ساز میشه یا نه.
    مثلا ویزا ندادن ، ممنون الخروج کردن ، یا هر مشکل دیگه ای.
    شما کسی را میشناسید که در این زمینه ها به مشکل برخورده باشه !!!؟
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam480 نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال داشتم:
    کسر خدمت 4 ماهه برای پایان نامه ارشد معمولا چند ماهش تو بنیاد تصویب میشه؟
    برای یکی از دوستان من از 4 ماه 3 ماهش تصویب شد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق- الکترونیک( دانشگاه تربیت مدرس)

سلام. من با یکی از این نهاد ها صحبت کردم گفتن برو برامون پروپوزال بنویس. می خواستم بدونم کسی می دونه که فرم پروپوژال چطور باشه که اینا خوششون بیاد؟

Banned

سلام

من 2 تا سوال داشتم : اول اینکه کسایی که عضو بنیاد نخبگان باشند طیق قانون فقط باید دوره آموزشی رو بگذرونن و بعدشم پروژه
    خواستم بپرسم این دوره آموزشی به صورت 24 ساعته هست و کل دوره باید در پادگان باشیم؟ یا صبح تا بعد از ظهر هست؟
    و اینکه هنوز 1.5 ماه هست؟ کم و زیاد که نشده؟
    **و اگر عقد نامه داشته باشه (یعنی همون متاهل باشه) تاثیری داره بریم زن بگیریم؟

سوال دوم مربوط به دوستمه
    این رفیق ما رفته سربازی و الان آموزشی رو گذرونده و صبح تا ظهر میره سربازی ... حالا میخواد یه طرحی بده تا کسر خدمت بگیره
    چون قبل خدمت تو کار گرافیک و انیمیشن و بازی ساختن و اینها بود میخواد همچین طرحی بده : ساخت باری برای سپاه و گرفتن معافی یا کسری خدمت
    آیا قبول میکنن؟ و به کجا باید مراجعه کنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - PA

سلام
    کسی از دوستان دوره‌ی آموزشی نخبگی رو گذرونده؟ من برای این دی ماه قصد دارم برم این دوره رو
    کسی میدونه دقیقا چند روزه این دوره؟ و دقیقا از چندم دی ماه شروع میشه؟ بینش مرخصی ای هست یا نه؟
    همینطور اطلاعی دارید چه وسایلی میشه برد؟ لپتاپ و ... که نمیشه احتمالا ولی کتاب چطور؟
    و برای تهران به کدوم شهر اعزام میکنن؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی بکنید

سلام دوستان
    پروژه ام رو باید طی سه گزارش تحویل بدم. گزارش شماره یک رو ارسال کردم. حالا گفتند که گزارش پیشرفت کار رو هم ضمیمه اش کنم.
    توی گزارش پیشرفت کار، چی باید بنویسم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_yar نمایش پست ها
    سلام
    کسی از دوستان دوره‌ی آموزشی نخبگی رو گذرونده؟ من برای این دی ماه قصد دارم برم این دوره رو
    کسی میدونه دقیقا چند روزه این دوره؟ و دقیقا از چندم دی ماه شروع میشه؟ بینش مرخصی ای هست یا نه؟
    همینطور اطلاعی دارید چه وسایلی میشه برد؟ لپتاپ و ... که نمیشه احتمالا ولی کتاب چطور؟
    و برای تهران به کدوم شهر اعزام میکنن؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی بکنید
    من دوره آموزشی رو نرفتم ولی میدونم دو بار در سال میشه رفت. 1 دی و 1 تیر. دوره 45 روزه است. تا ساعت 4 بعد از ظهر . اخر هفته ام بیکاری

Junior Member

سلام دوستان.
    من طرح جایگزین خدمتمو تو دانشگاه مالک اشتر انجام میدم. متاهل هل هستم. کسی میدونه چقد حقوق باید هر ماه بهم بدن

