صفحه 1032 از 1402 نخستنخست ... 3253293298210221023102410251026102710281029103010311032103310341035103610371038103910401041104210821132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,311 تا 10,320 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdipower نمایش پست ها
    زنگ بزنین کارشناس بنیاد میگه امتیازتون رو.
    پرسیدم گفتند ۱۲۶

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

سلام دوستان، من قبلا یکبار ریجکت شده بودم. اینبار حین خدمت اقدام کردم و بعد از 2بار نقص مدرک خوردن و گذشت 7 ماه از خدمتم اکسپت شدم. 12 ماهم کسری پروژه ای تایید شده دارم (پیشنهادی 15 ماه) که نامش هم دستمه. با احتساب کسری هام 5 روز دیگه خدمتم تموم میشه. نمیدونم بابت تموم شدنش خوشحال باشم یا بابت وقت از دست رفتم ناراحت اگه از یگانم کارت صادر شه که طول خدمتم 7 ماه میخوره. اگه از طریق نخبگان بگیرم چن ماه میزنه رو کارتم؟ یه سوال دیگه اینکه غیر از تسهیلات نظام وظیفه مزایای دیگه ای داره که بتونم استفاده کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrezza نمایش پست ها
    پرسیدم گفتند ۱۲۶
    خیلی ممنون
    با 126 شما رو پذیرفتن؟ آخه مگه حداقل امتیاز دانشجوی دکترا 140 نبود؟؟؟!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadh1362 نمایش پست ها
    با سلام و احترام خدمت دوستان گرامی
    پرونده من در وضعیت نامه معرفی به ستاد کل نیروهای مسلح است.

چه زمانی باید به بنیاد نخبگان نیروی مسلح مراجعه کنم
    حداقل دو سه هفته بعد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط feron نمایش پست ها
    حداقل دو سه هفته بعد.
    خود سامانه ثریا گفته بعد از هفت روز کاری از تاریخ نامه . دو سه هفته کجا بود؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط irop30 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خیلی از ژورنال های معتبر تو لیست مجلات بنیاد نیستش تا حالا کسی سر این قضیه به مشکل نخورده؟
    سلام دوست عزیز
    معمولا ژورنال های معتبر در این لیست هستند. اگر مقاله در ژورنالی دارید که معتبر هست ولی در لیست با کارشناسان بنیاد تماس بگیرید و موضوع رو بیان کنید اونها به لیست اضافه خواهند کرد. یکی از دوستان بنده زمانیکه مقالات اضافه میکرد به همین مشکل برخورد. تماس گرفت و گزارش داد، الان اون ژورنال به لیست مقالات قابل قبول بنیاد اضافه شده است.

موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedenzo1 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من قبلا یکبار ریجکت شده بودم. اینبار حین خدمت اقدام کردم و بعد از 2بار نقص مدرک خوردن و گذشت 7 ماه از خدمتم اکسپت شدم. 12 ماهم کسری پروژه ای تایید شده دارم (پیشنهادی 15 ماه) که نامش هم دستمه. با احتساب کسری هام 5 روز دیگه خدمتم تموم میشه. نمیدونم بابت تموم شدنش خوشحال باشم یا بابت وقت از دست رفتم ناراحت اگه از یگانم کارت صادر شه که طول خدمتم 7 ماه میخوره. اگه از طریق نخبگان بگیرم چن ماه میزنه رو کارتم؟ یه سوال دیگه اینکه غیر از تسهیلات نظام وظیفه مزایای دیگه ای داره که بتونم استفاده کنم؟
    سلام دوست عزیز

اول از همه مبارکه، خلاص شدی از این دوران بلاتکلیفی. بعدش هم مطمئنا باید خوشحال باشی. از طریق بنیاد اگر سربازی میرفتی باید طبق قوانین جدید 16 ماه خدمت کنی که با توجه به شرایط شما اصلا ارزشش نداشت.
    اینکه تو کارت پایان خدمتت بخوره چند ماه خدمت کردی بعید میدونم بدرد جایی بخوره؟ پس مهم نیست.
    تسهیلات دیگه ای بنیاد داره که با توجه به رزومه میتونی شرکت کنی. مثل وام مسکن، جوایز شهید چمران و طباطبایی و ...
    لیست کامل تسهیلات هم در سایت بنیاد و هم در صفحه پروفایلت در سایت ثریا موجوده که از همونجا میتونی براشون اقدام کنی.

