صفحه 1037 از 1402 نخستنخست ... 3753793798710271028102910301031103210331034103510361037103810391040104110421043104410451046104710871137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,361 تا 10,370 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام
    من مطمئن نیستم ولی تا جایی که میدونم توی این مرحله مقایسه امتیاز انجام میشه و هنوز پذیرش شما قطعی نیست بعد از این مرحله وضعیت شما در صورتی که کارتون درست شده باشه به چاپ نامه معرفی به بنیاد نخبگان نیروی مسلح تغییر میکنه
    اگه وارد کارتابل بشین و قسمت افتخارات رو چک کنید در صورتی که پذیرفته شده باشید یه گزینه به نام برگزیده جایزه نظام وظیفه تخصصی واستون اضافه میشه
    ان ساء اله که تایید بشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط stager نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آقا بعد از باز شدن نظام وظيفه تخصصى براى بنده و ارسال فرم اطلاعات فردى نخبگى، كارشناس گفت نامه رو ميزنيم و شماره نامه رو براتون ميفرستيم. الان تو كارتابل زده مشاهده امتياز( بنياد) و چيزى از نامه قيد نشده. استرس گرفتم كه كارم درست شده يا نه؟!������
    سلام
    من مطمئن نیستم ولی تا جایی که میدونم توی این مرحله مقایسه امتیاز انجام میشه و هنوز پذیرش شما قطعی نیست بعد از این مرحله وضعیت شما در صورتی که کارتون درست شده باشه به چاپ نامه معرفی به بنیاد نخبگان نیروی مسلح تغییر میکنه
    اگه وارد کارتابل بشین و قسمت افتخارات رو چک کنید در صورتی که پذیرفته شده باشید یه گزینه به نام برگزیده جایزه نظام وظیفه تخصصی واستون اضافه میشه
    ان ساء اله که تایید بشین

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidneg نمایش پست ها
    سلام
    ان ساء اله که تایید بشین
    دوست عزیز حله نگران نباشید... شما پذیرفته شدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidneg;[URL="tel:2374193"
    2374193[/URL]]سلام
    ان ساء اله که تایید بشین
    سلام دوست عزيز
    ممنون از راهنمايى شما، من قسمت افتخارات رو چك كردم برا منم زده برگزيده تسهيلات نظام وظيفه در سال ٩٥، فكر كنم مشاهده امتياز هم گزينه جديد براى ديدن امتيازى هست كه درخواست كننده كسب كرده براى تسهيلات مورد نظر.
    با تشكر

Junior Member

با سلام و عرض ادب

دوستان چن تا سوال داشتم، اگر کسی بتونه سریع جواب بده ممنون میشم چون ساعت 3 باید برم پادگان

الان تو صفحه اصلی بنیاد نخبگان حدنصاب لازم برای کارشناسی ارشد رو زده 130. در حالی که در سوالات متداول و کتابچه راهنمای استفاده از تسهیلات نظام وظیفه زده 200. این بالاخره 130 هست یا 200؟ توی صفحه ای که زده 130 برای دانشجویانی که کنکور دادن و از سهمیه شاگرد اولی استفاده کرده اند برای پذیرش، نمره قائل نشده ولی در کتابچه راهنما برای اون نمره قائل شده! بالاخره نمره داره کنکور با سهمیه شاگرد اولی یا نه؟ من راحت میتونستم بدون آزمون به غیر از شریف همه جا برم! قانون متاسفانه نامهربونه اینجا!

من یک بار اقدام کرده ام و قبول نشدم و وقتی از بنیاد نخبگان استانمون پرسیدم گفت امتیازت 140 هست؛ الان فقط یک بار فرصت دارم! الان یک مقاله خیلی خوب هم به رزومه ام اضافه شده از کارشناسی ارشدم. موندم اقدام کنم یا نه. دوستان لطفا راهنماییم کنین!