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام دوستان
    من امروز از تهران اومدم ؛ تجربه خودمو اینجا مینویسم و امیدوارم برای بقیه مفید باشه :
    من میخاستم برای پروژه کسر خدمت اقدام کنم ؛ لذا ابتدا اون فایلی که لیست سازمانها را داره و دوستان زحمت کشیدن و اینجا آپلود کردن را دانلود کردم و به مدت دو هفته به همه سازمانها تلفن زدم و شرایطم را بهشون گفتم. بعضی هاشون گفتن که پروژه مرتبط نداریم ، بعضی ها ایمیل یا فاکس دادن که رزومه ات را بفرست ، بعضی ها هم گفتن حضوری بیا صحبت کنیم !!
    خلاصه بعد از دو سه هفته مکاتبه و . . . با یه سازمان به توافق رسیدم و قرار شد در مورد یه موضوع پروپوزال بنویسم ؛ بعد از تایید و تکمیل نهایی پروپوزال ، قرار مصاحبه گذاشتیم و رفتیم تهران. همونجا هم بعد از مصاحبه نامه اعلام نیاز را ازشون گرفتم و سریع بردم بنیاد نخبگان نیروهای مسلح.
    حدود ساعت 11 رسیدم بنیاد ، ولی چون مدارکم کامل بود و اونجا خلوت بود ، 20 دقیقه هم کارم طول نکشید !!
    نکات مهم :
    1) قبل از اینکه برید تهران ، حتما به اون سازمان بگین نامه اعلام نیاز به بنیاد را آماده کنه تا شما معطل نشین.
    2) اصل مدارک + چند سری کپی از همه صفحاتشون محض احتیاط پیشتون باشه.
    3) اگه دانشجوی ارشد هستین ، گواهی اشتغال به تحصیل که شماره معافیت تحصیلی رویش نوشته شده باشه برای بنیاد نخبگان نیروهای مسلح لازمه.
    4) آدرس بنیاد نخبگان نیروهای مسلح : پایین تر از تقاطع پل شهید صیاد شیرازی با بزرگراه رسالت ( به سمت جنوب ) - حدود 200 متر بالاتر از تقاطع بزرگراه صیاد شیرازی با مسیل باختر - روبروی پل عابر پیاده - پادگان شهید خلیل زاده - بنیاد نخبگان نیروهای مسلح ( البته هیچ تابلویی نداره !! از سیم خاردارهای روی دیوار باید تشخیص بدین که اونجا پادگانه !! )
    5) حتما آدرس دقیق سازمانی که میخاین برین را ازشون بپرسین و از وجود ایستگاه های مترو و اتوبوس نزدیک اون محل اطلاع پیدا کنید.
    6) دوستانی که از شهرستان میرن تهران ، حتما قبل از رفتن مسیرهای مترو و BRT را چک بکنید تا اونجا معطل نشید.
    7) یه توصیه بی ربط : دوستانی که میخان صبح برسن تهران کارهاشون را بکنند و شب برگردند ، حتما برای بعد از ظهر یه برنامه بریزن از قبل !! وگرنه باید تا شب توی نمازخانه ترمینال دراز بکشید !!!

موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

سلام به همگی
    من رشتم الکترونیکه و پروژه کارشناسیم پردازش زاویه انگشت های دست هست به این صورت که دستکشی که طراحی کردم رو وقتی کسی دست می کنه اطلاعات مربوط به زاویه بین انگشت هاش در کامپیوتر ذخیره می شه قراره ببرم ثبت اختراع کنم که به احتمال 99% ثبت میشه فقط می خواستم بدونم به نظر شما بنیاد تائید می کنه یا نه ؟ این رو هم اضافه کنم که قراره استادم یه مقاله isi هم براش بنویسه (راستی اضافه کنم که درسم هم تموم شده )
    دوستانی که تجربه دارن لطفا راهنمائی کنم
    با تشکر . . .
    ویرایش توسط mehrdad_italy : November 13th, 2012 در ساعت 10:32 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)