صفحه 1039 از 1402 نخستنخست ... 3953993998910291030103110321033103410351036103710381039104010411042104310441045104610471048104910891139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,381 تا 10,390 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط choobineh نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من اعزامی برج اردیبهشتم و امریه دار. دوماه پیش بخش نامه زدن که جدیدا سازمان کسری بچه های امریه رو قبول نمیکنه!! بنابراین پروسه بنیاد رو شروع کردم. حالا شنیدم که این مدت از خدمتم رو بنیاد اصلا به حساب نمیاره. درسته؟ ضمنا یه پروژه انجام دادم که احتمال میدم حداقل 4-5 ماهی نامه بزنن. بنظرتون تو این شرایط ارزش داره قضیه بنیاد رو دنبال کنم؟
    برو بنیاد از سرهنگ ح بپرس
    ولی من حدود دو سال پیش دوستم یه پروژه 5 ماهه انجام داده بود بعد که نخبه شد براش به سازمانی نامه زدن که یه پروژه 7 ماهه (5-12) برداره (اون موقع پروژه نخبگی 12 ماهه بود الان شده 14)
    قانونای جدید زیاد میاد باید ببینی الان قانون چیه و توصیه می کنم شخصا یا یک نفر مورد اعتماد رو بفرستی
    لازم به ذکره که اگه پروژت تموم نشده باشه که قطعا بنیاد قبولش نمی کنه حتی باید بری کنسلش کنی
    NO PAIN NO GAIN

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی سال اول دکتری هستم. قوانین تسهیلات سربازی رو مطالعه کردم. براساس این قوانین دانشجوی دکتری باید بعد از تصویب پروپوزال درخواست دهد(هرچند که درخواست تسهیلات نظام وظیفه باز است). ممنون میشم اگر کسی درمورد سوالات من اطلاعی دارد کمکم کند
    1-روند درخواست یک دانشجوی دکتری برای تسهیلات نظام وظیفه چگونه است؟اختلاف آن با حالت دانش آموخته چیه؟مثلا کی باید اطلاعاتی از تصویب پروپوزال را ارائه دهیم؟
    2-با توجه به اینکه این شیوه نامه تا تاریخ 1396/12/29 اعتبار دارد آیا اگر من یک ماه قبل این تاریخ درخواست بدهم اطلاعات من رو با این شیوه نامه بررسی می کنند یا نه؟از این میترسم که ایین نامه جدید تعداد ماه رو زیادتر کنه یا اینکه امتیازها رو بیشتر کنه
    3-بنیاد چه چیزی درمورد تصویب پروپوزال می خواد؟ روند تصویب پروپوزال دردانشگاه ما حداقل یک ماه طول میکشه(در صورت اصلاحیه های ناچیز). اگر من یک ماه زودتر از تصویب پروپوزالم درخواست نطام وظیفه بدم چه اتفاقی می افتد؟ آیا راه حلی برای این موضوع وجود دارد؟

دوستان سلام
    سال 94 از طرف بنیاد نخبگان به بنیاد ن خ ن م معرفی شدم(با مدرک ارشد) و بعد از طی مراحل اداری پروژه تعریف شد.
    همون سال از جناب سرهنگ حاتمی پرسیدم برای آموزشی گفت یا بیا آموزشی نخبگان یا کارت سبز بگیر منم رفتم کارت سبز گرفتم(2 مرحله بود با چه بد بختی اسم نوشتم هم 30 روزه رفتم و هم 15 روزه) و همین آذر امسال کارم تموم شد و نامه پایان کار و صحافی رو تحویل دادم
    وقتی خواستم فرم اتمام کار در بنیاد ن ن م رو پر کنم فهمیدم که کارت سبز رو دیگه قبول ندارن الانم دانشجوی دکترا هستم و درس دارم
    حالا تکلیف من چیه؟؟؟؟؟
    یک سرهنگ دیگه اونجاس اون میگفت درس نمیشه و دیگه کارت سبز سپاه رو قبول ندارن
    الان من باید چیکار کنم!!!!! نمی رسم آموزشی خودشون هم برم کلاس دارم و امتحان های ترم اول و دوم.
    کسی از دوستان هست مشکل من رو داشته باشه!!!!!!!!!

