صفحه 1040 از 1402 نخستنخست ... 4054094099010301031103210331034103510361037103810391040104110421043104410451046104710481049105010901140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,391 تا 10,400 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط stager نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چند تا سوال داشتم، 1-تاریخ اعزام من یک اسفند 95 هست. حالا که از طرف بنیاد معرفی میشم باید برای آموزشی تیرماه ثبت نام کنم؟
    2- حقوق سربازی رو بنیاد میده یا ستاد نیروهای مسلح؟ این حقوق رو فقط برای پروژه ارگانهای نظامی میده یا هر ارگان دولتی پروژه بگیری میده؟ مبلغش چقدر هست برای متاهلین هست؟
    3- دفترچه درمانی هم شامل ما میشه؟
    ۱-آموزشی رو میتونین حین خدمت یا بعدش برین. بستگی داره به خودتون هر زمانی مناسب دیدین ثبت نام میکنین.
    ۲- فکر میکنم از طرف بنیاد بیاد پولش. شما هر جایی پروژه‌ی جایگزین خدمت بگیرین حقوق رو بهتون میدن. بالا و پایین داره ولی حدود ۶۰۰ برای کارشناسی ارشد باید باشه.
    ۳- بله دفترچه بهتون میدن مثل بقیه سربازها.

Junior Member P92SK آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط P92SK نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سوالی داشتم ممنون میشم در صورت اطلاع پاسخ بدین.
    آیا بعد از احراز نخبگی (تبصره نخبه فناور) امکان گذاراندن سربازی در یکی از شرکتهای دانش بنیان که شرایط لازم رو داشته باشه وجود داره یا اینکه حتما باید پروژه توسط یک سازمان معرفی بشه؟

نخبه فناور برای کمک به شرکتهای دانش بنیان هست اگه قرار باشه پروژه تعریف بشه و نیاز به حضور و کار تمام وقت داشته باشه عملا ادامه همکاری با شرکت دانش بنیان وجود نداره.
    دوستان کسی در این مورد اطلاعات نداره؟ من زمان ندارم ممنون میشم پاسخ بدین.

Junior Member

کسی که دانشجو دکتری هست و میخواد درخواست بده آیا معدل قسمت آموزشی دوره دکتری اش تو امتیازات محاسبه میشه؟ اگر محاسبه میشه آیا معدل دکتری هم ضریب میخوره یا فقط معدل ارشد و لیسانس؟

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشوم نظر شما را بدونم
    من امروز اقدام کردم با این شرایط:
    معدل کارشناسی 15.20 دانشگاه تبریز - اقتصاد
    معدل کارشناسی ارشد 18.47 - دانشگاه تهران
    رتبه ارشد: زیر 10
    دو سال عضویت در انجمن های علمی
    3 مقاله چاپ شده: 1علمی پژوهشی: یکی از نویسندگان از 5 نفر - 2 تا ISI که یکی از نویسندگان از 4-5 نفر هستم
    یک مقاله ISIاکسپت شده نویسنده اول از 5 نفر هستم و مقاله تزمه که تو ایمپکت کمی بیشتر از 2.5 اکسپت گرفته.
    سوالات:
    فکر میکنید وضعیت من چطور است؟
    چند روز طول میکشد جواب بیاید؟
    مقاله آخری چند روز پذیرش گرفت من برای آپلود در سامانه نامه پذیرش/اکسپت و فایل سابمیت را فرستادم که فعلا نشون نمیده من جزو نویسندگان هستم. آیا در برابر اصل این را میخواهند یا اگر راهکارس است ممنون میشوم بشنوم
    سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kazemie نمایش پست ها
    کسی که دانشجو دکتری هست و میخواد درخواست بده آیا معدل قسمت آموزشی دوره دکتری اش تو امتیازات محاسبه میشه؟ اگر محاسبه میشه آیا معدل دکتری هم ضریب میخوره یا فقط معدل ارشد و لیسانس؟
    سلام دوست عزیز
    متاسفانه حساب نمیشه. یکی از دوستان اخیرا اقدام کرده بود و حساب نکرده بودن گویا فقط معدل دانش آموختگی حساب میشه. من هم دانشجوی دکتری هستم. در صفحه قبل چندتا سوال پرسیدم ممنون میشم اگه اطلاعاتی در اون زمینه ها داشتید راهنماییم کنید.
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sedaesokut نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشوم نظر شما را بدونم
    من امروز اقدام کردم با این شرایط:
    معدل کارشناسی 15.20 دانشگاه تبریز - اقتصاد
    معدل کارشناسی ارشد 18.47 - دانشگاه تهران
    رتبه ارشد: زیر 10
    دو سال عضویت در انجمن های علمی
    3 مقاله چاپ شده: 1علمی پژوهشی: یکی از نویسندگان از 5 نفر - 2 تا ISI که یکی از نویسندگان از 4-5 نفر هستم
    یک مقاله ISIاکسپت شده نویسنده اول از 5 نفر هستم و مقاله تزمه که تو ایمپکت کمی بیشتر از 2.5 اکسپت گرفته.
    سوالات:
    فکر میکنید وضعیت من چطور است؟
    چند روز طول میکشد جواب بیاید؟
    مقاله آخری چند روز پذیرش گرفت من برای آپلود در سامانه نامه پذیرش/اکسپت و فایل سابمیت را فرستادم که فعلا نشون نمیده من جزو نویسندگان هستم. آیا در برابر اصل این را میخواهند یا اگر راهکارس است ممنون میشوم بشنوم
    سپاس
    سلام دوست عزیز من مقاله پذیرش شده داشتم با کارشناس بنیاد صحبت کردم گفتن که اگه مقاله مستخرج از پایان نامه هست باید استاد راهنما روی نامه پذیرش جایگاه شما رو بین نویسندگان مشخص کنه و بعد ارسال کنید