موفق باشی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milladnikfam نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان...ممنون میشم از کسایی که تجربه دارن زودتر به من جواب بدید تا تصمیم بگیرم
    من توی دوران دانشجویی یه پروژه ی کسری انجام دادم که نه ماه تصویب شد و رفت بنیاد، مرداد ماه یه پروژه دیگه گرفتم و شهریور هم اعزام شدم...چند ماه پیشم تو بیناد درخواست داده بودم که نامش اومد که تایید شده..
    یعنی حین خدمت( سه ماه) میتونم از جایگزین خدمت استفاده کنم..
    امروز خوشحال رفتم بیناد تا نامه ی ترخیص از یگان بگیرم، ولی سرهنگه نداد گفتش که چون پروژه دوم داری نمیدم، کلی باهاش صحبت کردم گف باید بری این پروژه رو کنسل کنی و یه پروژه من برات تعریف کنم تا نامه ی رهایی بهت بدم...
    الانم سوالم اینه که پروژه ی ای که بیناد میده مثلا 7 ماه( چون 9 ماه اولی هست)، دردسر داره؟؟نامه جذبش زود میاد؟؟ پروژه رو زود میدن؟؟ یا چند ماهی الافی داره؟؟ بعد خود پروژه اگر 7 ماه باشه اون سازمان مربوطه میتونه کشش بده و اذیت کنه یا ردیف قضیه؟؟
    فقط زود جواب بدین جون هرکی دوس دارین، باید نامه کنسلی بگیرم و این یعنی حداقل دوهفته دیگه باید یگان برم، که اصن از هیچی کم نمیشه
    با سلام
    من دانشجوی سال اول دکتری هستم. می خواستم از طریق بنیاد نخبگان برای کسری اقدام کنم(تا الان رزومم شامل 4 مقاله علمی و پژوهشی و یک مقاله کنفرانسی شفاهی و با معدل های ارشد:19.32 کارشناسی:17.39 و دانشجوی برتر دانشگاه) که طبق آیین نامه باید بعد از تصویب پروپوزال که ان شاالله سال بعد ازش دفاع می کنم، اقدام کنم. اخیرا چندتا پروژه کسری خدمت از ارگان های مختلفی به من پیشنهاد شده است. در صفحات قبل دوستان در رابطه با جایگزین کردن کسر خدمت انجام شده با پروژه بنیاد پس از معرفی بنیاد ملی نخبگان نظرات خوبی رو ارائه داده اند. برای این جایگزینی باید حداقل 14 ماه کسری انجام داده باشیم یا 12 ماه؟
    به نظر شما من یکی از این پروژه ها رو شروع کنم(در پروژه های پیشنهاد شده به من عمدتا قول 9 ماه رو داده اند) و بعدش یکی دیگه رو شروع کنم تا بتوانم به آن حداقل کسری مورد نیاز برای جایگزین کردن برسم؟آیا این جایگزینی حتمی است یا امکان دارد که جایگزین نکنند؟ممنون میشم اگر کسی اطلاع دارد من رو راهنمایی کند.
    اگر قبل از تایید بنیاد 14 ماه من تایید شده باشه، جایگذینش می کنند یا حتما باید بعد از اینکه بنیاد تسهیلات نظام وظیفه رو تایید کرد دوباره برای من یک پروژه تعریف شود؟
    همچنین احتمال وجود پروژه های 12 ماه یا 14 ماه وجود دارد یا نه بیشترین آن ها 9 ماه است.