چیزایی که دفه اول وارد سیستم کرده بودم:

کارشناسی سهند معدل 18.22
    شاگرد اولی کارشناسی
    ارشد شریف معدل 17.32
    یه مقاله با ایمپکت 1 نفر 2
    استغاده از سهمیه استعداد درخشان تو کنکور یعنی شاگرد اولی (5 6 ماه پیش بنیاد نخبگان استان گفت قطعا نمره داره)
    4 المپیاد دانشجویی که نمره نداره (ولی میگن اگه امتیازت کم بود تو بررسی کمیته داوری شاید اثر بذاره)
    ویرایش توسط kasep10 : December 2nd, 2016 در ساعت 09:01 AM

Junior Member

سلام دوستان
    من برای طرح جایگزین خدمت از طریق بنیاد نخبگان ثبت نام کردم. برای من نامه معرفی به ب ن ن م صادر شده. قبل از رفتن به ب ن ن م برای دریافت پروژه می خوام با چند سازمان صحبت کنم که اگه بشه اونجا طرح بردارم
    سوالی که دارم این هست نوع پروژه ای که باید انجام بشه تحقیقاتی هست؟ یا اینکه باید اجرا بشه و نیاز به پیاده سازی داره ؟
    و یه سوال دیگه اینکه من میتونم با واحد های دانشگاه آزاد یا شهرداری برای گرفتن طرح صحبت کنم؟ ب ن ن م قبول میکنه؟
    اگه میشه دوستانی که طرح گرفتن موضوعاتشون رو بگن
    رشته من مهندسی کامپیوتر هست
    ممنون
    خواهش میکنم دوستانی که اطلاع دارن یا طرح گرفتن جواب منو بدن

خواهش میکنم دوستانی که اطلاع دارن یا طرح گرفتن جواب منو بدن
    سلام
    رشته من کامپیوتر نیست و بخاطر همین نمیدونم پروژه بچه های کامپیوتر در چه حد و به شکلی میتونه باشه، اما به طور کلی میتونم بگم یه پروژه در حد پروژه ارشد و شاید سبک تر باید انجام بدید. حالا بسته به جایی که برای انجام پروژه انتخاب میکنید سختی کار میتونه کم یا زیاد باشه. مثلا اگه بخواید یه دانشگاه رو انتخاب کنید احتمال اینکه از شما مقاله بخوان زیاده اما اگه جایی جز دانشگاه باشه خب مقاله نمیخوان.

جایی که انتخاب میکنید حتما باید وابسته به نیروهای مسلح باشه وگرنه از شما قبول نمیکنن...پس هرجا برای صحبت رفتید اول ازشون بپرسید که آیا شما امکان دادن پروژه کسری یا جایگزین خدمت رو دارید یا نه.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط kasep10 نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب

دوستان چن تا سوال داشتم، اگر کسی بتونه سریع جواب بده ممنون میشم چون ساعت 3 باید برم پادگان

الان تو صفحه اصلی بنیاد نخبگان حدنصاب لازم برای کارشناسی ارشد رو زده 130. در حالی که در سوالات متداول و کتابچه راهنمای استفاده از تسهیلات نظام وظیفه زده 200. این بالاخره 130 هست یا 200؟ توی صفحه ای که زده 130 برای دانشجویانی که کنکور دادن و از سهمیه شاگرد اولی استفاده کرده اند برای پذیرش، نمره قائل نشده ولی در کتابچه راهنما برای اون نمره قائل شده! بالاخره نمره داره کنکور با سهمیه شاگرد اولی یا نه؟ من راحت میتونستم بدون آزمون به غیر از شریف همه جا برم! قانون متاسفانه نامهربونه اینجا!

من یک بار اقدام کرده ام و قبول نشدم و وقتی از بنیاد نخبگان استانمون پرسیدم گفت امتیازت 140 هست؛ الان فقط یک بار فرصت دارم! الان یک مقاله خیلی خوب هم به رزومه ام اضافه شده از کارشناسی ارشدم. موندم اقدام کنم یا نه. دوستان لطفا راهنماییم کنین!

