صفحه 1038 از 1402 نخستنخست ... 3853893898810281029103010311032103310341035103610371038103910401041104210431044104510461047104810881138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,371 تا 10,380 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام
    دوستانی که اطلاع دارن خواهش میکنم منو راهنمایی کنید
    من نامه معرفیم به ب ن ن م صادر شده الان تماس گرفتم با یکی از سازمانهایی که طرح جایگزین خدمت میدن گفتن که من تا وقتی طرح خدمت تموم نشه و کارت پایان خدمت رو نگیرم نمیتونم جایی استخدام شم آیا این درسته؟
    کسی از دوستان هست که حین انجام طرح استخدام شده باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidneg نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که اطلاع دارن خواهش میکنم منو راهنمایی کنید
    من نامه معرفیم به ب ن ن م صادر شده الان تماس گرفتم با یکی از سازمانهایی که طرح جایگزین خدمت میدن گفتن که من تا وقتی طرح خدمت تموم نشه و کارت پایان خدمت رو نگیرم نمیتونم جایی استخدام شم آیا این درسته؟
    کسی از دوستان هست که حین انجام طرح استخدام شده باشه؟
    سلام
    من خودم برای این موضوع اقدام نکردم، اما از دوستانی که تجربش رو دارن شنیدم که ب ن ن م میتونه یه نامه بده تا شما رو استخدام کنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miladg نمایش پست ها
    سلام
    من خودم برای این موضوع اقدام نکردم، اما از دوستانی که تجربش رو دارن شنیدم که ب ن ن م میتونه یه نامه بده تا شما رو استخدام کنن
    ببخشید میتونم بپرسم شما برای چه سازمانی طرح جایگزین خدمت رو گرفتین؟
    من چندجا تماس گرفتم ولی هنوز نتیجه ای نگرفتم فکر میکنید چه ارگان هایی زنگ بزنم بهتر هست؟

ببخشید میتونم بپرسم شما برای چه سازمانی طرح جایگزین خدمت رو گرفتین؟
    من چندجا تماس گرفتم ولی هنوز نتیجه ای نگرفتم فکر میکنید چه ارگان هایی زنگ بزنم بهتر هست؟
    خواهش میکنم
    من از طرف ب ن ن م به جهاد خودکفایی آجا معرفی شدم ولی متاسفانه هنوز نمیدونم دقیقا کجا منو میخوان معرفی کنن و منتظرم.
    به نظرم دانشگاه نباشه بهتره چون من قبلش هر دانشگاهی سرزدم متاسفانه یکی یا حتی دو تا مقاله میخوان.

Junior Member

برای محاسبه معدل کارشناسی ارشد نمره پایان نامه لحاظ میشه؟ ورودی 90 و فارغ التحصیل 92 هستم.
    برای محاسبه امتیاز مقالات نام اساتید راهنما حذف میشه؟ و تعداد نویسندگان بدون اسم اونها محاسبه میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miladg نمایش پست ها
    خواهش میکنم
    من از طرف ب ن ن م به جهاد خودکفایی آجا معرفی شدم ولی متاسفانه هنوز نمیدونم دقیقا کجا منو میخوان معرفی کنن و منتظرم.
    به نظرم دانشگاه نباشه بهتره چون من قبلش هر دانشگاهی سرزدم متاسفانه یکی یا حتی دو تا مقاله میخوان.
    ممنونم که با حوصله جواب میدین
    دانشگاه امام حسین نوشته بود که مقاله نیاز نداره اطلاعی از اون ندارین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kazemie نمایش پست ها
    برای محاسبه معدل کارشناسی ارشد نمره پایان نامه لحاظ میشه؟ ورودی 90 و فارغ التحصیل 92 هستم.
    برای محاسبه امتیاز مقالات نام اساتید راهنما حذف میشه؟ و تعداد نویسندگان بدون اسم اونها محاسبه میشه؟
    نمره پایان نامه خیر معدل دوره دکتری و کارشناسی ارشد و کارشناسی برای محاسبه امتیار در نظرگرفته میشه
    سوال دوم رو من اطلاع ندارم

ممنونم که با حوصله جواب میدین
    دانشگاه امام حسین نوشته بود که مقاله نیاز نداره اطلاعی از اون ندارین؟
    خواهش میکنم

دانشگاه ممکنه این حرف رو بزنه ولی خب اگه استاد بگه من مقاله میخوام-که در 99 درصد موارد اینطوریه- دانشگاه حرفی نمیزنه...برای مثال استادی رو میشناسم که با دانشگاه امام حسین در ارتباطه و برای پروژه های جایگزین و کسری دانشجو میگیره و 100 درصد هم مقاله میخواد اونم یه مقاله خوب.

نقل قول نوشته اصلی توسط kazemie نمایش پست ها
    بنیاد معدلی رو در نظر میگیره که دانشگاه در گواهی موقت و یا نامه معرفی به نظام وظیفه شما درج کرده که برای دوره شما و خود من شامل نمره پایان نامه هم میشه.
    بله اول اساتید راهنما رو حذف میکنن و بعد تعداد نویسنده ها و جایگاه شما رو مشخص میکنن.

وقتی که مدارک مربوط به مقالات رو دارید بارگذاری میکنید یه قسمتی داره که میتونید اگه توضیحی دارید وارد کنید. تو همین قسمت میتونید اسم اساتید راهنما و مشاور رو وارد کنید.

Junior Member

سلام دوستان.
    من اعزامی برج اردیبهشتم و امریه دار. دوماه پیش بخش نامه زدن که جدیدا سازمان کسری بچه های امریه رو قبول نمیکنه!! بنابراین پروسه بنیاد رو شروع کردم. حالا شنیدم که این مدت از خدمتم رو بنیاد اصلا به حساب نمیاره. درسته؟ ضمنا یه پروژه انجام دادم که احتمال میدم حداقل 4-5 ماهی نامه بزنن. بنظرتون تو این شرایط ارزش داره قضیه بنیاد رو دنبال کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)