نقل قول نوشته اصلی توسط A_karimyan نمایش پست ها
    با سلام
    من دانشجوی سال اول دکتری هستم. می خواستم از طریق بنیاد نخبگان برای کسری اقدام کنم(تا الان رزومم شامل 4 مقاله علمی و پژوهشی و یک مقاله کنفرانسی شفاهی و با معدل های ارشد:19.32 کارشناسی:17.39 و دانشجوی برتر دانشگاه) که طبق آیین نامه باید بعد از تصویب پروپوزال که ان شاالله سال بعد ازش دفاع می کنم، اقدام کنم. اخیرا چندتا پروژه کسری خدمت از ارگان های مختلفی به من پیشنهاد شده است. در صفحات قبل دوستان در رابطه با جایگزین کردن کسر خدمت انجام شده با پروژه بنیاد پس از معرفی بنیاد ملی نخبگان نظرات خوبی رو ارائه داده اند. برای این جایگزینی باید حداقل 14 ماه کسری انجام داده باشیم یا 12 ماه؟
    به نظر شما من یکی از این پروژه ها رو شروع کنم(در پروژه های پیشنهاد شده به من عمدتا قول 9 ماه رو داده اند) و بعدش یکی دیگه رو شروع کنم تا بتوانم به آن حداقل کسری مورد نیاز برای جایگزین کردن برسم؟آیا این جایگزینی حتمی است یا امکان دارد که جایگزین نکنند؟ممنون میشم اگر کسی اطلاع دارد من رو راهنمایی کند.
    اگر قبل از تایید بنیاد 14 ماه من تایید شده باشه، جایگذینش می کنند یا حتما باید بعد از اینکه بنیاد تسهیلات نظام وظیفه رو تایید کرد دوباره برای من یک پروژه تعریف شود؟
    همچنین احتمال وجود پروژه های 12 ماه یا 14 ماه وجود دارد یا نه بیشترین آن ها 9 ماه است.
    سلام...
    شما میتونید دوتا کار انجام بدید، اول اینکه پروژه کسری معمولی بردارید یکی یا دو تا جوری که روی هم رفته بیش تر از 14 ماه کسری بگیرید ( چون موقعه دفاع کم میکنن) بعدا که بنیاد درخواست دادید اونا رو انتقال میدید و دفاع میکنید اگر 14 بود قبول میکنن و شما آموزشی میری فقط و تمام...البته من شنیدم اگر 12 ماه هم بشه قبول میکنن، از یکی از بچه ها تو بیناد ...
    دومین کار اینه که بعد معرفی از طرف بنیاد بری و اونا معرفیت میکنن به یه سری سازمان اگرم خودتون جایی جور کرده باشید به همونا نامه میدن و یه پروژه حداقل 14 ماهه + آموزشی رو انجام میدید.
    من پیشنهاد خودم اینه که پروژه کسری بگیرید و موقعی که تز دکتراتون رو میگذرونید درخواست بدید اگر از 14 ماه کم داشتید یه پروژه میگیرد و انجام میدید و کارتون سریع تر انجام میشه...
    بیشتر از 9 ماه هم پروژه تعریف میشه ولی توی بنیاد دو بار دفاع داره ، یکمی دردسر بیشتر...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milladnikfam نمایش پست ها
    سلام...
    شما میتونید دوتا کار انجام بدید، اول اینکه پروژه کسری معمولی بردارید یکی یا دو تا جوری که روی هم رفته بیش تر از 14 ماه کسری بگیرید ( چون موقعه دفاع کم میکنن) بعدا که بنیاد درخواست دادید اونا رو انتقال میدید و دفاع میکنید اگر 14 بود قبول میکنن و شما آموزشی میری فقط و تمام...البته من شنیدم اگر 12 ماه هم بشه قبول میکنن، از یکی از بچه ها تو بیناد ...
    دومین کار اینه که بعد معرفی از طرف بنیاد بری و اونا معرفیت میکنن به یه سری سازمان اگرم خودتون جایی جور کرده باشید به همونا نامه میدن و یه پروژه حداقل 14 ماهه + آموزشی رو انجام میدید.
    من پیشنهاد خودم اینه که پروژه کسری بگیرید و موقعی که تز دکتراتون رو میگذرونید درخواست بدید اگر از 14 ماه کم داشتید یه پروژه میگیرد و انجام میدید و کارتون سریع تر انجام میشه...
    بیشتر از 9 ماه هم پروژه تعریف میشه ولی توی بنیاد دو بار دفاع داره ، یکمی دردسر بیشتر...
    خیلی ممنون از جوابتون. ببخشید اگر مثلا 11 ماه کسری برایم ثبت شود آن وقت بنیاد یک پروژه عادی برایم تعریف می کنند یا اینکه یک پروژه کوتاه به اندازه 3 ماه باقیمانده؟
    اینکه میگن که پروژه بنیاد 14 ماه می باشد برای انجامش حداقل باید 14 ماه بگذرد یا اینکه اگر پروژه در مدت زمان کمتر از 14 ماه نیز تمام شد می توان ازش دفاع کرد؟
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)