صفحه 1034 از 1402 نخستنخست ... 3453493498410241025102610271028102910301031103210331034103510361037103810391040104110421043104410841134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,331 تا 10,340 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

Unhappy پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط masterknight نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز

به نظرم هيچ مشكلي براي پذيرش نداشته باشيد. انشالله با اين رزومه حتما قبوليد.

موفق باشيد.
    خيلى ممنون بابت جواب سرشار از اميدتون. سوال ديگه اينكه من دو تا پروژه تصويب شده دارم كه نميدونستم اونام امتياز داره برا همين فقط مقالات حاصل از اونا رو فرستادم برا بنياد. اگر خدايى نكرده رد بشم اينبار ميشه اونارم بفرستم و رو امتياز اونا هم حساب كنم برا بار دوم؟
    با تشكر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

سلام. دوستان اطلاع دارن که کتابهایی که در دوره دانشجویی چاپ شده آیا امتیازی براش محاسبه می کنن یا نه؟ چون در شیوه نامه نوشتن کتابهای غیردرسی که در دوره دانش آموختگی منتشر شده اند.
    با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

با سلام، دوستاني كه پروژشون با دانشگاه علوم پزشكي بقيه الله هست، گزارش پيشرفت كار رو مي برند بنياد ملي نخبگان و به سرهنگ هروي اينها تحويل ميدهند؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط stager نمایش پست ها
    خيلى ممنون بابت جواب سرشار از اميدتون. سوال ديگه اينكه من دو تا پروژه تصويب شده دارم كه نميدونستم اونام امتياز داره برا همين فقط مقالات حاصل از اونا رو فرستادم برا بنياد. اگر خدايى نكرده رد بشم اينبار ميشه اونارم بفرستم و رو امتياز اونا هم حساب كنم برا بار دوم؟
    با تشكر
    سلام دوست عزيز
    انشالله با شرايطي كه گفتيد حتما قبول ميشيد. اما هر مقاله يا امتياز جديد هم كه بدست مياريد،‌حتما به سامانه اضافه كنيد،‌مشكلي نيست،‌باعث ميشه امتيازتون بالاتر بره و براي تسهيلات ديگر بنياد كه معمولا امتياز بالاتري نياز دارند،‌ راحت تر بتونيد اقدام كنيد.

موفق باشيد.

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed2468 نمایش پست ها
    با سلام، دوستاني كه پروژشون با دانشگاه علوم پزشكي بقيه الله هست، گزارش پيشرفت كار رو مي برند بنياد ملي نخبگان و به سرهنگ هروي اينها تحويل ميدهند؟
    سلام دوست عزيز

معمولا وظيفه ارسال گزارش پيشرفت كار به عهده سازمان بكارگيرنده هست. ولي هيچ اميدي بهشون نيست. من خودم چند هفته پيش براي گرفتن يه گواهي رفتم پيش سرهنگ. در كمال ناباوري گفت تاحالا هيچ گزارش پيشرفت كاري ندادي و ما هيچ گواهي يا همكاري باهات نميكنيم. مجبور شدم خودم بر گردم سازمان و تمام كارهاي لازمه رو انجام بدم و گزارش هارو بدم سرهنگ تا كارمو راه بندازه.
    اما در كل اگر نامه اي، گواهي چيزي از بنياد نميخوايد، اين گزارش پيشرفت كار فقط يه كار فرماليته هست و اصلا نگاه گزارش شما هم نميكنند، فقط اون نامه رو كه سازمان ميگه اين آقا كارش انجام داده ميزارن تو پرونده .
    پس الكي خودت دردسر ننداز.

موفق باشيد.

