صفحه 1044 از 1402 نخستنخست ... 4454494499410341035103610371038103910401041104210431044104510461047104810491050105110521053105410941144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,431 تا 10,440 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

دوستان توی برگه اعزام من نوشته مرکز آموزش نخبگان تاریخ 95.10.01 و زیرش نوشته یابد ساعت 9 در بنیاد نخبگان نیروهای مسلح حضور داشته باشیم و نوشته عدم حضور غیبت میشه و ازین حرفا.
    این درحالیه که من هنوز مدارک خاصی تحویل ندادم به بنیاد نخبگان و فقط برگه سبزم رو دادم بهشون.
    می خواستم ببینم این همون چیزی هست که دوستان میگفتن خود به خود اولین ماه میزنن تاریخ اعزام رو؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط LIMITED نمایش پست ها
    دوستان توی برگه اعزام من نوشته مرکز آموزش نخبگان تاریخ 95.10.01 و زیرش نوشته یابد ساعت 9 در بنیاد نخبگان نیروهای مسلح حضور داشته باشیم و نوشته عدم حضور غیبت میشه و ازین حرفا.
    این درحالیه که من هنوز مدارک خاصی تحویل ندادم به بنیاد نخبگان و فقط برگه سبزم رو دادم بهشون.
    می خواستم ببینم این همون چیزی هست که دوستان میگفتن خود به خود اولین ماه میزنن تاریخ اعزام رو؟
    سلام
    دوست عزیز منم مثل شما هنوز هیچ مدارکی تحویل ندادم فقط نامه معرفیم 5 روز صادر شده که دیروز سرهنگ هروی شخصا اس دادن که 1 دی ثبت شدی برا آموزش. زنگ زدم گفت حق انتخاب نداری که بخوای تیر ماه بری. هفته بعد باید 01 ارتش باشیم برا آموزش. خدا کنه عین شرایط مدرس باشه که بعید میدونم. کچلی هم که رو شاخش انگار

Junior Member

سلام دوستان
    بنده امروز به صورت اتفاقی سایت نظام وظیفه (evazifeh) را چک کردم که در آن یگان من به نخبگان و تاریخ اعزام را 10/1 زده بود. ولی من برای آموزشی ثبت نام نکردم و قصد داشتم برای دوره ی تیرماه ثبت نام کنم. اس ام اسی هم مبنی بر اعزام 10/1 دریافت نکردم. در واقع سربازی که در ب ن ن م بود به من گفت دو ماه قبل از موقعی که قصد رفتن به آموزشی داری بیا و ثبت نام کن. مشکلی که پیش نمی آید اگر اردیبهشت برای تیر ماه ثبت نام کنم؟ غیبت که نمی خورم؟

Junior Member

سلام، دوستان دو هفته هست که من در مرحله مقایسه امتیاز هستم،تا چند وقت باید صبر کرد برا جواب نهایی؟
    آیا از دوستان، کسی هست که جواب تایید تسهیلات نظام وظیفه تو همین هفته براش اومده باشه و چند وقت بعد از مرحله کپی برابر اصل جواب مشخص شده؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط hame1370 نمایش پست ها
    سلام.دوستان سوالی از خدمتتون داشتم.
    بنده پروژه جایگزین خدمت رو از نهادی گرفتم و نهاد بهم گفته ماهی یک بار کافیه برای گزارش کار بیای.
    میخاستم بپرسم من بخام جایی برای استخدام یا هر چیزی برم ازم کارت پایان خدمت میخان.آیا ب ن ن م بهم این معرفی نامه یا چیزی که بشه باهاش استخدام شد میده؟
    من تازه یک ماهه شروع به کارم رو زدم.
    ممنون از پاسخ گویی
    بله
    در بنیاد به شما چنین نامه ای برای ارگان مربوطه که میخواد شما را استخدام کنه میدهند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirbami نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده امروز به صورت اتفاقی سایت نظام وظیفه (evazifeh) را چک کردم که در آن یگان من به نخبگان و تاریخ اعزام را 10/1 زده بود. ولی من برای آموزشی ثبت نام نکردم و قصد داشتم برای دوره ی تیرماه ثبت نام کنم. اس ام اسی هم مبنی بر اعزام 10/1 دریافت نکردم. در واقع سربازی که در ب ن ن م بود به من گفت دو ماه قبل از موقعی که قصد رفتن به آموزشی داری بیا و ثبت نام کن. مشکلی که پیش نمی آید اگر اردیبهشت برای تیر ماه ثبت نام کنم؟ غیبت که نمی خورم؟
    سلام.دوست عزیز باید موقعی که قبلا پیش سرهنگ حاتمی برای معرفی نامه بنیاد ملی نخبگان رفته بودید به سرهنگ میگفتید که براتون واسه تیر آموزشی رو درست کنه.سربازی که منشی سرهنگ هست چیزی سردرنمیاره.چون برای یکی از دوستام این مشکل پیش اومده بود من به شخصه چند دفعه به سرهنگ گفتم و ایشون درست کرد برام.
    حالا هم چاره ای نیست.پیش سرهنگ هروی برید و بگید که مثلا مسافرت دارم یا ....
    ولی حتما برید چون ممکنه براتون غیبت بخوره بعدشم سرهنگ اذیتتون کنه چون سرهنگ حاتمی انگار بازنشست شدند.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط amirbami نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام

جناب سرهنگ حاتمی شخصا و صراحتا به من گفتن که اگه میخوای تیرماه بری اردیبهشت بیا برای ثبت نام. از منشی هم پرسیدم همین رو گفت.
    فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد...البته برای من که هنوز تو سایت evazifeh چیزی ثبت نشده گرچه حدود 50 روزی هست که برگه سبز رو تحویل دادم.

نقل قول نوشته اصلی توسط stager نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز منم مثل شما هنوز هیچ مدارکی تحویل ندادم فقط نامه معرفیم 5 روز صادر شده که دیروز سرهنگ هروی شخصا اس دادن که 1 دی ثبت شدی برا آموزش. زنگ زدم گفت حق انتخاب نداری که بخوای تیر ماه بری. هفته بعد باید 01 ارتش باشیم برا آموزش. خدا کنه عین شرایط مدرس باشه که بعید میدونم. کچلی هم که رو شاخش انگار
    به من که پیامکی از ب ن ن م نرسید.
    من چون پروژم کسر خدمت نا تمام دارم و تاریخ اعزامم هم از اول 1 دی بود سرهنگ ح فقط ازم برگه سبز گرفت و گفت از پلیس +10 چک کن اگه تاریخ و محل اعزامت رو زدن 1 دی مرکز نخبگان حله و اگه عوض نشد بیا اینجا. ولی کلا گفت هرچه زودتر باید بیای برای تعیین تکلیف پروژه.
    قبلا شنیده بودم دوستانی که تجربه داشتن گفته بودن حتی اس ام اس هم بیاد مهم نیست و مهم اینه که شما ثبت نام کرده باشین برای فلان تاریخ خاص یا نه.
    من چون برام سخته از شهرستان برم اینو بپرسم لطفا اگه کسی میره میپرسه به ما هم خبر بده.

Junior Member P92SK آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط msst نمایش پست ها
    سلام، دوستان دو هفته هست که من در مرحله مقایسه امتیاز هستم،تا چند وقت باید صبر کرد برا جواب نهایی؟
    آیا از دوستان، کسی هست که جواب تایید تسهیلات نظام وظیفه تو همین هفته براش اومده باشه و چند وقت بعد از مرحله کپی برابر اصل جواب مشخص شده؟
    با تشکر
    ممکن سه چهار هفته طول بکشه که جلسه شون تشکیل بشه و جواب بدن، شما با پشتیبانی سامانه ثریا تماس بگیر بهت میگه که جواب نهایی رو میدن.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان

می خواستم بدونم که از زمان تحویل کامل مدارک به ب ن ن م برای صدور کارت پایان خدمت تا زمان تحویل کارت معمولا چند ماه طول میکشه؟
    لطفا آدرس سایتی که میشه از طریق آن این فرآیند را پیگیری کرد، اعلام کنید.

سپاس فراوان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)