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال فوری داشتم
    من بهمن امسال انشالله کارشناسیمو 7 ترمه تموم میکنم با معدل بالا رشته عمران
    ازونجایی که شنیدم از زمان ارسال دفترچه تا اعزام حدود 6 ماه طول میکشه چون نمیخام علاف بمونم همون بهمن بلافاصله دفترچه بفرستم(یا اینکه برم دفترچه مو توی سازمان بسیج دانشجویی بخوابونم)
    اگه این 6 ماه طول کشیدن باشه حدود تیرماه میشه اعزام من به خدمت
    حالا میخوام اردیبهشت ماه آزمون ارشد هم بدم
    اگه تهران قبول شدم اول مهر که باید برم سرکلاس از محل خدمتم مرخصی بگیرم و با سه ماهی که خدمت کردم توی مهر دوباره برم دانشگاه
    ضمن اینکه من عضو بسیج هم هستم و الان هم 3 سال فعالی دارم و توی مدت ارشد میتونم واسه بیشتر کردن فعالیم و کارت سبزم هم اقدام کنم
    میخوام بدونم اگه با 3 ماه خدمت ترخیص بشم و دوباره برم دانشگاه و بتونم توی مدت ارشدم پروژه کسری خدمت انجام بدم این پروژه و کسری های بسیج که توی مرخصی دوباره جمع میکنم رو ازم قبول میکنن که وقتی دوباره برگشتم سربازیم کمتر بشه؟
    اصن کاری که میکنم کار عاقلانه ایه؟ می ارزه؟

Junior Member

با سلام و احترام
    دوستان من هفته بعد برای تحویل پروژه باید برم. سوالی که دارم اینه آیا اگه پروژه ای که تعریف میشه آزمایشگاهی باشه هزینه مربوط به طرح رو سازمان مربوطه به عهده میگیره؟ من میخوام با دانشگاه علوم پزشکی ارتش پروژه بگیرم.
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidneg نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من مقاله پذیرش شده داشتم با کارشناس بنیاد صحبت کردم گفتن که اگه مقاله مستخرج از پایان نامه هست باید استاد راهنما روی نامه پذیرش جایگاه شما رو بین نویسندگان مشخص کنه و بعد ارسال کنید
    مرسی ازپاسختون.
    من اقدام کردم ولی نمیدونم میشه ادیت کرد یا نه! اینطوری مشکلی پیش نمیاد مثلا در برابر اصل نامه را بهشان بدهم؟ یا سریع اصلاح کنم که پروسه زمانبر تر نشود؟

Junior Member

با سلام
    تا اونجا که من میدونم شما حتما باید از پرپوزال دفاع کرده باشید و اگر دفتع نکرده باشید امکان درخواست نیست اینکه چه مدارکی لازم هست رو دقیقا نمیدونم چون خودم هنوز درخواست ندادم اما میتونید اطلاعات دقیقتر رو از خود بنیاد بپرسید.
    با تشکر از شما

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)