Junior Member

سلام دوست عزيز

معمولا وظيفه ارسال گزارش پيشرفت كار به عهده سازمان بكارگيرنده هست. ولي هيچ اميدي بهشون نيست. من خودم چند هفته پيش براي گرفتن يه گواهي رفتم پيش سرهنگ. در كمال ناباوري گفت تاحالا هيچ گزارش پيشرفت كاري ندادي و ما هيچ گواهي يا همكاري باهات نميكنيم. مجبور شدم خودم بر گردم سازمان و تمام كارهاي لازمه رو انجام بدم و گزارش هارو بدم سرهنگ تا كارمو راه بندازه.
    اما در كل اگر نامه اي، گواهي چيزي از بنياد نميخوايد، اين گزارش پيشرفت كار فقط يه كار فرماليته هست و اصلا نگاه گزارش شما هم نميكنند، فقط اون نامه رو كه سازمان ميگه اين آقا كارش انجام داده ميزارن تو پرونده .
    پس الكي خودت دردسر ننداز.

موفق باشيد.
    منظورتون گزارش پايان كار هست؟ چون الان گفتن بايد گزارش پيشرفتت رو ببري بنياد نخبگان، منم از شيراز تو اين هواي تهران واسه يه گزارش واقعاً سخته بخوام بيام، در حالي كه مي دونم نگاشم نميكنن،

Junior Member

سلام دوست عزيز
    انشالله با شرايطي كه گفتيد حتما قبول ميشيد. اما هر مقاله يا امتياز جديد هم كه بدست مياريد،‌حتما به سامانه اضافه كنيد،‌مشكلي نيست،‌باعث ميشه امتيازتون بالاتر بره و براي تسهيلات ديگر بنياد كه معمولا امتياز بالاتري نياز دارند،‌ راحت تر بتونيد اقدام كنيد.

موفق باشيد.
    امروز تسهيلات نظام وظيفه به كارتابل من اضافه شد و فرم معرفى به نيروهاى مسلح رو دريافت كردم.براى اطمينان زنگ زدم بنياد و كد ملى رو دادم و گفتن كه بله شما تاييد شده مداركتون و از تسهيلات نظام وظيفه ميتونين استفاده كنين.اميدوارم همه بچه ها موفق بشن و ممنون از راهنماييى هاى شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط stager نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    دوستان بنده هم مدارکم رو برابر اصل کردم و در مرحله مقایسه امتیاز هستم. آیا امیدی هست به پذیرش قطعی؟
    معدل کارشناسی 15.01 و معدل ارشد 17.03 از دانشگاه علوم پزشکی کاشان رشته مهندسی بهداشت محیط
    3 مقاله ISI که تو یکی اسم اول هستم از دو نفر، 4 تا علمی پژوهشی که تو 2 تا اسم اول هستم از دو نفر و یک مقاله کنفرانس داخلی(سخنرانی)
    آیا شانسی دارم؟

تبریک میگم دوست عزیز
    میشه بفرمایید مقاله هاتون چند نفری بود و جایگاه اتون بین نویسنده ها چندم بود؟اسم استاد راهنماتون بود؟از بنیاد بپرسین ببینین امتیاز اتون چند بود؟

Junior Member

دوستاني كه با سپاه (بقيه الله) پروژه دارند، شما هم كاهش حقوق داشتين؟ براي من ١٣٠ هزار تومان از حقوقم كم شده، زنگ كه زدم گفتن بخش نامه اومده كه حقوق سربازها چه نخبه چه معمولي كم بشه، ممنون ميشم بگيد از حقوق شما هم كم شده يا نه؟

Junior Member

سلام دوستان سوال داشتم هرچه زودتر راهنماییم کنید ممنون میشم. ایا کسی میدونه اگر عضو بنیاد بشیم و پروژه بگیریم(پروژه کامل و نه کسری)- اونوقت اگر اپلای کرده باشیم و نامه پذیرشمون بیاد ایا میشه پروژه رو ول کرد و رفت؟ اجازه خروج میدن؟ میشه وثبقه گذاشت و رفت یا باید تا تهش انجام داد؟
    سوال دومم هم این هست که من شرایط معدل دارم و یه مقاله ایمپکت بالا ولی اسم سوم از کارشناسی دارم(اول استاد راهنما. دوم یه دانشجوی دیگه و سوم من) و یه مقاله ارشد(اسم اول) ایا میتونم عضو بنیاد بشم؟ شاگرد اول اینها هم بودم ولی تو امتیازدهی چیزی واسش ندیدم.
    سوال اولم خیلی واجبتره خواهشا جواب بدین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)