سلام دوست عزیز
    کی قبول نداره؟؟؟ سرهنگ ه گفتن یا سرهنگ ح ؟؟؟
    وقتی شما دوره تکمیلی رو دارید بخواید سربازی عادی هم برید نهایتا یک هفته آموزشی دارید. نهایتش اینه که آموزشی رو به جای نخبگان با سربازای عادی برید که یک هفته پادگان داره

دوست عزیز من روز شنبه همین هفته بنیاد نخبگان بودم سرهنگ حاتمی گفت و اون سرهنگ دیگه که معمولا داخل اتاقشه
    من گفتم که این وضعیت از کی پیش اومده گفتن یک چند ماهی میشه(حالا یکی از دوستان من با کارت سبز کارش رو تموم کرد و کارت پایان خدمتش هم گرفت)
    گفتم تکلیف چیه؟؟؟ گفتن باید بری آموزشی گفتن این وضعیت برای خیلی از افراد داخل بنیاد پیش اومده و طبق دستور تمام کارت های سبز دیگه نمی تونن قابل قبول باشن
    واقعا نمی دونم این ممکلت صاحب نداره!!!!
    هر دقیقه یک قانون و یک مقررات وضع می کنن

Junior Member

سلام دوستان
    آیا برای انتخاب سازمانی که قراره پروژه جایگزین خدمت بگیریم حق انتخاب داریم؟ آیا این سازمان میتونه یک سازمان دولتی و غیر نظامی باشه؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط stager نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا برای انتخاب سازمانی که قراره پروژه جایگزین خدمت بگیریم حق انتخاب داریم؟ آیا این سازمان میتونه یک سازمان دولتی و غیر نظامی باشه؟
    با تشکر
    سلام

اگه با سرهنگ حاتمی بتونید صحبت کنید-یعنی اگه ایشون کار شما رو انجام بده که معمولا همینطوره- میتونید پیشنهاد هم بدید...سازمان هم حتما باید مرتبط با نیروهای مسلح باشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط miladg نمایش پست ها
    سلام

اگه با سرهنگ حاتمی بتونید صحبت کنید-یعنی اگه ایشون کار شما رو انجام بده که معمولا همینطوره- میتونید پیشنهاد هم بدید...سازمان هم حتما باید مرتبط با نیروهای مسلح باشه.
    سلام دوست عزيز
    هيچ نيازي نيست سازمان بكارگيرنده مرتبط با نيروهاي مسلح باشه، تقريبا هر سازماني ميشه پروژه گرفت. ب ن ن م فقط جنبه نظارتي داره. درسته كه سازمانهاي نظامي زيادي هم تعريف شده براي گرفتن پروژه جايگزين ولي هيچ اصراري بر اين وجود نداره كه حتما اونجاها بريد.

موفق باشيد.

Junior Member P92SK آواتار ها

سلام دوستان
    سوالی داشتم ممنون میشم در صورت اطلاع پاسخ بدین.
    آیا بعد از احراز نخبگی (تبصره نخبه فناور) امکان گذاراندن سربازی در یکی از شرکتهای دانش بنیان که شرایط لازم رو داشته باشه وجود داره یا اینکه حتما باید پروژه توسط یک سازمان معرفی بشه؟

نخبه فناور برای کمک به شرکتهای دانش بنیان هست اگه قرار باشه پروژه تعریف بشه و نیاز به حضور و کار تمام وقت داشته باشه عملا ادامه همکاری با شرکت دانش بنیان وجود نداره.

Junior Member

سلام دوستان
    چند تا سوال داشتم، 1-تاریخ اعزام من یک اسفند 95 هست. حالا که از طرف بنیاد معرفی میشم باید برای آموزشی تیرماه ثبت نام کنم؟
    2- حقوق سربازی رو بنیاد میده یا ستاد نیروهای مسلح؟ این حقوق رو فقط برای پروژه ارگانهای نظامی میده یا هر ارگان دولتی پروژه بگیری میده؟ مبلغش چقدر هست برای متاهلین هست؟
    3- دفترچه درمانی هم شامل ما میشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)