چیزایی که دفه اول وارد سیستم کرده بودم:

کارشناسی سهند معدل 18.22
    شاگرد اولی کارشناسی
    ارشد شریف معدل 17.32
    یه مقاله با ایمپکت 1 نفر 2
    استغاده از سهمیه استعداد درخشان تو کنکور یعنی شاگرد اولی (5 6 ماه پیش بنیاد نخبگان استان گفت قطعا نمره داره)
    4 المپیاد دانشجویی که نمره نداره (ولی میگن اگه امتیازت کم بود تو بررسی کمیته داوری شاید اثر بذاره)
    سلام

در مورد امتیاز باید بگم که طبق آئین نامه جدید حداقل امتیاز برای بچه های ارشد 130 هست که شما باید اون امتیاز رو کسب کنید تا وارد مرحله مقایسه امتیاز بشید و شرایط شما با سایرین مقایسه بشه، که این شرایط هم بیشتر به معدل و دانشگاه و رشته شما مربوط میشه.

شاگرد اولی فقط وقتی امتیاز داره که شما از طریق سهمیه استعداد درخشان به مقطع بالاتر رفته باشید وگرنه امتیازی نداره.

به نظرم شما تا جایی که میتونید و زمان بهتون اجازه میده به رزومتون مقاله اضافه کنید تا شانستون بالاتر بره.

موفق باشید

Junior Member

با سلام
    من سال 93 وقتی تازه از ارشد فارغ التحصیل شده بودم مطابق آیین نامه اون زمان درخواست تسهیلات نظام وظیفه بنیاد نخبگان دادم که به دلیل اینکه حدود 40 صدم معدل کارشناسی ام کمتر از 16 بود پذیرفته نشدم. الان دانشجوی دکتری هستم و تازه از پرپوزالم دفاع کردم و میخوام طبق قانون جدید درخواست بدم. چون از آیین نامه جدید اطلاعات چندانی ندارم چندتا سوال دارم که ممنون میشم کمکم کنید.
    1- اگر الان درخواست بدم و پذیرفته نشم با توجه به اینکه یکبار سال 93 طبق آیین نامه قدیم درخواست دادم بعد از فارغ التحصیلی دکتری باز میتونم درخواست بدم ؟
    2- نامه طرح های پژوهشی مصوب موسسه که انجام داده شده اند چه متنی دارند و توسط چه قسمتی در دانشگاه باید تایید شوند؟
    3- تعداد سالهای مجاز ارشد معمولا 2 سال ذکر میشه اما من که ورودی مهر 90 بودم 27 مهر 92 دفاع کردم در صورتی که طبق قوانین دانشگاه ما تاریخ دفاع اگر تا 30 آبان باشه، 4 ترمه حساب میشی. الان طبق قانون بنیاد من 2 ساله دفاع کردم یا 5/2 ساله ؟
    4- امتیاز مقالات بر چه اساس تعیین میشه آیا کسی ایین نامه ارتقاء که تو سایت بنیاد گفته طبق اون محاسبه میشه رو داره؟
    5- الان بنیاد برای مقالات کنفرانسی چه مدارکی میخواد تو بعضی پست ها خوندم مقالات بعضی از بچه ها رو کلا قبول نکردن؟
    6- اگر معدل کارشناسی کمتر از 17 باشه نمره منفی لحاظ میشه یا صفر در نظر گرفته میشه؟
    7- ضرایب معدل دانشگاه ها رو کجا میتونم پیدا کنم جایی تو همین انجمن ضرایب رو بچه ها در قالب یه فایل اکسل گذاشته بودن اما اون ضرایب طبق محتویات فایل مربوط به دوران کارشناسی هستش. آیا برای همه مقاطع همون فایل استفاده میشه؟
    8- پذیرش استعداد درخشان از ارشد به دکتری آیا امتیازی داره یا فقط پذیرش استعداد درخشان کارشناسی به ارشد امتیاز داره؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط kazemie نمایش پست ها
    با سلام
    من سال 93 وقتی تازه از ارشد فارغ التحصیل شده بودم مطابق آیین نامه اون زمان درخواست تسهیلات نظام وظیفه بنیاد نخبگان دادم که به دلیل اینکه حدود 40 صدم معدل کارشناسی ام کمتر از 16 بود پذیرفته نشدم. الان دانشجوی دکتری هستم و تازه از پرپوزالم دفاع کردم و میخوام طبق قانون جدید درخواست بدم. چون از آیین نامه جدید اطلاعات چندانی ندارم چندتا سوال دارم که ممنون میشم کمکم کنید.
    1- اگر الان درخواست بدم و پذیرفته نشم با توجه به اینکه یکبار سال 93 طبق آیین نامه قدیم درخواست دادم بعد از فارغ التحصیلی دکتری باز میتونم درخواست بدم ؟
    2- نامه طرح های پژوهشی مصوب موسسه که انجام داده شده اند چه متنی دارند و توسط چه قسمتی در دانشگاه باید تایید شوند؟
    3- تعداد سالهای مجاز ارشد معمولا 2 سال ذکر میشه اما من که ورودی مهر 90 بودم 27 مهر 92 دفاع کردم در صورتی که طبق قوانین دانشگاه ما تاریخ دفاع اگر تا 30 آبان باشه، 4 ترمه حساب میشی. الان طبق قانون بنیاد من 2 ساله دفاع کردم یا 5/2 ساله ؟
    4- امتیاز مقالات بر چه اساس تعیین میشه آیا کسی ایین نامه ارتقاء که تو سایت بنیاد گفته طبق اون محاسبه میشه رو داره؟
    5- الان بنیاد برای مقالات کنفرانسی چه مدارکی میخواد تو بعضی پست ها خوندم مقالات بعضی از بچه ها رو کلا قبول نکردن؟
    6- اگر معدل کارشناسی کمتر از 17 باشه نمره منفی لحاظ میشه یا صفر در نظر گرفته میشه؟
    7- ضرایب معدل دانشگاه ها رو کجا میتونم پیدا کنم جایی تو همین انجمن ضرایب رو بچه ها در قالب یه فایل اکسل گذاشته بودن اما اون ضرایب طبق محتویات فایل مربوط به دوران کارشناسی هستش. آیا برای همه مقاطع همون فایل استفاده میشه؟
    8- پذیرش استعداد درخشان از ارشد به دکتری آیا امتیازی داره یا فقط پذیرش استعداد درخشان کارشناسی به ارشد امتیاز داره؟
    با تشکر
    سلام

