صفحه 1041 از 1402 نخستنخست ... 4154194199110311032103310341035103610371038103910401041104210431044104510461047104810491050105110911141 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,401 تا 10,410 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط kazemie نمایش پست ها
    با سلام
    تا اونجا که من میدونم شما حتما باید از پرپوزال دفاع کرده باشید و اگر دفتع نکرده باشید امکان درخواست نیست اینکه چه مدارکی لازم هست رو دقیقا نمیدونم چون خودم هنوز درخواست ندادم اما میتونید اطلاعات دقیقتر رو از خود بنیاد بپرسید.
    با تشکر از شما
    با سلام
    خیلی ممنون که جواب دادید. من سامانه رو نگاه کردم. فقط کافیه که تیک گزینه ترم اول رو نزنید و یک معدل وارد کنید بعدش می تونید درخواست تسهیلات نظام وظیفه رو بدید. اما قبل درخواست شرایط استفاده از تسهیلات رو گفته که یکی از اون ها دفاع کردن از طرح پروپوزال می باشد. واقعیتش احتمالا من اسفند سال بعد از پروپوزالم دفاع کنم. از طرفی اعتبار شیوه نامه تا 1396/12/29 می باشد. از این می ترسم که درخواست من وارد شیوه نامه جدید شود. هرسال هم قوانین سخت تر می شود. به خاطر همین گفتم شاید بتونم در بهمن درخواست بدم که وقتی ازم مدارک رو خواستن فرم ها رو براشون ببرم چون تا اون موقع ان شاالله دفاع کردم. کلا من نمیدونم برای دانشجوی دکتری چه فرم هایی می خواهند

سلام دوستان. ممنون می شم کمکم کنید.

من 2 تا مقاله ISI دارم که اسم استاد مشاور جلوی اسم من هستش. متاسفانه بنابه دلایلی اسم استاد مشاورم رسمی تو سیستم نخورد و گروه اجازه نداد. حالا اگه من برم از دانشکده یا استاد راهنما یه نامه بگیرم که ایشون استاد راهنمای منه بنیاد قبول می کنه؟ اصن راهی برای این مشکل وجود داره؟

ممنون می شم کمکم کنید.

Junior Member

سلام لطفا چندنفر از دوستان فارغ التحصیل ارشد گه تونستن عضو بنیاد ملی تخبگان بشن و از تسهیلات نظام وظیفه استفتده کنن بگن رزومشون چی بوده؟ میخام ببیتنم شرایطش رو دارم یا نه؟ و اینکه حدودا پروژه های بنیاد چند ماه طول میکشه؟
    رزومه من
    یک مقاله کارشناسی ایمپکت 5 که اسم سوم هستم
    یک مقاله ارشد ایمپکت 2 اسم اول هستم
    معدل کارشماسی 16.20 و ارشد 18.10
    ایا شرایطش رو دارم یا بفکر مقاله جدید بشم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iman_70 نمایش پست ها
    سلام لطفا چندنفر از دوستان فارغ التحصیل ارشد گه تونستن عضو بنیاد ملی تخبگان بشن و از تسهیلات نظام وظیفه استفتده کنن بگن رزومشون چی بوده؟ میخام ببیتنم شرایطش رو دارم یا نه؟ و اینکه حدودا پروژه های بنیاد چند ماه طول میکشه؟
    رزومه من
    یک مقاله کارشناسی ایمپکت 5 که اسم سوم هستم
    یک مقاله ارشد ایمپکت 2 اسم اول هستم
    معدل کارشماسی 16.20 و ارشد 18.10
    ایا شرایطش رو دارم یا بفکر مقاله جدید بشم؟
    حتما به فکر مقاله باشین.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%86%D8%AF

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamnajafi نمایش پست ها
    واسه پسا دکترای شهید چمران من یکی از 6 مرداد تو مرحله مقاسه امتیازم کسی خبر داره کی نتیجه نهایی رو اعلام میکنن

باسلام
    کسی از دوستان اطلاع داره نتایج نیمه اول سال جایزه شهید چمران اعلام شده یا نه؟
    ممنون

Junior Member

ممنون مهدی جان بسیار مفید بود ممنون ... یه سوال دیگه اگر من فرضا پروژه رو بگیرم و درحال انجامش باشم که نامه پذیرشم از یه دانشگاه خارجی بیاد ایا میتونم پروژه رو ول کنم و وثیقه بذارم برم یا نه باید تا تهش انجام بدم؟ زنگ زدم بنیاد گفت ما فقط به نیروهای مسلح معرفیتون میکنیم و اطلاعی نداریم. کسی اطلاع داره یا نه ؟ و اگر نه از کی باید بپرسم؟
    بازم تشکر از جوابت

سلام دوستان
    ببخشید همکاری در پروژه های زیر نظر دانشگاه نیز نمره داره؟
    یعنی پروژه ی پژوهشی که دانشگاه پیشنهاد دهنده آن به یک شرکت صنعتی یا موسسه تحقیقاتی است

سلام دوستان
    ببخشید همکاری در پروژه های زیر نظر دانشگاه نیز نمره دارد برای نظام وظیفه ؟
    یعنی همکاری در پروژه ی پژوهشی که دانشگاه پیشنهاد دهنده آن به یک شرکت صنعتی یا موسسه تحقیقاتی است.

Junior Member

سلام به همگی
    دوستان به نظرتون با امتیاز حدود 210 و فارغ التحصیل ارشد چقدر شانس دارم برای پذیرش ؟؟ کف امتیاز برای ارشد 130 امتیازه.

نقل قول نوشته اصلی توسط jorjijon نمایش پست ها
    سلام به همگی
    دوستان به نظرتون با امتیاز حدود 210 و فارغ التحصیل ارشد چقدر شانس دارم برای پذیرش ؟؟ کف امتیاز برای ارشد 130 امتیازه.
    خب حتما پذیرفته میشید شک نکنید
    یکبار اقدام کنید اگر نشد رزومه تون قوی کنید باز اقدام کنید ولی احتمال زیاد همون اقدام اول شما پذیرفته میشید نگران نباشید.

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)