1- چون قبلا یک بار درخواست دادید، این بار هم اگه پذیرفته نشدید دیگه شانسی برای درخواست دادن ندارید. تغییر آئین نامه در این مورد اهمیتی نداره.
    2- اول باید حواستون باشه که طرح پژوهشی مصوب حتما باید تموم شده باشه، یعنی تاریخ پایان داشته باشه. نامه رو هم باید از معاونت پژوهشی بگیرید. متنش رو خودشون میدونن چی باید بنویسن.
    3- بنیاد فقط به تاریخ شروع تحصیل و پایان تحصیل نگاه میکنه. اما چون بر اساس قوانین دانشگاه شما، شما 4 ترمه تموم کردید به نظرم بهتره یه نامه بگیرید و همراه گواهی موقت آپلود کنید.
    4- آئین نامه جدید رو اگه دانلود کنید توش هست.
    5- شما حتما باید عکس صفحات مقاله تون رو که در سی دی همایش یا کتابچه همایش موجود هست در قالب یک فایل پی دی اف آپلود کنید.یعنی اگه کتابچه دارید که باید اسکن کنید، اگه سی دی دارید باید اسکرین شات بگیرید از تمام صفحات مقاله تون. و در نظر داشته باشید که صفحه اول و دوم این فایل هم باید شامل عکس خود سی دی یا کتابچه و همینطور پوستر همایش باشه.
    6- اینو مطمئن نیستم چون انگار خیلی معلوم نیست و بهتره از کارشناس بنیاد بپرسید.
    7- ضرایب اون فایل اکسل تقریبا درست هستن ولی برای اطمینان میتونید از بنیاد بپرسید. جواب میدن.
    8- به احتمال فراوان امتیاز داره ولی قطعی نمیتونم بگم.

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)